24 szep 28, 11:19:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 73
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MineCraft  (Megtekintve 261671 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #975 Dátum: 12 máj 30, 19:04:28 »

gondom a következő: nha ugye leszedtem ezt a magyar klienst.Regeltem, belépek a játékba az accauntal.Felmegyek egy szeróra és nem tudok mozdulni , sem chatre irni folyamatosan visza szív a kezdő pontra, és a chat ablakban azt irja h nem vagyok regelve.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #976 Dátum: 12 máj 30, 19:26:18 »

hali!
megy Sneel szervere, ip: 80.98.247.232

és minden hétvégén játszunk ugyanezen az IP-n(de van hozzá port :25560) invasion moddal. próbáljátok ki, multiban nagyon király Nevet a lényeg h várat kell építeni, és azt ostromolják majd a mobok, 1 nexus nevű kockát kell védeni.
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #977 Dátum: 12 máj 31, 22:17:44 »

gondom a következő: nha ugye leszedtem ezt a magyar klienst.Regeltem, belépek a játékba az accauntal.Felmegyek egy szeróra és nem tudok mozdulni , sem chatre irni folyamatosan visza szív a kezdő pontra, és a chat ablakban azt irja h nem vagyok regelve.

nyisd meg a chat ablakot ekkor, majd pötyögd be: /register tetszőleges jelszó
ezután ahányszor felmész a szeróra mindig úgy kell kezdjed hogy beütöd: /login jelszavad
Naplózva


Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #978 Dátum: 12 jún 01, 12:58:28 »

Találtam egy jó kis klienst amivel meglehet az eredeti minecraftod magyarul INGYEN!
Lehet benne saját skined meg fül,köpeny,kalap,szárny és benne van alapból a TooManyItems  ikszdé
Az oldal: http://hu-minecraft.net/

Most én is kipróbáltam ezt a klienst és megállapítottam, hogy egy rakás szar, a játék lehetőségeinek és kihívásainak nagyrésze elvész aszarrá módolt és mindent a szánkbatoló kezelőfelület miatt, aki igazán élvezni akarja a játékot azezt kerülje el messziről. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 01, 13:00:13 írta Csibe » Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #979 Dátum: 12 jún 01, 15:58:27 »

A TooManyItems-en kívül nem láttam milyen mód van még benne, valaki elmondja? ikszdé Mert leszedtem, és semmi mást nem fedeztem fel ezen kívül, szóval nekem olyan mint a rendes Minecraft.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #980 Dátum: 12 jún 01, 20:04:51 »

Mi saját szerveren kezdtünk el játszani Nevet És nagyon jó *.* épp tegnap éjjel volt egy vicces momentum Nevet
Én: Végre kész a házunk alsó szintje *jön egy creeper* Oh shit nincs házunk alsó szintje ikszdé De olyan troll az a játék hogy pont 1 másodperccel azután jön az az átkozott creeper ikszdé
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #981 Dátum: 12 jún 02, 12:51:20 »

Mostanában nagyon unatkoztam úgyhogy újra elkezdtem játszani  Nevet Keresgéltem és 1 normális szervert nem találtam az elmúlt 3 napban ami azért elég furcsa  Hmm? Az egyik rosszabb mint a másik aztán végre találtam 1 normális szervert de az meg olyan hogy soha nincsenek fent rajta >.> Úgyhogy szeretnék tanácsokat kérni szerverekkel kapcsolatban  Mosolyog
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #982 Dátum: 12 jún 02, 13:49:13 »

nem rég írtam le hogy megy 1 szerverünk
http://minecraftempire.atw.hu/
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #983 Dátum: 12 jún 02, 20:56:00 »

krisz a ti szerveretek sem rendes ... Alig vagytok fent és most is fél órája 4 ember terrorizál másik 3-at engem meg még 2 társam és fosztogatnak , rabolnak , rombolnak , sneel nincs fent msn-en téged meg sehogy sem tudlak elérni ... Engem spawnál beszorítottak hogy akárhányszor éledek 2-en leütnek szal még mozogni se tok ... Amíg nem lesztek aktívabba addig ez a szerver is csak 1 harmatos bocifing már bocsi
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 02, 21:02:02 írta Andor2000 » Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #984 Dátum: 12 jún 04, 10:55:23 »

Elnézést a kifejezésért, de ez a legszarabban megírt játék, ami valaha felkerült a gépemre...
DDR1 256MB rammal, 1 magos Intel 2,8 GHz-es processzorral szaggat. Nem nagyon, de pont játszhatatlan. Ez asztali gép.
Laptopra felraktam DDR2 2GB ram, 2 magos AMD 2,x GHz processzor és jobban szaggat, mint az asztali gépen...
Aztán találtam egy OptiFine nevű módot. Mind a két gépen minimumra levittem mindent, az asztali gép néha beszaggat, ha új területre megyek (4-5 perc séta után kezdi), a laptopon most már rendesen fut.
Egyedül annyi a különbség a beállításoknál, hogy a látómező a laptopon medium, az asztali gépen pedig small.

Maga a játék jóra sikeredett, rengeteg lehetőség van benne.
Naplózva

tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #985 Dátum: 12 jún 04, 12:14:04 »

hát a gépigény az kicsit fura. valami nincs ezzel rendben.
mert nekem (még) csak 1 gb ramom van, AMD Athlon 1800 mhz-es procival, és egy gyenge videókarival. és nálam szinte sosem akad. másnak meg 2 magos procija van, sok rammal, jó vidikarival, de annak meg elviselhetetlenül akadozik a játék.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 06, 18:49:28 írta tkrisz2 » Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #986 Dátum: 12 jún 07, 11:05:27 »

Nekem asztalin másfél giga memória igaz a videókártyám régi Szomorú és 2,2ghzes procival el se indul a laptopomon meg megy. Hümm-hümm
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #987 Dátum: 12 jún 07, 21:57:25 »

Tkrisz, most akarok belekezdeni egy lebegő város építésébe, 4 arénával (Spleef, PvP, Íjászat és TDM) esetleg építhetném nálatok kreatív módban, itthon nem tudok futtatni egyenlőre szerót.
Naplózva


Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #988 Dátum: 12 jún 08, 06:09:39 »

Single módban is van krea. Ha megépíted, meg schematikként betehető az épület akármelyik szerverre.
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #989 Dátum: 12 jún 08, 07:04:27 »

tudom, csak az a problémám hogy win7-tel eleve szarakszik a minecraft (XP-n full HD-n ment, most normal a render distance meg minden le van véve) és ezért akarom szerveren tolni, mert egy timeplapseot is fel akarok venni
Naplózva


Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 73
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!