24 szep 22, 11:10:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 294423 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #720 Dátum: 08 júl 22, 15:51:50 »

Nem értem amugy annyi lenne hogy felvesz valami vastag bör kesztyűt és akkor a kis chakra tűk nem mennek bele a kezébe fuuton rasengan közbe Nevet
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #721 Dátum: 08 júl 22, 16:29:20 »

Nem is rosz ötlet csak, ha a chakratűk nem jutnak be akkor a chakra semjutna ki mivel megalkotná a Rasengant.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #722 Dátum: 08 júl 22, 18:27:52 »

Nem, a chakra tűk egyszerűen átlyukasztanák a kesztyűt! Nevet
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Adam-sensei
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #723 Dátum: 08 júl 25, 17:41:15 »

Ugye amíg naruto jiraiyaval edzett (2,5 év) az alatt megtanulta a z odoma rasengant, amit 1x használt.
Kakashinál 1 hét alatt többet tanult vagy mégsem?  Hmm?
Naplózva
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #724 Dátum: 08 júl 25, 19:51:34 »

Akkor leírom, hogy az Oodama Rasengan az Naruto saját technikája amit a Rasengan-ból fejlesztett ki, és nem Jiraiya tanította neki ő csak az intuíciót adta mellé, hogy meg kell alkotnia a saját technikáját a Rasengan-ból. Épp ezért Jiraiya nem is tudja használni ő a Végső Rasengan-t tudja használni. Amúgy meg nem csak a Rasengan-t gyakorolta a 2,5 év alatt.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 25, 19:52:47 írta warmerh » Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #725 Dátum: 08 júl 25, 20:09:25 »

Én azon gondolkodtam, hogy vajon milyen lenne a rasen shuriken ha Naruto még a senjutsuval is megspékelné.ikszdé Mosolyog
Naplózva

warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #726 Dátum: 08 júl 25, 20:13:04 »

Hát először is ahhoz kéne valami baromi nagy balhé hogy Senjutsu mellé azt használja, másodszorra Konoha fele pusztássá változna ha nem az egész Mosolyog Egyébként Senjutsu-val a Fuuton Rasengan-t fogja használni inkább az is elég erős lenne Nyelvesít
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #727 Dátum: 08 júl 25, 20:54:29 »

Hát..
Senjutsu + Fuuton + Rasengan (+ ?Itachi titkos erő? )..
nem kicsit ütős...
Naplózva
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #728 Dátum: 08 júl 26, 16:53:15 »

Egy valamit kihagytál a felsorolásból Narutonak van még egy "kulcs" nevü titkos technikája egy béka tekercsen és még nem r tud róla. De mivel a 4. bíza Jirayara az is biztos ütős dolod lesz ha használja. Szerintem a kyubi irányitásához kell. Ha ezeket szépen sorba összeadjuk olyan Rasengan lesz belőle amely akár egész Konohát is rombadöntheti.
Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #729 Dátum: 08 júl 26, 19:10:40 »

Mit akar mindenki a kulcsal? Neeem
az csak a kyuubi pecsét kulcsa, aminek a segítségével Naruto el tudja érni a 9. farkot!
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #730 Dátum: 08 júl 26, 21:25:04 »

Te is rosszul tudod.
A pecsétje megerősítéséhez kell.

De ezzel inkább irány a Pecsételő jutsuk vagy a Bijuu és Jinchuuriki téma.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #731 Dátum: 08 júl 27, 16:12:42 »

Amúgy ti hogy képzelitek el a Fuuton: Rasengan színét? Mert én sokat tanakodtam azon, nem-e lesz egy Jutsunak más színe, ha elemet is adnak hozzá? Én pl. a Fuuton: Rasengant olyan fehér Rasengannak vagy nagyon világoskéknek képzeltem el.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Hekate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


Filozófus Kunoichi


« Válasz #732 Dátum: 08 júl 27, 17:13:43 »

Szerintem a Fuuton Rasengan nagyon világoskék... de az lenne az igazán látványos, ha átlátszó lenne. Amúgy van két ötletem a Fuuton Rasengan használatával kapcsolatban: az első az, hogy mivel levegő és csakra, össze lehetne sűríteni még jobban, mondjuk egy kis tabletta méretére, és egy alkalmas pillanatban az ellenfél szervezetébe juttatni. Úgy is lehetne ezt a kis sűrített csakrát használni, mint egy hatalmas szélbombát... de ez csak akkor jönne be, ha a Rasengant edobhatóvá fejlesztené Naruto:D A másik ötletem hasonlít kicsit Temari széljutsujaihoz: a csakraáramlással nagy, sebző pengékkel teli szelet generálni, amely nagy területet pusztít el.

Amúgy valószínű, hogy Naruto a természeti erők egyensúlyba hozásával magasabb szintre fogja fejleszteni a Rasengant (ha csak belegondolok, hogy a környezetében lévő természeti energiákat is egy helyre sűríti... brr). Ha pedig előjön belőle az, amit Itachi adott neki (talán a Sharingan?), az tökéletesítené ezt a közelharcban alkalmazott technikát, épp úgy, mint ahogy a Raiki és Obito szemével lett befejezve. Én személy szerint abban reménykedem, hogy Naruto nem csak új jutsukkal, de új szerelésben tér vissza Konohába ikszdé És igazatok van, ideje volna már valami újat kiötölnie, nem csak két technikát alkalmaznia kreativitással és nagy hévvel. Reméljük, Masashi fantáziája messze szárnyal ezzel kapcsolatban... s mi annál jobban élvezzük;)
Naplózva

Az egyensúly a lényeg.
Taiki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #733 Dátum: 08 júl 27, 17:58:26 »

Idézet
de ez csak akkor jönne be, ha a Rasengant edobhatóvá fejlesztené Naruto
Hát nemtudom pontosan hanyadik rész volt de Mintha Naruto , Hinata meg Kiba egy megidézés belsejében volt mint amikor Jiraiya megidézte a kőbéka nyelőcsövét és akkor Naruto belecsapta a falba a Rasengant és mint ha eldobta volna . Ha nem így van akkor léccives valamelyik Moderátor /Admin javítson ki .
Naplózva
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #734 Dátum: 08 júl 27, 19:01:22 »

de ez télleg így volt ha visszaolvasol jó sokat  Pojén akkor asszem be is lenkelt egy vidit amin az van
Naplózva
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!