24 szep 23, 05:21:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 92
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rasengan (és változatai)  (Megtekintve 295124 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #390 Dátum: 08 márc 01, 21:20:43 »

ismerhatnéd annyire narutot hogy ha ilyen történne akkor a szemöldökén mászna ki a gödörből és úgy támadna rész sóskára egy rasengannal.... Pontosan Nevet
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
Hiei
Vendég
« Válasz #391 Dátum: 08 márc 01, 22:33:25 »

Odama rasit nem azért nem használja mert túlságosan is kimerül?(Kakashi mond is valami hasonlot magában hogy nem szokott hozzá a szervezete Narutonak)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #392 Dátum: 08 márc 01, 23:38:23 »

Én nem emlékszem ilyenre a mangából...  Hmm?
Melyik részben volt?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #393 Dátum: 08 márc 01, 23:46:14 »

ha jól emlékszem akkor mondja mikor harcoltak Itachi ellen(Pein által) és ugrálnak tovább a fán
Naplózva
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #394 Dátum: 08 márc 02, 06:53:46 »

Igen ... Naruto elnyom egy odama rasit és Kakashi valóban mond ilyet de nem aztért mert úgy meríti ki mint pl. őt kimerítené 1000 Kage bunshin hanem mert Naruto csak párszor(1-2 ször) használta ezt a jutsut és tudod... Mosolyog nem szokott hozzá...a sima rasi is az edzések alatt hogy kifárasztotta meg az utána való pár hónapban amikor használta akkor is elfáradt tőle....
Az o. rasi is ilyen csak ezt szvsz az edzéseken kívűl nem is használhatta(jira-sama azt mondta lehet) mert saját éselég erősz technikája....
Meg sztem Jira-sama am se hagyta hogy olyan ellenféllel kerüljön szembe egyedül mint Itachi...
szal. sztem ennyi... Pontosan
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
aronrigo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


« Válasz #395 Dátum: 08 márc 03, 13:09:30 »

Utálom, amikor valami fullos technikát kidolgoz valaki, akkor rögtön megtiltják neki, hogy ahsználja...NAruto amikor kakazut megölni, akkor is megtiltják neki, jajj mert hogy milyen erős, és tőből le fogja szakítani naruto fejét...
Jó úgyse tartja be naruto az ígéretét, ahogy össztalálkozik valami csikicsuki taggal rögtön beizzítja a rasensshurikent
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #396 Dátum: 08 márc 03, 15:10:52 »

Igen ita vs naruto rész volt shippuban. Lehet igazatok van de akkor én sem értem miért nem használja. Gondoltam arra is hogy a Kyuubi ereje kell hozzá és nem akarja használni azok útán amit Yamato mond neki, de a mangában is használja az erejét a szél elemnél így ez a teoria megbukik.
Naplózva
baska
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 239

alsógatyát kivűl hordo superhero


« Válasz #397 Dátum: 08 márc 04, 18:43:07 »

Jiraiya télleg kitalálta a tűz rasit???Láttam az egyik játékban >.<#.Nem a végsőhöz hasonlított mert lángolt és kb normális méretű volt...
Naplózva
Narutorban
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164


Bash-san(nin) Kami-sama


« Válasz #398 Dátum: 08 márc 04, 19:11:43 »

én nem tudok róla..animében és a mangában sem hallottam(láttam) rá utalást....
sztem csak kitalálták mert jól hagzott >.<#
Naplózva

APANYA tag
Én a Shousensei (kis-sensei)
Tanítványom: Mikoji^^;
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #399 Dátum: 08 márc 04, 23:11:06 »

A játékokban látott cuccoknak még kevesebb köze van az animéhez/mangához, mint a moziknak... ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #400 Dátum: 08 márc 05, 22:00:00 »

Lenne 1 kérdésem .. A rasengan -t nem leehtne úgy kombinálni szél elmmel , hogy 1 forgószél jöjjön létre ? Vagy csak úgy , hogy marha gyorsan forgatják és megkaavrja a levegőt ?  Hmm? Hmm?
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #401 Dátum: 08 márc 05, 23:19:49 »

Naruto az egyik fillerben használta víz alatti örvénykeltésre a sima rasengant, de szerimtem ha valaki jól képes irányítani a fuuton elemű chakráját, akkor elvileg mindenre képes, ami a széllel kapcsolatos, még rasengan nélkül is...

+Szerimtem csak úgy lehet ötvözni a 2-őt, ahhogy Narutonak sikerült...
Naplózva
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #402 Dátum: 08 márc 06, 12:47:34 »

Az nem a fillér részeknél volt hanem a kb.104-résznél volt!
És szerintem is csak úgy lehet ahogy naruto megtudta csinálni
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #403 Dátum: 08 márc 06, 18:23:14 »

Az egy filler volt. A mangában nincs benne.
Azok a részek, ahol Ibiki öccsét pátyolgatják.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Naruto-kun 14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 165


« Válasz #404 Dátum: 08 márc 07, 18:23:44 »

az ami korábban felhangzott hogy a klónoknak lehet rasenganjuk--van olyan, méghozzá az amit most írtatok hogy a víz alatt a klónok rasengant csináltak és így lett az örvény  Kúl
Naplózva
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 92
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!