24 ápr 30, 06:39:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mit nem kedvelsz egyes animékben?  (Megtekintve 36661 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
xXXperix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #105 Dátum: 13 nov 23, 19:29:23 »

OFF : Hát a blícs eredetileg csak az első arc lett volna, de a kiadó látott benne fantáziát és ezért nem fejezték be ott, úgyhogy ezért tápolták fel Eperkét olyan rövid idő alatt.

 Ha egy anime fele epizodikus időhúzásból áll, vagyis a rész elején elkezdődik valami, de a végére megoldják, azt nagyon nem birom.
 Fillerekkel nincs bajom, csak sokat lehessen nevetni rajta, és rövid (1-2 rész) legyen,  ellenkező esetben (pl. Bleach- Aizen után az a mesterséges lelkes izé)  3-4 részeket átugorva haladok.
 Abnormális mellmérettől a falra mászok ( nem úgy, mint Kon és Jiraya meg a többiek    Ördögi )
 Amikor egy jó történetű, grafikájú animét belesűrítenek 13 részbe, és azt se tudom már hova kapjam a fejem, úgy pörögnek az események.
 Ha ilyen semmi kis problémákat túl dramatizálnak, meg már olymértékben drámáznak, hogy csöpög a nyál a monitorból, előbújik a szappanopera fikázó énem,  és az adott részt végigkritizálom, majd búcsút mondok az animének.
 A hárem ecchiket birom amúgy, csak azt nem, hogy a főhősnek leggyakrabban semmi jó tulajdonsága nincs (értem ezt olyan szinten, hogy még nemet mondani sem tud, hát igen, nem nagyok az elvárásaim  Pojén ), de a suli legjobb női vannak beleesve, mellesleg nekik kell megvédeniük mindentől, meg még az, ha nem azzal jön össze, akivel én akarom satöbbi, satöbbi...
 Testvérek és unokatestvérek közötti szerelmet meg aztán semmiképp se nézek.
 Ha a főszereplő mellett leledző nőszemélynek Orihime-effektusa van (és ezzel kb mindent elmondtam smirksweat ).
 Az agyilag zokni,lufigyomrú shounen hős, és a "megvédem a barátaimat" szöveg meg már olyan klisé, hogy nemigaz.
 A Natúróban meg sose értettem miért akarják annyira visszahozni szerencsétlen Szöcskét, pedig magától ment Jacksonhoz táborozni...
Ennyi jutott most így hirtelen eszembe, bocsi a regényért!
Naplózva

" A fény gyorsabban terjed a hangnál" - ezért van az, hogy egyes emberek ragyogónak tűnnek, amíg meg nem halljuk őket...
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #106 Dátum: 14 márc 08, 23:28:28 »

Nem szeretem a "semmilyen" részeket amikor nem történik semmi csak elmennek a szereplők pl a tengerpartra és elvannak maguknak.
Annyira nem idegesítő de egy kicsit azért furcsa, hogy a szereplőkön mindig ugyan az a ruha van (kivéve ugye az egyenruha), mintha soha se mosná ki.  smirksweat Főleg amikor harc közben elamortizálódik de másnap már rajta van.  WTF?
Vannak karakterek akiket szívesen Föld körüli pályára állítanék egy forgórúgással mint pl a Magiban az a kövér pasas akinek Alibaba a sorozat elején dolgozott, de Morgiana néhai gazdája sem a szívem csücske aki be ment a toronyba és (szerencsére) ott is maradt.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 6 7 [8]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!