24 ápr 30, 01:38:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mit nem kedvelsz egyes animékben?  (Megtekintve 36652 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Datti
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 845


« Dátum: 07 nov 14, 17:11:17 »

hogyha van olyan anime, amiben nem szeretsz vmit (pl túl nyomi karik, uncsi alaptörténet), ide lehet írni. de létszi kultúráltan mert nem szeressük a vitát. Mosolyog
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #1 Dátum: 07 nov 14, 18:02:59 »

Pl nekem nagyon nem tetszett a Preaterben h túl jól lett vége ;D Nem szeretem az ennyire valósászerűtlen befejezést. Ha világvége van meg minden akkor nem lehet úgy vége h minden very good ;D
Persze azt sem bírom amikor kinyírják a kedvenc karim, de iknább mint h ien túl jó vége legyen a storynak
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2 Dátum: 07 nov 14, 18:05:55 »

Hmmm... Hogy témánál maradjunk, a Narutoban nem igazán kedvelem amikor Sakura már túlzásba viszi a "nem érek semmit" és a "brühühü, kérlek..." előadásokat. Félreértés ne essék Sakura karakterével semmi bajom, ő is szerves része a történetnek, de néha egy kicsit el vannak túlozva a fenti jelenetek. Kellenek ilyenek is az animékbe, mert általában elég nagy hatást szoktak gyakoloni más szereplőkre, de azért ne essünk át a ló másik oldalára sem. ^^
De ez nem csak a Narutóban figyelhető meg.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #3 Dátum: 07 nov 14, 18:16:24 »

Chakra példájára ott van a Bleachben Orihime.Én még a húzásokat nem bírom.Meg a Fate/stay nightban Shiro állandó aggódádsát .
Naplózva
Nihilus
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 399


« Válasz #4 Dátum: 07 nov 14, 18:19:33 »

Orihime rágódásai a helyén vannak,Sakura nyafogásainak alapja sincsen,és k**vára idegesítő
Naplózva
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #5 Dátum: 07 nov 14, 19:01:51 »

Én azt utálom, ha a végén nem derül ki semmi... (példa erre: Trinity Blood, Spiral) Amikor az egész anime lóg a levegőben, nincsen konkrét befejezése, és annyi szál marad elvarratlanul, ami már nagyon bosszantó, és még ha az anime alapsztorija, vagy maga az egész jó, ez akkoris a lista aljára tudja rakatni magát nálam 8) :-X

És a bazi nagy óriásrobotokat (alias mecha) sem szeretem... mondjuk ez személyes vélemény, de hát ilyeneket kell ide mondani szerintem Mosolyog
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #6 Dátum: 07 nov 15, 16:05:26 »

A mechát én sem szeretem :-[ Meg jobban szeretem ha karddal meg iesmi fegyverekkel harcolnak és nem lőfegyverekkel. Sokkal jobbak, élvezhetőbbek úgy a harcok^^
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7 Dátum: 07 nov 15, 16:30:48 »

Csatlakozom az előttem szólóhoz, de amúgy vegyíteni is lehet a kettőt (lövöldözés + vivás): lásd Final Fantasy - Advent Childer kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #8 Dátum: 07 nov 15, 17:05:43 »

A legtöbb esetben az animek végével van gondom...vagy pocsék a befejezés vagy nincs is rendesen befejezve(persze van azért pár kivétel). Amit meg minden anime-ban utálok az az hogy egyszer mind1iknek vége van Nevet Nyelvesít
(Én is inkább közelharc kedvelő vagyok de a mágiát is szeretem^^)
Naplózva

Nihilus
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 399


« Válasz #9 Dátum: 07 nov 15, 17:18:05 »

Nekem aztán teljesen mindegy hogy harcolnak,csak legyen jól kivitelezve :Mosolyog Nagyon jó "IQ-fájter"-es animék is vannak(Spiral,Death Note pl.)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10 Dátum: 07 nov 16, 02:28:36 »

Néha majd' leesek a székről (no nem a röhögéstől...) a következők miatt:
Szereplő egyik pillanatban penge, jól tolja, vagyis ott van a szeren, a saját szintjén teljesít.
Másik pillanatban meg, mint aki még sose' látott ellenfelet, bámul ki a fejéből és bénázik össze vissza.
Tudom, hogy ezzel az érzelmi hullámzást akarják szémléltetni az animékben, de néha az ember agyára megy. ^^ Főleg a "harcos" animékben...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kakashi_sensei
Vendég
« Válasz #11 Dátum: 07 nov 16, 08:35:27 »

hát nekem monnyuk az hogy egyes animekban a harcok túl rövidek :idegroncs:, egyik pillanatban a főhős eléggé gyenge ellenfelével szemben 1 perc múlva meg már erőre kap és fél perc alatt letolja az ellenfelét
nah nálam ez a pár dolog az ami idegesít
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #12 Dátum: 07 dec 09, 10:34:33 »

Nekem egyes animékban az éles színkontrasztok zavarnaok olyan szinten hogy nem tudom nézni. Mint például van egy nőn egy rózsaszín ruha és egy gyűrődés árnyéka már tiszta fekete és olyan mintha egy tintapaca lenne rajta. Erti valaki hogy mire gondolok?
Naplózva
nonomage
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 182


WWW
« Válasz #13 Dátum: 07 dec 09, 10:38:59 »

engem meg az idegesítő gonosz röhögések.az olyan baromság
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #14 Dátum: 07 dec 22, 14:56:36 »

alapjában véve nem sok olyan van amit nem kedvelek kivéve amikor elnyújtják a csatákat idióta szereplőket és a sablonos sztorikat amiről ezerszer lehuzták a rókabőrt csak ennyi
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!