24 szep 22, 16:21:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Uchiha Obito és Rin  (Megtekintve 119977 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Kriszti203
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54



WWW
« Válasz #150 Dátum: 08 márc 10, 20:09:23 »

Nekem ennyi bőven elég ahhoz, hogy szeressem Nevet És a stílusa is olyan volt, ami nekem bejön  Nyelvesít
Naplózva

Határtalan az én Hülyeségem
Ez az egyetlen jó Képességem!
Sofia-chan
Vendég
« Válasz #151 Dátum: 08 márc 13, 20:54:16 »

Én olvastam Rinről, és úgy tudom Orochimaru támadta meg (Nem biztos, hogy Oro. volt, de az tuti, hogy valaki elrabolta). Obito utána ment, Kakashi azonban (még fiatalok voltak) önfejű volt, és hagyta. Obito persze össze veszett vele, és egyedül ment Rin keresésére. Aztán Kakashi is végül utánuk eredt, de Obitot nem tudta megmenteni. Az biztos, hogy Kakashi azóta vallja az "Azt a anindzsát, aki megszegi a szabályokat semmibe veszik. - ezt mondta Obitonak, mikor Rin eltűnt - De az a nindzsa, aki cserben hagyja a csapattársait a semminél is kevesebb." - ezt Obito fűzte hozzá - elvet. Nem okoskodásképp írtam, csak olvasva, hogy nagy rajongó vagy gondoltam örülsz az információnak. Egy angol oldalon olvastam ezt, Kakashi biográfiájában. (www.leafninja.com ha bővebben érdekelne)

U.i.: Én is szeretem Rint. Jó lenne, ha kapna szerepet majd később a mangában...  Pirul
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #152 Dátum: 08 márc 13, 21:00:59 »

no egy kicsit helyesbítek akik olvassák a mangát azok tudják mi is volt:
ugyebár a kakashis rések a nagy ninjaháború idelyén játszódik itt az ellenséges területen elrabolják rint obito megpróbálja rávenni kakashit h mentsék meg de kakashi az apjával történtek miatt nem megy bele obito egyedül megy kakashi utánna obito és kakashi közös er˜ővel harcol megmentik rint obito sharinganja felébred, ráesik az a sok szikla stbstb 
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #153 Dátum: 08 márc 13, 21:03:54 »

Hát tudod kedves Sofia-chan ez szép és jó, hogy leírtad, csakhogy benne van a Kakashi-gaidenben (A mangában), úgyhogy sokak számára nem új infó....  Mosolyog

És biztos nem rabolta el Oro a csajt... Ez a információd helytelen...  Kúl
Naplózva
Sofia-chan
Vendég
« Válasz #154 Dátum: 08 márc 13, 21:35:10 »

Hmm... akkor félreértelmeztem a szöveget. Pirul Pirul Pirul. Azért köszi, hogy kijavítottatok.  kacsint
U.i.: Én nem olvasom a manga netes verzióit, vagy külföldi példányokat, csak a magyart, úgyhogy, a harmadik fejezeten túli részletekben még nem volt időm elmerülni. Bár nézem online az animét, és rákeresek biográfiákra...de többre még nem jutottam.

Akit félrevezettem annak bocsi.  Pirul
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #155 Dátum: 08 márc 14, 22:17:12 »

Kakashi Gaiden itt:
http://www.naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=363
239-244. részek. Magyarul.

Még ha nem is olvasol mangát, akkor is érdemes átnézni, mert értékes infóbánya. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
love_sasu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55



« Válasz #156 Dátum: 08 márc 22, 10:17:56 »

lehet h tobi madara mert itachi azt mondta sasukénak h a mesterem, madara...meg h a madara él és h ő a harmadik mangekyou használó...egyébként hogy halt meg obito??az melyik részben van mert én arra nem emlékszem..
meg a mangában a 39.kötet 352.fejezetében, a 10. képnél suigetsu hogy érti azt, hogy "TUDOM H TE CSINÁLTAD AZT SASUKÉNEK!" ???
Naplózva




i may not have gone where i intende to go, but i think a have ended upwhere i intended to be
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #157 Dátum: 08 márc 22, 10:22:50 »

Oboto nem Madara.
Es Obito ugy halt meg , hogy egy ko ala szorult mikozben megmentette Kakashit.
Naplózva

Sofia-chan
Vendég
« Válasz #158 Dátum: 08 márc 22, 22:42:44 »

Köszi a linket, nyugi olvasok mangát, de egynelőre bolti úton. Úgy értem, a Naruto köteteket szép sorban olvasom, egyszer a 27-dikhez is biztos eljutunk, ha meg addig már nem fordítják csak utána kezdem a netes verziót.
Addig is pedig megfogadtam, hogy növelem a tudásomat... Pirul
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #159 Dátum: 08 márc 31, 18:12:06 »

Obito szerintem sem Madara. Szerintem azért, mert Madara már 150 (vagy nem tom pontosan.  :'X ) éve is élt, amikor megalapították Konohát. Obito viszont kakashival egy idős.  :/

Am, Suigetsu megnyilvánulást én sem értettem. De ez itt OFF.  Nevet
Naplózva

royal
Vendég
« Válasz #160 Dátum: 08 ápr 07, 15:03:09 »

szerintem obito se nem tobi se nem madara, mert tobi=madara.....és akkor obito nincs is benne a képben  és szerintem nem is biztos h egyáltalán benne lesz még az animeben/mangaban....
Naplózva
aronrigo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


« Válasz #161 Dátum: 08 ápr 07, 17:53:33 »

.. mostt nem azért  de  nem lenne sokkal  értelmesebb  ha kivenné a szemet  minthogy az  egészséges  testébúl átmennyen  egy  agyonzúzottba ?? ...  de ez  itt  off..  Mosolyog ...
..   lessz  egy  hülye  kérdésem..  Obitoo  vajon miért   viselhette azt  a szemüveget..??. lehet  h  volt  valami   szükségleti  célja  vagy  csak  úgy simán h legyen ??
..toom h hülye  kérdés..csak nem  hagy nyugodni..xD..
Azért, nem mindíg pityergett, és arra fogta, hogy belement valami a szemébe, és ezért mestere adott neki egy szemcsit!!!De yodi is tudta, hogy miért "megy valami a szemébe"...aSSZEM ENNYI
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #162 Dátum: 08 ápr 13, 18:52:25 »

Olvasd el a Kakashi Gaident és megtudod.
Lsd. a link: http://www.naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=363
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #163 Dátum: 08 ápr 15, 19:20:29 »

szerintem nem yondi adta neki a szemüveget...ez valami olyasmi lehetett nála mint narutonál az a pilótaszemüveg...csak ő nem dota el amikor megkapta a fejpántját...nemtudom. Gondolkozik
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #164 Dátum: 08 ápr 15, 19:41:54 »

Obito elvileg tehetséges Uchihának számított. ÉS valóban nem volt rossz harcos, kivéve persze, amikor bepánikolt. Elméletem szerint Obitót lehetséges Sharingan-várományosnak tekintették és mint ilyen, vigyáznia kellett a szemeire. ^^ És valóban, 12 évesen aktiválta a Sharingant és egyből a 2 pöttyös verziót!
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!