24 máj 02, 00:34:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Inoue Orihime  (Megtekintve 32084 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #45 Dátum: 12 márc 04, 18:35:58 »

Nos Orihimét régen nem kedveltem, de most már semmi bajom nincs vele, hiszen, ha ő nem lett volna, sok kedvencem már alulról szagolta volna az ibolyát.
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #46 Dátum: 12 ápr 12, 13:54:53 »

Csak egy kép, hogy kedvenc főhősnőnk hogy ment a háborúba  Kiröhög  ikszdé :
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #47 Dátum: 12 ápr 12, 13:59:23 »

Így vagy úgy de úgyis kap valamelyik oldaltól egy fehér ruhát. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #48 Dátum: 12 ápr 12, 14:05:11 »

Én inkább egy jó kis zakóra gondolok. Abból már kapott eleget eddig is. Viszont lehet, hogy mostanra már kezdi unni. Nevet
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #49 Dátum: 12 ápr 13, 13:49:10 »

Most lehet hogy megköveztek, de szerintem full lényegtelen hogy milyen ruhát vett fel...Nevet
Amúgy is, hiába öltözködik fel vastagon, ha egy cero vagy más vmi elkapja...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #50 Dátum: 12 ápr 13, 13:52:40 »

Természetesen lényegtelen de azért jólesik cikizni és belekötni mindenbe ami vele kapcsolatos.  Nevet
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #51 Dátum: 12 ápr 13, 14:06:24 »

Szegény már így is kap annyi hideget és meleget Nevet

Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #52 Dátum: 12 ápr 13, 16:42:00 »

Nekem az utóbbi időben semmi bajom Inouéval, bár ez a ruha tényleg furcsa egy háborúhoz. De azért azt se várjuk hogy nyakig páncélban legyen Nevet
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #53 Dátum: 12 ápr 13, 17:36:36 »

Szinte biztos vagyok benne, hogy ha nem hallottátok volna, hogy milyen a szinkronja, nem cikiznétek.
Rukia sem csinál mást, mint útba van, néhány tök gyenge ellenfelet kiiktat (kilencedik Espada... ugyan már, Uryuu vagy Sado is le tudta volna zúzni), aztán összevereti magát XY-nal. Orihime legalább gyógyítja a társait, plusz mostanság robbanó pajzzsal is járkál, szóval az ereje eléggé megnövekedhetett.

Arra pedig, hogy mivel ment a háborúba nem tudok mit mondani. Egy védelem+gyógyítás+távolsági harc beállítottságú karakternek miért kellene nyolc réteg páncélt felvennie egy csatához, mikor három (négy?) izomállat is vele van? Tök felesleges lenne, ráadásul ő nem is harcolni ment oda, hanem az esetleges károk helyreállítása érdekében (mert ugye Rukia, -aki gondolom egy totál normális női szereplő szerintetek- egy bakudou-val sem képes helyreállítani egy kéz/láblevágást). Ő legalább nem küldte el egy tök nagyképű, vele kicsit sem foglalkozó személy miatt a barátait a sunyiba, mikor azok átverekedték magukat a fél világon érte.
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #54 Dátum: 12 ápr 13, 17:43:47 »

renato: Nekem speciel semmi bajom Orihime-vel, jobban bírom őt mint Rukiat, szóval én a Hime támogatókhoz tartozom! Nevet
A képet meg csak úgy találtam, aztán gondoltam poénnak berakom ide!  ikszdé
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #55 Dátum: 12 ápr 13, 17:54:31 »

Ne kapd fel a vizet miatta. Nevet Teljesen mindegy milyen ruhába megy. Ha nem tudják megvédeni akkor a páncélok páncélja sem segíthetne rajta. Majd legközelebb szolunk Kubonak, hogy legalább egy kertésznacival lássa el.

Másrészt sokan teljesen máshogy állnának hozzá, ha nem az idegesítő Kurosaki-kun megnevezést használná, hanem az egyszerű Ichigo megszólítást, mint ahogy Rukia teszi. Nem mellesleg Rukia sokkal többet szólította így Ichigot mint Orihime Kurosaki-kunnak. Ez az udvarias megszólítás pedig nálunk nem dívik semmilyen szempontból. Mi sokkal közvetlenebbek vagyunk ilyen szempontból és pont ezért idegesítő ez számunkra. A lényeg, hogy Orihime betartja a japánban szokásos illemszabályokat és magázza Ichigot. Rukia kicsit más. Az oka pedig az, hogy vagy megengedték neki másrészt sokkal idősebb mint Ichigo. Egyszerűen letegezte mint ahogy Ichigo is letegezi Renjit és Byakuyát. Ez a stílus sokkal közvetlenebb és mi is könnyebben fogadjuk el.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 13, 18:03:48 írta rini67 » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #56 Dátum: 12 ápr 13, 17:59:49 »

Isten őrizzen, hogy felkapjam a vizet, csak sokan annyira alázzák szegényt, hogy már rossz nézni. Ezt a Kurosaki-kun-ozást meg sosem tudtam mire venni. Oké, lehet vele poénkodni, mert tényleg vicces az ő szinkronhangján ezt hallgatni, de csak ezért utálni egy karaktert... nem tudom, ezt csak nagyon belemagyarázva tudom elfogadni.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #57 Dátum: 12 máj 07, 14:02:43 »

Én azért nem szeretem, mert egy hülye tyúk, az a fajta, amelyik a plázák márkáa ruhaüzleteiben él és olyan "menő" parsztok után kajtat, mint Ichigo.
A legrosszabb fajtája a fehérnépnek.
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #58 Dátum: 12 máj 07, 23:04:32 »

én sem kedvelem túlzottan Orihimét, mégpedig azért nem mert elegem van abból, hogy sír, hogy haszontalan és nem tudja megvédeni a barátait, utána pedig olyan kilátástalan helyzetekbe akar belerohanni ahol csak Ichigoék terhére lenne. Soha nem találja el mikor mit kel tenni és engem ez idegesít de nagyon xD
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #59 Dátum: 12 máj 08, 07:13:13 »

Én a mangára alapozok, nem az anime sem a filmek, nem a magyar szinkronok stb. alapján. Olvastam pár hozzászólásotokat, és fikázás ide, vagy oda, nincs igazatok.  Pojén
Orihime rengeteget fejlődött, és már egyáltalán nem az a sírós kislány aki volt.
Nézzétek meg a mangaka rajzolását: más lett az öltözködése, a beszéde, magabiztosabb ábrázolást kapott.
És most jönnek a harcok, biztosak lehetünk benne, hogy lesz szerepe a harcokban, még ha eddig kevés is volt.

Ami a Kurosaki megnevezést illeti: Ichigo is a vezeték nevén szólítja őt, sőt Chad és Ihida is. Ez amolyan tisztelet kimutatása egymás iránt, az pedig hogy Rukiát kezdettől fogva letegezte Ichigo, azért van, mert Rukia inkább 13-nak nézett ki elején: alacsony volt, kislányos ruhákban, béna rajzokkal és nulla mellel... Még szép hogy letegezte.

Azt mondom ne írjátok le Orihimét.  Mosolyog 
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!