24 szep 23, 09:15:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 295315 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1185 Dátum: 09 nov 08, 13:51:53 »

Jó, igaz, de egy ilyen elírás egymásután többször akkor is valószínűtlenül hat.
A magyarázat, ami közben jött érthetővé teszi, de ha mondjuk "kacsa" helyett "kocsát" írnék egy bekezdésen belül többször, talán felmerülne az olvasóban, hogy nem csak egy elírásról van szó.


on/
Az amúgy miért van tulajdonképpen, hogy Naruto senninként használhatja a rashenshurikent, anélkül, hogy bármi baja esne?
Lehet, hogy elmagyarázták valahol, de nem emlékszem.
Azért van ez, mert így a teste ellenáll a sérülésnek, vagy azért, mert képes eldobni, és az ő testét is rongáló sérülés csak "a becsapódásnál" keletkezett a "félkész-kész-rasengannál"?
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1186 Dátum: 09 nov 08, 14:15:57 »

szerintem mind a kettő benne van.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1187 Dátum: 09 nov 08, 14:23:28 »

STM sztem a második lesz,mert a sennin móddal a technikák is felerősödtek amiket használ,meg a teste is.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #1188 Dátum: 09 nov 08, 15:15:52 »

Így van ,eddig pontosan az volt a gond ,hogy nem tudta eldobná ,így gyakorlatilag amikor ütközött úgy mond az ellenféllel és kiteljesedett a jutsu ,még érte a karját is ,de így ,hogy tökéletesítette még a közelébe sem kerül a hatósugarának ,szóval így gyakorlatilag ez egy távolsági technika lett ,ami nem feltétlen baj.
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #1189 Dátum: 09 nov 08, 16:22:17 »

Még egy kis kiegészítés sennin mód és fuuton rasenshuriken vonalon:
Azért képes eldobni a raszit mert a természeti energiák mindenhol jelen vannak, és a segítségükkel fenn tudja tartani a jutsut, miután elengedte.
Naplózva

Tomi is a good boy.
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #1190 Dátum: 09 nov 08, 17:02:36 »

Tomimaru ezt hol olvastad ,mert én ilyenre nem emlékszem ,mert ha csak gondolod és saját elmélet akkor írd már oda légyszi legközelebb.Egyébként lehet benne valami ,vagy csak simán rájött a kulcsára.Még valami csak sannin módban használta azóta a shurikent vagy simán is?
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1191 Dátum: 09 nov 08, 17:06:51 »

Szerintem tomimaru-sama elmélete a helyes,ez a legkézenfekvőbb megoldás.

Am igen,még nem használta az eldobható rasen shurikent naruto sennin módon kívül.
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 12, 19:05:26 írta con » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1192 Dátum: 09 nov 08, 17:23:57 »

úgy is mondhatjuk, hogy nem volt alkalma sennin mód nélkül használni azt Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1193 Dátum: 09 nov 09, 01:04:12 »

Titius:

Nincs semmi hihetetlen Tomimaru-sama elméletében.
Én ezt a hozzászólás (a 2. része az érdekes) a 432. manga rész (ott dobja el először a Szél Elem: Rasen Shurikent) megjelenése előtt egy egy nappal írtam. Mosolyog És pont beletenyereltem a témába. Nevet


« Utoljára szerkesztve: 09 nov 09, 01:04:57 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kolt
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79



« Válasz #1194 Dátum: 09 nov 11, 14:02:46 »

Amúgy akkor az eldobhato fuuton  rasen shurriken nem csupán félbevágja azt akit eltalál, hanem teljesen magabaszívja és az egész testét elporlasztja, mert abból a Pein testből amit eltalált nemsok maradt csak az arcának a fele  Nevet
Valamint nekem az se tiszta hogy elősször mért nőtt csak úgy meg hirtelen, aztán meg mért tudta az Isteni birodalom csak úgy átugrani a " kis szúró fegyvere segítségével"?
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1195 Dátum: 09 nov 11, 14:16:52 »

Hát szerintem azért,mert az első az nem sima rasen shuriken volt,hanem ilyen sennin mód álltal felturbózott,és így meg tudta növelni a nagyságát,miután eldobta.

De mikor yahiko pein ellen eldobta az utolsó rasen shurikenét,akkor már vége volt a sennin módnak,és így már nem tudta a befolyása alá vonni,miután elengedte.
Naplózva
Kolt
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79



« Válasz #1196 Dátum: 09 nov 11, 20:32:02 »

Elvileg Yahikó elleni is sage módban volt, mert anélkül el se tudja dobni Nyelvesít
De lehet hogy már nemvolt benne annyi kraft hogy megnőjön:hmmm?:
Viszont most hogy belegondolok lehet hogy Naruto dönti el hogy megnőjön, mert amikor kijátszotta a nagy trükjét az éhes birodalom ellen és ott feküdtek az isteni birodalom előtt a rasenshuriken meg jött, akkor ha betalál és úgy működött volna megint mint elősször akkor Narutoból sem sok maradt volna Nevet
 
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1197 Dátum: 09 nov 11, 20:58:37 »

Igen sennin módban volt mikor eldobta,de kishi egyértelműen megrajzolta,hogy mikor elengedte,és tartott yahiko pein felé,akkorra pont véget ért a sage style,és így nem tudta megnövelni a rasen shuriken méretét.

Itt a kép:http://www.onemanga.com/Naruto/441/17/
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 11, 20:59:25 írta con » Naplózva
Kolt
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79



« Válasz #1198 Dátum: 09 nov 11, 21:41:34 »

Hát remélem erre majd valamikor még kiderül egys-más erről a technikáról a mangában Nevet
Mert ha úgy van ahogy mondod akkor az még hiba is lehetne,mert elvileg azért tudja eldobni a rasen shurrikent mert a sage modban a természet manipulációs tudományával a távolban is egyben tudja tartani a technikát (legalábbis ez lenne a kézenfekvő dolog), de ez csak feltételezés még semmilyen választ nem kaptunk erről a mangában Szomorú
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1199 Dátum: 09 nov 11, 22:15:22 »

A konohai anti-Pein harc alatt inkább azért növelte meg a méretét, mert ugye ott volt az összes Pein test egy csomóban, és jó lett volna egy füst alatt lekaszálni az összeset. Nevet

Az Isteni Birodalom Pein meg egyedül volt. Oda minek naaagy Szél elem: Rasen Shuriken? ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!