24 szep 22, 07:31:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 294327 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #780 Dátum: 08 okt 28, 19:36:17 »

én mondjuk egyet nem értek, ha két klónnal tud csak rasit csinálni. Ugye az egyik adja az alakját a másik meg adja a chakrát. És miután eltűnik a klón hogy tudja megtartani?
Mert amikor Kakashi-val elkezdik az edzést, a filler előtt, ott tartja a kezében vagy 2 percig
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #781 Dátum: 08 okt 28, 21:53:47 »

A rasi kb olyan mint az örökmozgó, csak a beindítáához kellenek a klónok.
Naplózva

rolika13
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41



« Válasz #782 Dátum: 08 okt 29, 23:00:51 »

amúgy Naruto mért nem csinálja a rasen shurikkennel azt h egy klón tartja ésakkor nem elnnének gondjai h a karja leszakad
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #783 Dátum: 08 okt 29, 23:40:40 »

Azért, mert... olvass vissza. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hiei
Vendég
« Válasz #784 Dátum: 08 okt 31, 00:17:09 »

Azért nem tartja meg a klón mert nem képes megtartani... saját magát is sebzi vele és ha egy klón sebződik szét pukkan vagy mit szoktak csinálnixDD és vele együtt a justu is megszünikxDD.
Próbáltam számodra is érthetően fogalmaznixDD.

Remélem jól emlékszem rég láttam a sima NarutotxDD.
Naplózva
spanmilan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #785 Dátum: 08 nov 26, 22:04:19 »

lehet hogy már írták, de nincs kedvem végig olvasni mind az 53 oldalt Nevet,de azért nem tudná azt megcsinálni hogy csinál 100 klónt és mindegyik kezében van egy rasengan mert ha a klónok a végén eltünnének akkor naruto valószínűleg lábra se tudna állni >.<# Nevet
Naplózva
dani025
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #786 Dátum: 08 nov 28, 16:59:23 »


Azért nem tartja meg a klón mert nem képes megtartani... saját magát is sebzi vele és ha egy klón sebződik szét pukkan vagy mit szoktak csinálnixDD és vele együtt a justu is megszünikxDD.
Próbáltam számodra is érthetően fogalmaznixDD.

Remélem jól emlékszem rég láttam a sima NarutotxDD.

Hiei ez nem teljesen igaz mert ha Naruto csakrát továbbit neki ,mint kakasi a pein harcnál akkor nem "pukkan szét a klón
Naplózva

"Szerintem az a gyenge aki menőnek tartja azzal magát,hogy bunkónak teteti magát."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #787 Dátum: 08 nov 28, 21:05:07 »

A Naruto által (is) használt Kage Bunshin no Jutsu és Kakashi Raiton – Kage Bunshin no Jutsuja nem ugyanaz. Ne ez itt már nem igazán illik a témába. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
misi94
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #788 Dátum: 08 nov 28, 21:57:55 »

 Gondolkozik  kíváncsi vagyok vajon naruto hogyan vegyíti sennin formát a rasengannal lehet valami még erőssebb jön mint a fuiton rasengan az széplenne 
Pontosan
Naplózva
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #789 Dátum: 08 dec 03, 19:51:35 »

Még erősebb mint a fuuton rasenshuriken? Remélem nem kámeháme. >.<# Egyébként szerintem ezt már tudjuk, hogy mi lenne akkor. Jiraiya is használta ezt a jutsut sennin formában, valami legvégső rasenganként, ami némi túlzással akkora volt mint egy kisbolygó. Az lehetne esetleg tényleg érdekes, ha a fuuton rasenshurikent és nem a rasengant keverné senjutsuval. Lehet odébb tolná vele a Földet.^^
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 03, 19:53:29 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
kyuubi-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 504


« Válasz #790 Dátum: 08 dec 03, 20:38:27 »

De még ha a kage bushin meg is tudná tartani akkor is ha a jutsu megszűnik a fájdalom meg ezek visszatérnek az alap használóba , úgy mint akor amikor naruto kb 300 klónt használt az a dzésnél és amikor megszüntette a jutsut , elájult mert a fáradság visszatért az alap használóba .
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #791 Dátum: 08 dec 04, 13:54:33 »

Kyuubi olvasd el a bunshin topicot... Chakra tökéletesen leírta a dolgokat... az igazi test nem kap fizikai sérüléseket... tehát hiába vágják el a klón torkát és szünik meg a justu Naruto torka ép marad^^
Egyenlőre azt se tudjuk mit akar mivel kevernixDDD. Lehet nem is tudja természeti erővel keverni a rashitxDD.A végső rashit (odama) pedig nem természeti energiávqal pumpálta fel Jiraiya ha nem a saját chakrájából tett bele rengetegetxDD.
Naplózva
gaara11
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11

"Nightlife-13 is life" Tenacious D


« Válasz #792 Dátum: 08 dec 04, 14:23:05 »

nekem legjobban a zöld resangan Lehánylak(rasgan) tetszik
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #793 Dátum: 08 dec 04, 14:44:28 »

... .A végső rashit (odama) pedig nem természeti energiávqal pumpálta fel Jiraiya ha nem a saját chakrájából tett bele rengetegetxDD.

Nyet. Ott már a sennin formát használja. Vagyis több mint valószínű, hogy a természeti energiás chakrából pakolt bele pár lütyivel. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hiei
Vendég
« Válasz #794 Dátum: 08 dec 04, 14:47:04 »

Akkor ha ez igaz képes keverni a fuuton mellé is? Tehát tudna egy még durvább rashit csinálni ennek a segítségével?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!