24 szep 22, 14:30:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Uchiha Obito és Rin  (Megtekintve 119963 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Fuji Taka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #180 Dátum: 08 jún 30, 14:53:18 »

Szerintem nem halott. Ugye Zetsu és Tobi még az akatsuki elött is barátok voltak, (ha nem akkor igazítsatok ki) és amikor Obitóra rázuhant a szikla, mielött meghalt Zetsu kimentette, hiszen ő tud úgy elmerülni, és kihúzta. Megcsinálta a maszkot és így lett Tobi. Ha ez így van akkor a neve sem változott nagyon. T|obito|bitobi ha így írjuk ki lehet olvasni az Obitót. Tehát szerintem nem halt meg, csak azt hitték.
Naplózva

Zsolti
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #181 Dátum: 08 jún 30, 17:10:51 »

Szerintem hallot. Nevet Nemhiszem, hogy barátok lettek volna Zetsuval, mert egyik a rejtett levélben, másik a rejtett fűben élt... Mosolyog(asszem). De ugye Obitonak a testének a jobb fele összeroncsolodott de Tobinak mégis ott (a jobb szeménél) van a sharingan. Mosolyog Szóval már azértsem lehet Obito... xD  szerintem + a mangából azért szerintem elég egyértelműen kiderült, hogy Tobi kicsoda. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 30, 17:52:56 írta Oxygene » Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #182 Dátum: 08 júl 02, 15:21:03 »

hát jó kérdés,h Obitoval mi lett... mivel külön csinálta meg Kishi azokat a részeket így ez sztem nem véletlen...
és az se,h Kakashi néha oda megy az emlékműhöz és "beszél hozzá"...
tehát arra utalok ezzel,h ezek a jelenetek nem véletlenül vannak benne a történetbe... vagyis Obito-nak fontos szerepe lesz még ebben bisztos vagyok... és amikor az Amaterasu picit megpörköli Tobit... akkor rendesen olyan feje van mint Obitonak...
Naplózva

Fuji Taka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #183 Dátum: 08 júl 03, 20:00:00 »

És nem volt róla szó, hogy megtalálták, vagy sem a holt testét.
Naplózva

Zsolti
Itachi9
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57



« Válasz #184 Dátum: 08 júl 06, 20:47:33 »

Szerintem nem halott. Ugye Zetsu és Tobi még az akatsuki elött is barátok voltak, (ha nem akkor igazítsatok ki) és amikor Obitóra rázuhant a szikla, mielött meghalt Zetsu kimentette, hiszen ő tud úgy elmerülni, és kihúzta. Megcsinálta a maszkot és így lett Tobi. Ha ez így van akkor a neve sem változott nagyon. T|obito|bitobi ha így írjuk ki lehet olvasni az Obitót. Tehát szerintem nem halt meg, csak azt hitték.


Üdv Fuji Taka!
Egyet tisztázzunk Tobi=Uchiha Madara!!!!
Nem Obito
Obito az életét áldozta Kakashiért!
Obito halott(sajnos)!
Biztos jó fej lenne!
Naplózva

Bár az Uchihák nagyrésze kihalt (hála a tapló vezetőségnek) akkor is maradtak olyanok akik továbbviszik az Uchiha eszményeket!
Az egyikük én vagyok!
Ha kötözködsz a Uchihákkal az =a halállal!
Hidegvérű vagyok!
De Itachi-ért ölni bírok!
(De azt is hidegvérrel)
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #185 Dátum: 08 júl 06, 20:52:03 »

Te Itachi először is olvass vissza nem vagyok benne biztos hogy le lett írva, de akkor elmondom én hogy miről is megy most az elmélkedés. Tobi=Madara eddig oké csak hogy Madara már több mint 100 éves és kellett neki egy új test és úgy véljük néhányan a fórumon, hogy mikor Obito meghalt akkor Madara vagy esetleg Zetsu kiszedte a testét a szikla alól utána regenerálta a sérült sejtjeit úgymond, és abba költözött Madara vagyis elméletileg fizikai formában Obito áll Tobi maszkja mögött.
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Itachi9
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57



« Válasz #186 Dátum: 08 júl 06, 20:56:19 »

ááhhááá!
Akkor ezért halottam már egy csomó embertől hogy tobi=Obito!(bár még a necek is hasonlítanak!)
De akkor is: nem hinném hogy egy ilyen nagyszerű shinobinak ( utálom de az erejét elismerem) mint Madara nem kell új test!
Szerintem!
Oszt majd kiderül!
Naplózva

Bár az Uchihák nagyrésze kihalt (hála a tapló vezetőségnek) akkor is maradtak olyanok akik továbbviszik az Uchiha eszményeket!
Az egyikük én vagyok!
Ha kötözködsz a Uchihákkal az =a halállal!
Hidegvérű vagyok!
De Itachi-ért ölni bírok!
(De azt is hidegvérrel)
warmerh
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449


« Válasz #187 Dátum: 08 júl 06, 21:05:00 »

Akármilyen nagyszerű shinobi akkor is csak egy ember és az emberi test hátrányokkal is jár. Pl. meghatározott számú sejtosztódás miatt egy idő után meghal a szervezet mert nincs miből pótolni a sérült részeket. Na de mostmár legyen elég az off-ból
Naplózva


Hogyha valami baromságot írok, azt ne szóld le, csak írd meg mi az, mert az ember a saját hibáiból tanul.
Olyan vagyok, mint az atomrobbanás után az elektromágneses impulzus, mindig késve érkezem.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #188 Dátum: 08 júl 06, 23:28:43 »

Moderátor:
A Ki is lehet Tobi téma itt van.
Az Uchiha Madarás meg itt.
Jó lenne már leszokni a Tobis OFF-okról ebben a témában.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Itachi9
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57



« Válasz #189 Dátum: 08 júl 07, 10:42:41 »

Ok!
De mi az az Off?
Naplózva

Bár az Uchihák nagyrésze kihalt (hála a tapló vezetőségnek) akkor is maradtak olyanok akik továbbviszik az Uchiha eszményeket!
Az egyikük én vagyok!
Ha kötözködsz a Uchihákkal az =a halállal!
Hidegvérű vagyok!
De Itachi-ért ölni bírok!
(De azt is hidegvérrel)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #190 Dátum: 08 júl 08, 18:44:21 »

Az OFF, amikor nem arról írsz, ami a téma címe.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Itachi9
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 57



« Válasz #191 Dátum: 08 júl 08, 19:33:01 »

Oh!
Köszi!
Végre kaptam egy kielégítő választ!
Naplózva

Bár az Uchihák nagyrésze kihalt (hála a tapló vezetőségnek) akkor is maradtak olyanok akik továbbviszik az Uchiha eszményeket!
Az egyikük én vagyok!
Ha kötözködsz a Uchihákkal az =a halállal!
Hidegvérű vagyok!
De Itachi-ért ölni bírok!
(De azt is hidegvérrel)
IchigoXd
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


WWW
« Válasz #192 Dátum: 08 júl 20, 20:09:15 »

Egyszerűen imádom Rint ^^
Jaj annyira megnyugtattatok amikor leírtátok, hogy az anbu csaj nem Rin ^^" Köszönöm xD
A NarutPedia szerint "elhunytnak feltételezett" és szerintem is meghalt Mosolyog, nekem jobb is hogy meghalt Nevet
Meg amikor Kakashi és Sasuke beszélget , az is arra utál, hogy Rin valószinűleg... elhunyt ^^.
Naplózva

ShikamaruxIno4ver
gaara666
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


WWW
« Válasz #193 Dátum: 08 júl 26, 08:59:35 »

én kezdem elveszíteni a fonalat főleg annál a képnél az első oldalon
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 26, 10:43:26 írta gaara666 » Naplózva

ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #194 Dátum: 08 júl 26, 12:39:49 »

Ezt hogy érted gaara666?

Amúgy biztos nem kis dolog egy szem átültetése,
úgyhogy biztos a csaj tehetsége már gyerekkorában nem volt kicsi.
Én azt gondolom, hogy orvosi nin., de sokan mondják, illetve mielőtt Sasuke elmegy,
Kakashi mondja, hogy ő minden hozzá közel álló személyt elveszített.
Tudom, hogy sokan írták, de két eset lehetséges!

1. Kakshinak, Rin egy közelálló személy volt, akit elvesztett.

2. Vagy Rin-t nem tekintette nagyon közelálló személynek, és Rin eltűnt, vagy Konohában egy ninja!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!