24 ápr 30, 01:55:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mit nem kedvelsz egyes animékben?  (Megtekintve 36654 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
memoryan
Vendég
« Válasz #15 Dátum: 07 dec 22, 15:25:47 »

Én nem szeretem a sok értelmetlem 'farkasszemezést' amit sokáig mutatnak!
És a rövid (1-2 mp-s) harcokat
Naplózva
Balin
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


« Válasz #16 Dátum: 07 dec 22, 19:04:48 »

Hát  van egy pár dolog amit nem szeretek. A legfőbb hogy rohadtul utálom a nagyszemű gyerkesen megrajzolt szereplőket. 
Naplózva

Még mindig a fórum elsőszámú nő gyógyásza aki ingyenes mellrák szűrést vállal.
LORD OF MORIA  Tanítványaim: Petikek, Kronosz7
Kenshin hites ura
Hugica:Csillus
Chidori
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 230


« Válasz #17 Dátum: 07 dec 22, 22:08:38 »

Én a Narutóbol tudnék pár példát felhozni, mert kirívóan idegesítő jelenetek ott szoktak lenni. Nem sok ugyan, de akad.

Pl: - Hinata folytonos nyávogása és Naruto Kunozása a pokolba visz. Én elhiszem, hogy szereti őt meg minden, de ha már egymás után háromszor elmondja, hogy "Naruto Kun" annak sajnos nem látom értelmét.
- Továbbá itt van az, hogy egy adott szereplőt akár félholtra is verhetnek, akkor is túléli. itt elsősorban Narutora gondolok. Persze NEM akarom, hogy Naruto meghaljon, de olykor eltúlozzák a sérüléseit és nekem így nem élethű ha utána sec-pec feláll a padlóról és mindenkit lever.  Nyelvesít
- A hosszú harcokat sem szeretem, a Narutoban vannak olyan missziók, harcok amik 3-4 részig húzódnak.  ;D Mindent összevetve a Naruto egy remek anime,  az egyik...hanem a legjobb számomra, de hibák itt (is) vannak.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont), ezért a moderátor (Robot) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #18 Dátum: 07 dec 22, 22:49:54 »

Hát igen, én sem szeretem az előbb említett már nagyon-nagyon idegesítő harcokat/húzásokat, meg hogy a fél epizód abból áll, hogy farkasszemeznek (Narutoban ez az egyetlen kivetnivalóm akad).

Mondjuk van egy konkrét példa, amin egyszerűen továbbtekertem: Lucky Star 1. részében legalább 5 percig arról dumálnak hogy ki hogy eszik bizonyos sütiket... mondhatom, überérdekes témaXD
Naplózva
Tems
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

Bakanda! Cehh... xD


« Válasz #19 Dátum: 08 jan 08, 21:19:05 »

Nekem a legalapvetőbb pölö a grafika. Aminek nem tetszik a grafikája, nem nézem meg, ritka az, ha a történet magával ragad, s elfogadom a grafikát olyannak, amilyen. (élő példa Yuu Yuu Hakusho, Himiko-den)
A zenékkel általában nincs bajom, ha nem tetszik, akkor esetleg nem töltöm le azt az OST-ot, vagy vmi...
Engem mégis a legjobban az elhúzott részek idegesítenek, mint a Naruto filler részeiben, a 4, esetenként 5-6 részes küldetések, sőt, a Bleachben is szoktak zavarni, de ott vmiér szívesebben nézegetem őket (Ashido filler részek*.*).
Alapjában véve a hisztis kislányok idegesítenek minden animéban.
Naplózva

Jelenleg agyilag zápult, kifacsart felmosó rongy, akit a WCben áztattak ki...

Junjou Romantica! (L)
Hige
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 100



« Válasz #20 Dátum: 08 feb 14, 22:09:30 »

Hát nálam a grafikai gondok: a túl nagy szemek
Narutoban nem szeretem, hogy túl sokáig húzzák az időt, pl egy táj bemutatásával, vagy ha a szél fúj, stb...
Dragon ballban túl sok volt a farkasszem, vagy pl egy 10 perc, kb 10 részen át tartott... Nevet
Shounen ai animékben nem tetszik, hogy az egyik félnek, olyan nagyok a szemei, a másiknak meg normális... ;D
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #21 Dátum: 08 feb 14, 23:21:33 »

nálam is a túl nagy szemek. És az eszméletlen sok fölösleges párbeszéd, meg a percenkénti vissza emlékezések
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #22 Dátum: 08 feb 14, 23:55:45 »

Engem csak a vizcseppek idegesitenek mikor folyik le a homlokukról (akkora a vizcsepp mint a feje ) Nevet
Naplózva
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #23 Dátum: 08 feb 15, 01:39:02 »

Nekem tetszenek a vizcseppek :Dviccesek :)Viszont a  nagy szemek náha engem is szavar.
Naplózva

[/center]
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #24 Dátum: 08 feb 15, 12:39:26 »

Engem ami most nagyon idegesit ,hogy a Narutoban ugy huzzák el a részeket,már mint az animében Szomorú
Naplózva
Asura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 319

mwhaha


« Válasz #25 Dátum: 08 feb 17, 22:52:43 »

a hisztis és gyenge jellemű lányokat, akik nyavalyognak folyamatosan. de örülök h én nem vok ilyen :]
Naplózva

Ciccus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


♥♥ KoCkA kLuBb ♥♥


« Válasz #26 Dátum: 08 aug 20, 22:11:27 »

Egyenesen rühellem a magatehetetlen idiótákat (Nyuu-chan - Elfen Lied) a töketlen idiótákat /elnézést/ (Kouta - Elfen Lied, Tsukune - Rosario + Vampire). Továbbá utálom az olyan animéket, amiknek semmi értelme nincs és az egész csak értelmetlen humorizálás néhány nagymellű csajjal. -.-
Naplózva


A halál nem szomorú. Az a szomorú, hogy a legtöbb ember nem is él igazán.

Háborúzni a békéért olyan mint baszni a szüzességért.
Sinztye
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23

Úttörő


« Válasz #27 Dátum: 08 aug 22, 17:24:08 »

A card captor sakurán kívül nem szeretem a magical girl animéket: az átalakulások a legrosszabbak ikszdé
Naplózva

Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #28 Dátum: 08 aug 22, 18:26:23 »

Elfen Liednek sincs sok értelme  Hümm-hümm Na jó nem fikázom megfogadtam  Nevet

Én azt utálom ha bizonyos okok miat az animet a készítők valami idétlen véggel látják el,  holott manga még tart.

Pl Claymore: a vége nagyon szar lett ám a manga egyre jobb
Tenjou Tenge: megint csak ugyanez csak a manga még 10000 jobb az elözőnél is.
Gantz: szintén bár ez inkább közepes.
Full metal alchemist: no comment, de jó hír csinálják a folytatást ahol normálisan mangat követve fogják megcsinálni Nevet
Most így hirtelen ennyi jut eszembe de még vannak ilyenek.
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #29 Dátum: 08 aug 22, 18:36:33 »

Én azt nem szeretem,amikor lebutítanak egy-egy überfasza technikát. Pölö ez volt a rasengannal is ; eredetileg úgy összekócolja a beleket,hogy csak na,a fillerekben pedig fél óráig kellett chakrát gyüjteni hogy szétverjenek egy sziklát...
továbbá amikor nem méltón halnak meg a karakterek. Pölö a Death Noteban L és Light. Inkább ölte meg volna Light L-t,de ez így... a Ryuk-kinyírja-Lightot még tűrhető volt,csak az nem,hogy attól a szaros L-hez alacsonyan kisszintű pöcstől ( Nír),kellett kikapnia...
Meg amikor mangákban nem lehet látni semmit a harcjeleneteknél,mert kicsit összemosódnak a dolgok.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!