24 jún 21, 06:12:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 73
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MineCraft  (Megtekintve 247671 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1005 Dátum: 12 aug 12, 20:55:51 »

Téged se zavarjon, hogy ez nem chat, hanem egy fórumon egy játék témája, ahol ezen esetben a Minecraftról lehet beszélgetni, és nem csak a tekkitről.

Nekem személy szerint jobban tetszik ez a mostani Minecraft, régen pont az volt vele a bajom, hogy nincs kifejezett célja. Ez a LAN cucc meg nagyon tetszik, egy Hamachi is elég egy szerver üzemeltetéséhez egy kis összejövetel/két játékos számára, tiszta jó.Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #1006 Dátum: 12 aug 13, 12:33:32 »

jah egyszerűsítették a szerver csinálást, még nekem is sikerült szerót csinálnom Nevet

egyébként nem tudja valaki hogy hogyan lehet tört játékkal tekkitezni? próbáltam letölteni cracked verziókat de nem nagyon működött. azzal meg hagyjatok hogy vegyem meg a játékot, mert úgysem fogom mert boltokban nem kapható a játék!
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #1007 Dátum: 12 aug 13, 14:39:15 »

1. Boltokban kapható a játék kacsint

2.Youtuben van video de hogy megkönnyítsem a dolgodat : http://www.youtube.com/watch?v=U8vZNV0v4Os
Naplózva

Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #1008 Dátum: 12 aug 13, 23:57:28 »

Nem tudom mit sír itt mindenki, hogy jaj ilyen rossz most a Minecraft, olyan rossz, tény, hogy megváltozott a játék a béta meg alpha óta, de szerintem egyáltalán nem rossz irányba. Persze, hogy megunható a játék, hogyha már mindenki szétkockulta az agyát vele, 1.3-as updatebe szerintem tök jó dolgok kerültek be, a piramisok, ender chest, stb. Akinek meg nem tetszik a 1.3, az visszarakja a régi verziót és játszik azzal, és probléma megoldva.
Am nekem régebben tetszett mert tényleg bele tudtam magamat élni a játékba de most hogy már varázs főzetet keverek meg megbűvölöm a fegyverem meg sárkányokat ölök számomra teljesen lepusztította a játék hangulatát :S De van akinek így bejön szal ízlések és pofonok  smirksweat
Kötelez rá a játék, hogy használd a potion-öket, megöld a sárkányt, stb? Nem, ha nem tetszenek, nem használod őket, csinálod a dolgaidat a világban és ennyi, a játékot ezek nélkűl is lehet játszani.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 23:59:57 írta Jiijo » Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1009 Dátum: 12 aug 14, 07:50:52 »

nekem bejön az 1.3.1 ... ha pedig nem updatelnék az lenne a bajotok.. nincs az updatekkel semmi baj.. a hiba ott van hogy mikor kiadták széttkockultátok magatokat benne.. és meguntátok.. én kb napi 2 órát játszok de azt is csak mikor kedvem van..  és én az updatenak örülök.. toomanyitems és egyéb hülyeségek nélkül...
Én az 1.3.1-el 2 percet nem játszottam, de meg is untam.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #1010 Dátum: 12 aug 14, 08:09:03 »

Nekem sosem tetszett. Már csak a grafika ami elrontotta. Lány létemre, egyszer kipróbáltam, és le is álltam. Anno a bátyám vett rá.
Naplózva
DeLuXe668
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #1011 Dátum: 12 aug 14, 14:49:54 »

A minecraftnak pont így jó a grafikája ahogy van. Most képzeld el milyen lenne egy battlefield 3 grafikával, és hozzá tesztem egy battlefield 3 grafika mellett hogy nézne ki egy lebegő kő kocka vagy bármi más? Nem is beszélve hogy alapból a chunk generálástól kezdve rengeteg dolog miatt ekkora a gépigénye és jó grafikával lehet hogy még egy gép se vinné.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1012 Dátum: 12 aug 14, 16:04:40 »

De nekem van hozzá olyan texture packem, amivel minden block egy oldala 4-szer annyi pixelből áll, tehát 2-szer olyan szép a grafika. Megpróbáltam olyannal is, hogy minden block egy oldala 512X512 pixel legyen (alapból asszam 16 vagy 32) és lefagyott a gép. De nekem a graffal alapból sincs bajom, csak azzal, hogy az updatek elveszik a minecraft élményét, amit régen megteremtettek.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
DeLuXe668
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #1013 Dátum: 12 aug 14, 16:17:50 »

Arra ott van a NostalgiaCraft vagy sok más program amivel a minecraft legelső verziójára is vissza tudod állítani.
És a textura packról annyit hogy az már nem az alap minecraft hogy HD texturát raksz bele és azt csak az erősebb gépek bírják igazán jól, és itt most az alap minecraft grafikáról volt szó.
Ja és lehet azért fagy le mert azt nem bírná a géped de nem tudom mert nekem sincs valami túl erős így nem használok 512xes textura packokat
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 16:19:55 írta DeLuXe668 » Naplózva
Kanokanor Seme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 171

The Assassin is back


WWW
« Válasz #1014 Dátum: 12 aug 15, 10:24:03 »

Na nekikezdtünk egy az Escape Earthnek egy pár haverommal, és ez lett belőle:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=SNBc1uzUJDY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=SNBc1uzUJDY</a>
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1015 Dátum: 12 aug 15, 12:23:02 »

Itt egy videó a texture packról: http://www.youtube.com/watch?v=0eD9uZFczSU
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1016 Dátum: 12 aug 16, 13:05:23 »

ez a textúra pack szép és jó, csak az isten memóriája meg processzora nem elég neki, 4 magos proci és 8 giga nem elég hozzá, ebből látszik mekkora egy optimalizálatlan gépzabáló szar a minecraft...
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #1017 Dátum: 12 aug 16, 13:39:21 »

Sztem még csak nem is szép... Ez a mű realizmus, am is irritáló, nem hogy ha ilyen béna... Ha meg még ennyire zabál is, akkor sok értelme nincs használni... Vannak gyönyörű packek, ez nem olyan.
Naplózva
Set
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 709



WWW
« Válasz #1018 Dátum: 12 aug 16, 14:02:05 »

512x512-est tényleg nincs értelme, vannak jók 128x128asba is.
512-eshez jó hogy nem elég egy szimpla quad vagy i5 proci de inkább memóriazabáló game ^^"
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 16, 14:03:35 írta Set » Naplózva

v_v
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #1019 Dátum: 12 aug 17, 12:09:32 »

nekem nem egy szimpla tesco gazdaságos quad procim van, mellesleg én se vagyok lenyűgözve ettől a pack-tól, csak ki akartam próbálni, de igazából a sima minecraft-al is elvagyok Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 73
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!