24 szep 22, 07:22:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 294282 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Adam-sensei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #825 Dátum: 08 dec 23, 19:32:23 »

Naruto nem azért fejlesztette ki az odoma rasengant mert Jiraiya mondta neki h nem szúrathatja át a kezét minden rasenganozás(ikszdé) után..... de az odoma resengannal a klón segítségével könnyebben eltalálja az ellenfelet.  Kúl
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #826 Dátum: 08 dec 25, 09:39:34 »

Idézve a Naruto manga topicból:
nekem van 2 elméletem Naruto tecknikáiról...
1. Most néztem meg az animet..... és ott Yamato mondta h a Rasensurrikent (nemtom jol irtam e) még nem fejezte be teljesen naruto mikor használta az Akatsukin...ebből következik h lehet h azt fejezte be mikor titokban gyakorolt...meg azt is mondtak h a nevével ellentétben csak közelharcra használható....de az animebe mutatták h szöszke a chidorival távolról vágta ketté az oszlopokat.....ebből megint arra jutottam h lehet h úgy fejezi be a technikát h távolból is lehessen használni (megjegyzés:ezzel csak az a baj h én most inkább az animere alapoztam...) 
2.Narutonak megtiltották azt a technikát de az animebe és a mangába is tudta használni klónokkal akk alapból mért nem használja klónokkal....akkor neki nem esne baja a klónok meg kit érdekelnek..........erre se tudtam rájönni........


OFF:öööö most kicsit ittas állapotomba vok vagyis bocs ha hülyeségeket írtam


A rasenshurikent Naruto a gyakorlás alatt nem fejezte még be... Amikor Kakazun alkalmazta, akkor a jutsu már befejezett volt!^^ Az első csapást azért is hibázta el... De másodjára már tökéletes volt a dolog... ^^
Az meg hogy mért nem alkalmazza csak klónokkal, az meg jó kérdés, mert az anime alapján elvileg lehetséges, és akkor neki a keze se sérül... Mert ugye a fizikai sérülések nem szállnak át Naruto testére a klón megszűnésekor... Gondolkozik
Naplózva
narutofan 13
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #827 Dátum: 08 dec 25, 10:59:19 »

sztem azért nem használja klonokal mert ez már olyan mint szöszkénél a chidori hogy anyi chjakra hogy 3-4 és kipurcan mert a mangaban mondjak is hogy gyakorlásnál csak 3 szor sikerült neki de aztán 4 szer és hát a klonokal mint látjuk is az a baj hogy elsnek egy fűszálban mint jános bá és má ki is purcantak és oda a chakra 1 negyede meg mondjuk fut fut a klon rasenshuuu és aztán épphogy megkaristolja egy kunai és má hop oda még 1 negyede a chakrajanak
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #828 Dátum: 08 dec 25, 11:38:54 »

Ellenpélda is van bőven... A klónok a legkisebb sérüléstől is elpukkannak elvileg, de láttunk már olyat, hogy a sérülés után csak későpbb pukkant el a klón...
Ja és a klónok nem bénábbak mint Naruto, ugyanazok a képességeik, csak a sérülés persze...
Tehát ezek függvényében használhatná... A technikát... Elvégre már nem egyszer láttuk, hogy a klónok önállón oldanak meg dolgokat.... Fuuton rasengant használt, chakra tőrt dobált... Tehát menne a klónnak önállóan a technika is...
Naplózva
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #829 Dátum: 08 dec 25, 13:00:20 »

No majd a kovi reszekben ugy nez ki kiderul milyen rasnegant fogunk latni a felturbozott narutotol. Mosolyog
Naplózva

narutofan 13
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #830 Dátum: 08 dec 26, 11:27:44 »

menne a klonoknak a fuuton rasengan de mint látuk abban a részben is nekifut azal a fekete kötél szerűségével a csávesz hozzáért má ki is pukkant és enyi volt 1/4 chakraja narutonak
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #831 Dátum: 08 dec 27, 16:15:58 »

Narutofan ajánlom figyelmedbe az írásjelek használatát, de tényleg teljesen érthetetlen amit írsz, mert elveszik az ember a sorok között. Amúgy Naruto nem a chakra-ja miatt nem tudja megcsinálni 3-4-nél többször a technikát, hanem azért, mert fizikailag tropa lesz ha betalál a jutsu-val. Ha a chakra miatt lenne akkor mégis hogy lehet az, hogy az edzésről rögtön Kakashi-éknak mentek segíteni? Mert hogyha elfogy a chakra akkor már moccani se bírna nem hogy még 2-szer megcsinálni a Rasenshuriken-t.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Hiei
Vendég
« Válasz #832 Dátum: 08 dec 27, 16:23:59 »

Naruto 2x se tudja megcsinálni a technikát, mert már az első után tropa lesz fizikailagxDD. Narutonak nincs olyan hogy elfogy a chakrája^^. Kyuubi powaxDD.
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #833 Dátum: 08 dec 27, 16:29:59 »

De mondjuk nem értem hogfy a sima rasengant miért nem bírja megcsinálni egykézzel mint a többi aki tudja. Nincs elég ész hozzá? Amikor a Fuuto Rasengant mutaaták az is egykezesnek látszott.
Hát Naruto egy nap alatt 4-szer csinálta meg a fuuton rashen shurikent
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #834 Dátum: 08 dec 27, 16:55:24 »

Hát naruto megtudná úgy is hogy csak egy kézzel,de klónokkal sokkal könnyebb,megy gyorsabb volt megtanulnia,és minek killódjon még az egykezes elkészítéséhez,mikor így is úgy is kb ugyan annyi idő,meg így legalább egyedien csinálja!

Meg a fuuton rasengant sosem csinálta egykézzel,mikor yamato-val összerakták a két jutsut,akkor is klónnal csinálta,csak nem láthattuk,és ha nem látjuk az még nem jelenti azt hogy nincs is!(héj ezt beírom aranyköpésekbeXD)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #835 Dátum: 08 dec 27, 20:02:02 »

Még annyit, hogy "aznap" csak egy és félszer csinálta meg a Szél elem - RasenShuriknet. Egyszer, amikor felsült vele Kakuzu ellen és a többieknek kellett megmenteniük, ill. amikor végre eltrafálta és Kakuzu egyhe szúrást érzett. ikszdé
Előtte egyszer sem csinálta meg, mert az még "csak" Szél elem - Rasengan volt. ^^
És gondolom, azért a SZ.E.R.S. egy kicsit több chakrát fogyaszt, mint a SZ.E.R.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #836 Dátum: 09 jan 02, 20:00:32 »

Az előbbire visszatérve: szerintem azért nem csinálják a klónok a rasensuhrikent, mert egyszerűen ez nem lehetséges. A rasenshuriken használata ugyanis a használóját is megsebzi. De ha a klónokat valami megsebzi, akkor meg kidurrannak. Ha a klónok használják a rasenshurikent megsebesülnek, mielőtt célba érhetnének, vagyis kipukkadnak. Ennyi. Szerintem.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #837 Dátum: 09 jan 02, 20:59:01 »

Lehet nem is akkor sebzi a használó kezét a SZ.E.R.S. amikor "készíti" a jutsut, hanem amikor eltalálja vele az ellent. Akkor az ő keze is nagyon közel van.
Emlékezzünk, hogy Narutonak nem csak a keze sérül Kakuzu bedarálás közben, hanem a teste is, csak az jóval kisebb mértékben (Ino foltozgatta össze annyira, hogy talpra tudjon állni).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #838 Dátum: 09 jan 03, 13:46:58 »

De mondjuk nem értem hogfy a sima rasengant miért nem bírja megcsinálni egykézzel mint a többi aki tudja. Nincs elég ész hozzá? Amikor a Fuuto Rasengant mutaaták az is egykezesnek látszott.
Hát Naruto egy nap alatt 4-szer csinálta meg a fuuton rashen shurikent

Kyuubi, és Remete módban megtudja csinálni. Szerintem már amúgy is megtudná, csak a klónos módszert megszokat és a bevált dolgokon, minek változtatni?
Naplózva


 
atka94
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 452



« Válasz #839 Dátum: 09 jan 03, 17:29:32 »

amúgy az nem fura hogy kakuzu nem hal bele a rassenshurikenbe?   Hmm? elvileg minden sejtjét ászúrta, mégis kakashinak kelllett kinyírni.
meg szerintem azért csinálja klónnal mert neki így kényelmes.
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 03, 17:54:56 írta atka94 » Naplózva

"Pein legyőzhetetlen -.-" " Nevet
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!