24 szep 22, 11:25:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 294467 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #705 Dátum: 08 jún 18, 10:13:12 »

igen és naruto ugyan azt megcsinálná mindössze egy oodama rasengannal és kétszer akkor területet pusztítana ki
Naplózva
jocoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117



« Válasz #706 Dátum: 08 jún 18, 10:45:26 »

Chakra ki mondta hogy Asuma törét kapja meg naruto én csak anynit mondtam mivan ha neki is megtetszik a dolog ...
monyuk most kunaiokkal gyakorolta a szél elemet nem nagy sikerrel:D
Naplózva
joke1111
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #707 Dátum: 08 jún 18, 15:20:27 »

Mondjuk naruto is tud 1 kézzel rasit sasuke ellen is úgy tolta de lehet hogy a rosz chakra kontrollja miatt többet enne és így a gazdaságosabb.
Ami az oodamarasengant illeti hogy miért 2 naruto futosgál vele szerintem csak mert jobban néz ki és jobban szemlélteti az erejét a végső rasenganba ugyan sok chakra kell de elvileg naruto akkor nagyobbat is tudna csinálni mint Jiraya de ő nem abba az irányba indult el a rasi erősítésénél.
naruto azért tudott egy kézzel rasengan-t csinálni mer a Kyuubi chakrája másik irányba mozog
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #708 Dátum: 08 jún 18, 15:25:11 »

Naruto tud klon nélkül is rasengant csinálni, akkor is egy kézzel csináltamikor Futon shuriken rasent gyakorolta, ott ráadásul minden klonja egy kézzel csinálta a rasent és úgy próbálta meg szélelemmel kombinálni. Pontosan
Naplózva

kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #709 Dátum: 08 jún 18, 20:01:17 »

szentem erre az a magyarázat hogy megtudja csinálni egy kézzel is csak az bonyolultabb esetleg több shakrát pazarol el és klónnal könnyebb neki
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #710 Dátum: 08 jún 18, 20:05:37 »

Lehet hogy nagy nehezen meg bírná csinálni egy kézzel de nem nagyon megy neki a chakra irányítás Technikai KO vagyis alig bír egyszerre két dologra koncentrálni az alakjára és az adagolásra
Naplózva

warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #711 Dátum: 08 jún 19, 23:47:22 »

Jaja pont ezért kellett neki az árnyékklón Hümm-hümm
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Shinji
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89



« Válasz #712 Dátum: 08 jún 20, 00:20:36 »

Most ugye észrevettétek hogy oda jutottatok ki amit én már régen elmondtam és valaki olyan hülyeséget írt közbe hogy a kyuubi chakrája más irányba mozog... vagy mi szóval csak az arany szöveg: ÉN MEGMONDTAM  Nevet
Naplózva

warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #713 Dátum: 08 jún 20, 00:32:43 »

Hát kettőt és könnyebbet én befejeztem Itachi gondolat menetét, azt egyáltalán nem vettem számításba hogy a kyuubi chakrája merre forog mert hogy nem is vagyok biztos benne hogy forog ugyanis a Kyuubi maga a megtestesült chakra.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Szalamandra-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 433



« Válasz #714 Dátum: 08 júl 21, 16:47:10 »

OFF Én is sok mindenre gondoltam Tuom,hogy a leg többb ember 3-max 4 elemt tud elsajátitani de ha Naruto tudná mind az 5-öt akkor biztos, hogy megalkotná mindegyiknek a Rarengánba építését, neki egyszer már sikerült és tudja az elméletet, hogy hogy kell így nem okozna gondot. De gondoltam hogy az 5 alap elemből létrehozhatna egy technikával egy új elemet mely az eredeti 5-öt elemet ütné. Ez az elem teljesen más lenne mint az eddigi összes sokkal töményebb és erősebb. Tudom, hogy az elemek ütik egymást nem felejtettem el, de Naruto és Sasuke is állandóan ütik egymást mégis a Zabuzás részeknél mikor együtt működtek, hogy megtéfálták ezért irtam, hogy valami technikával állitja elő. Ezt az elemet keverné bele a Rasengnba + Senjutsu-hoz használatos chakrát használna a sima helyett, ez aztán tényleg tudna pusztitani. De gondoltam arra is, hogy ne szakadjon le Naruto Keze. Használhatná az Árnyék Klónokat (olvastam vissza és láttam mit irtatok) de az árnyék klónok sem pukkanak szét azonnal ha ütés éri őket csak mikor Naruto akarja. És ha a Rasen Shurikentöl szétesnének a klónok akkor az edzéshez sem tudta volna használni. Csak jobban szereti maga végezni a munkát és nem a klónokra hagyni. De van egy másik megoldás is a Kyubi chakráját is meg fogja tanulni irányitani és ebben még a kulcs is szerepet játszhat. akkor direkt előhívja a kyubi palástját és mint azt láttuk a Mangában és Animében Sasuke és Orocsimaru ellen apalást kezez formál és Narutó tól képes 15- 20 méter vagy jóval nagyobb távolságban az ellenséget támadni de ha ezt Naruto haználja akkor képes lenne a Futon Rasengant  használni és nem is sérülne a keze ráadásul így sokkal gyorsabban és pontosabban tudná a célba vinni a Rasengant ráadásul a robbanás mértéke sem okoz gondot mert ugyebár a 9 farku chakrájának semmi sem akadály.
Nameg ugyebár ki tudja mit tanit meg még neki a béka nagypapi.
Kérnék véleményeket.
Bocsi, hogy sokat irtam.
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 21, 17:03:51 írta petromanjanos » Naplózva

Vannak emberek, akik szeretnek egyedül lenni.   De senki sincs, aki a magányt el tudná viselni.  by Makarov mester (Fairy Tail)
kornel1992
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339


koronás udvari csimpokomon mester


« Válasz #715 Dátum: 08 júl 22, 14:11:16 »

hát én nem olvastam végig ezt az egész zagyvaságot amit írtál de
1. az elemeket nem lehet keverni és ennek amúgyis megvan a saját topic-ja
2. ha megis tudná csinálni azt amit állítassz/kitaláltál akkor az egyenlő lenne egy armageddonnal  :/
3. azért mert naruto és sasuke ütik egymást és néha tudnak együttműködni azt vonatkoztasd el attol hogy az elemk ütik egymást
mert ha akarnának (lenne öntudatuk) akkor sem tudnának együtt működni csak azok amik nem ütik egymást lásd víz+föl=fa , szél+víz=jég de ezek már vérvonal képességek

bocs a sok OFF-ért de ezt le kellett írnom
Naplózva
Uchiha Sasuke14
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #716 Dátum: 08 júl 22, 14:20:07 »

Egyébként Naruto el is magyarázza az egyik Shippuuden részben h mért hív klónt.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Ookami
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101

Halál fia vagyok...


« Válasz #717 Dátum: 08 júl 22, 14:22:21 »

hohohó! gyerekek! nem öt elem van ám  kacsint
rakodou-sannin ugyebár Gondolkozik
a nyakában is hat talizmán van...
meg erre a minden elemet egybe dologra:
megcsinálhatná egy elemet kihagyva mert ugye az elemeket fordított sorrendben megidézve erősítenék egymást, de úgy meg csak az utolsó lenne „életképes" mert nyelnék el egymást.
jah, meg még egy dolog... 1 fuuton alapú technikát ismer, azt is 1000 klónnal gyakorolta... meddig tartana a többi?! inkább azon gondolkozzatok hogy a chou-oodama-rasengant lehetséges lenne -e összesűríteni egy koncentráltabb erejű rasit létrehozva vagy esetleg egy olyat h a chakrát a teste más pontjából kibocsájtva csinálna rasit Hümm-hümm
azon is lehetne agyalni hogy mi történne ha nem rasen-shurikent hozna létre hanem rendes fuuton-rasengant ami minden oldalon vág és ne ****sza szét a kezét ha eltalál valamit/kit...
Naplózva

Ne üvöltsön a akaratod, ha a hatalmad suttogása is elég!
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #718 Dátum: 08 júl 22, 15:10:52 »

Hát szoták mondani hogy az első a legnehezebb  Mosolyog
Amúgyis az elemek irányítását a legnehezebb megtanulni utána könnyebb lesz.
És ha olvasol mangát akkor láthattad hogy már csinált egyszer fuuton rasengant  kacsint
És a szél elem ilyen természetű, ezen nem bír változtatni.Mármint a sebzésre gondolok.Lehet hogy bírná csökkenteni de megszűntetni nem.De ez már OFF :'X
Naplózva

Ookami
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 101

Halál fia vagyok...


« Válasz #719 Dátum: 08 júl 22, 15:36:49 »

Jah hát igaz, amikor a sokszíves srácot akarták kiütni akkor nyomott  egyet kufuu suika no jutsuba
Naplózva

Ne üvöltsön a akaratod, ha a hatalmad suttogása is elég!
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!