24 szep 22, 11:18:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 294444 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #885 Dátum: 09 jan 14, 17:38:33 »

Az a 2. 3. közötti különbség volt. De amúgy kéne.  És én is gondolkodtam, hogy egy A szintű jutsunak azért hatásosabbnak kéne lennie, de arra jutottam, hogy végül is az de mivel nézik kiskorúak is, így nem kéne bele repülő húscafatok mert az "rombolja a lelki világukat". Ugyebár szerény kis hazánkban hasonló dolgok miatt tiltották be a Dragon Ballt. És nem akarták még egyszer ugyanazt a hibát elkövetni (mármint, hogy kizárják egyes országokból). Amúgy én is szívesen nézném meg, hogy mit művel a Rasengan cenzúrázás nélkül.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #886 Dátum: 09 jan 14, 17:39:41 »

hát mikor naruto kabutot találta el, abban tul.képpen lett egy lyuk
szal ugyan az történt mint a fával.
Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #887 Dátum: 09 jan 14, 18:34:16 »

Hát a 2. lépés és a 3. lépés között az lehet a különbség, hogy amikor a fába vágja csak egy ilyen jel lesz.Amikor emberbe, pl.: Kabuto-ba vágja akkor lesz egy 2 köbméteres kör, a testet elborítja, és jobban beleég a testbe a jel.Lesz ott egy lyuk.De mondjuk azt is vegyük figyelembe, hogy ha pl.: Sasuke ki tudja ütni a falat.De az emberbe, ha beleüt, akkor lényegében semmi sem lesz az emberrel csak elrepül.Tehát nem robban szét.Ez azzal magyarázható, hogy az emberkék át vannak itatva chakrával, és nem annyira sérülnek.Különben Sasuke, vagy bárki más, még csak meg sem tudná repeszteni a falat.Mivel a keze törne szét, és nem a fal, mert a fal keményebb a csontoknál.
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #888 Dátum: 09 jan 14, 20:46:08 »

Káráté? ott téglát törnek puszta kézzel, s nincs átitatva csakrával.

Az hogy a Rasi más hatással van a fára és az emberi testre, az főleg a fizakai felépítésen alapszik
akár az űtés vs ember & fal.
Naplózva

Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #889 Dátum: 09 jan 14, 21:39:59 »

Jól van de a Narutósok nem téglákat ütögetnek  >.<#
Azért még is van valami különbség a tégla és a fal között.Mondjuk a tégla max fél dm vastag, és ki van feszítve, míg a fal egy nagy 1 dm vastag tábla, sok kötőanyaggal, és nincs kifeszítve.+ Naru-ék ököllel ütik a falat és meg sem érzik, nem is üvöltöznek, míg a karaote-sok ott HIJJJJJJAAA-znak, és a tenyerük élével ütik, ami annyira nem fáj.  Nyelvesít
Mondjuk kezdjük ott, hogy a Naruto egy álomvilág, tehát semmit sem mondtam.  Nevet
Visszatérve a témához, hogy a hozzászólásom ne töröljétek, Ti nem utáljátok a moovie-kat mert mindig valami FÚÚÚ DE NAGYON HIPER SZUPER rasengant csinál Naruto, természetesen, csak a film legvégén? Engem kifejezetten irritál. Nem arról van szó, hogy utálom a Rasit  Nevet, mert szeretem, csak idegesít, hogy miért nem csinálták normálisra.Max a Kyuubi chakra Rasi... Az még belefér.  Nyelvesít
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Dave90
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 707

Nara jounnin


« Válasz #890 Dátum: 09 jan 14, 21:49:23 »

én kifejezetten örülök neki ^^ mind az a szines mind az a médiumos Rasengan is tetszett ^^
Naplózva
rocklee1992
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #891 Dátum: 09 jan 14, 22:04:16 »

Nekem is bejött a movie 2 rasengan a végén, de nem idegesítő olyan filler féle jutsu. Mosolyog
Naplózva

" Azon a napon, amikor ugyanilyen szemeid lesznek" Gyere utánam"
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #892 Dátum: 09 jan 14, 22:13:09 »

Na ja. Tiszta filler szaga van.De a moovie kettes nekem is tetszett  >.<#.
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #893 Dátum: 09 jan 16, 17:31:09 »

Az eddigi Rasenganok közül sztem a legjobb az ami a Shipu movie-ban volt... Nevet am a Shipu movie 2-ben vajon mien hiper extra super Rasengan lesz... ? ? ?
Naplózva
Kageko
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 267


« Válasz #894 Dátum: 09 jan 16, 21:52:40 »

Hát azt kétem mert 1. Kakashi a chidori feltalálója sem tudta megcsinálni 2. amikor Sasuke és Naruto harcoltak akkor mikor összetolták a kettőt egy ien nagyizé gömbb let szal..nem hiszem Nevet Nevet Nevet...de lehet Gondolkozik
Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #895 Dátum: 09 jan 16, 21:59:42 »

Neeem Chuck Norris fej alakú Rasengan lesz, és Naruto a "Rasengan" helyett azt fogja ordítani, hogy "walkeeeeer a texasi kopóóóóóó"  Pojén >.<# Nevet
Amúgy Kageko (zsolt  Nevet ) amikor összetolják a kettőt (chidori, rasengan, ezt azok kedvéért mondom akik még nem sajátították el a visszaolvasás jutsut  Nevet ) akkor 1. azé lett egy olyan nagy gömb, mert Naruto Kyuubi chakrás Rasi-ja volt, és Szöszke átokpecsétezett Chidori-ja. 2. gondolom sokkal másabb az eredmény, hogyha összetolják, vagy ha egy ember összegyűjti a kezében a chakrát. De mivel ismerlek, tudom, hogy csak heccből írtad  Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 16, 22:04:49 írta Pesuke » Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #896 Dátum: 09 jan 16, 23:22:01 »

ez az új Oodomen Rasengan nagyon jól nézett így ki.
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #897 Dátum: 09 jan 18, 12:45:28 »

A "Senpou Oodama Raseng"ra gondolsz a mostani mangában?Nevet az kicsit ütött sz.tem is xD
Cska ugy simán 1-1 kézben megfogták :O
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #898 Dátum: 09 jan 18, 15:52:11 »

Hát igen elég kemény,de am ezek szerint a végső rasengan egy sanin jutsu,mert jiraya is és naruto is ebben a formában használták,és én így erre következtetek!
Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #899 Dátum: 09 jan 18, 16:36:02 »

A "Senpou Oodama Raseng"ra gondolsz a mostani mangában?Nevet az kicsit ütött sz.tem is xD
Cska ugy simán 1-1 kézben megfogták :O
Kicsit üt? Attól még, hogy egy kézben fogják nem tuti, hogy kicsit üt.Emlékezz csak vissza ugyan arra a mangára, mikor Naru feldobja azt az orrsz*rvút.Az sem volt 5 kilós.  Pojén
Viszont egyre kiváncsi vagyok...Honnan a szöszből látja Naru, hogy hova kell vágni azt a Senpou Oodama Rasengant, amikor nagyobb a testénél?  Gondolkozik  Nyelvesít
Viszont, ha Ironikusan mondtad, hogy "kicsit üt" akkor bocsáss meg...  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 16:37:15 írta Pesuke » Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!