24 máj 02, 07:47:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Inoue Orihime  (Megtekintve 32091 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #60 Dátum: 12 máj 08, 10:42:12 »

Régen tényleg rosszabb volt Orihime, de most ezzel a time jumppal sokat fejlődött mint erőben, mint fejbe belátásom szerint! Mikor az edzés alatt Ichigot kellett gyógyítania, perc alatt úgy helyre rakta Ginjout, ahogy Ichigónak nem sikerült egyszer sem. Rirukát is észhez térítette! Jellemileg sokat fejlődött maga a karakter az biztos. Várom, hogy milyen szerephez jut most a háború alatt.
Viszont van egy kérdésem, Nel és a többiek maszkját nem tudná helyre állítani? Nem emlékszem, hogy lett volna szó bármiféle idő korlátról, hogy mennyit tud visszapörgetni... A helyrerakással meg azért Pár plusz segítő kezet tudnának nyerni vele.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #61 Dátum: 12 máj 08, 16:24:09 »

Szerintem közvetlenebb, ha a keresztnevén szólítja őt valaki. Például Chad mikor hívta Ichigót Kurasakinak ? Nevet Meg az, hogy azért nevezte Rukiának mert 13-nak nézet ki, hát érdekes elmélet. Rukia még mielőtt bemutatkozott volna a nevén, azzal kezdte, hogy 10x-szer annyi idős, mint ő. Nevet

Én is arra gondoltam, hogy azért mert túl régi volt a seb. De szerintem most, hogy erősebb lett szerintem már képes lenne helyre állítani. Remélem meg is teszi.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #62 Dátum: 12 jún 03, 18:09:12 »

El is felejtettem, hogy régebben írtam ide... hát igen kicsit túlás volt azt mondani, hogy gyűlölöm őt, persze már több éve nem néztem az animét így lehet, hogy már elfejtettem a hangját  ikszdé Visszagondolva nem tűnik olyan szörnyűnek, bár ki tudja, azt mondják, hogy az idő megszépíti emlékeinkben a múltat (húúú erről most az FT egyik ovája jutott eszembe Nevet).

Mangát nemrég pótoltam, volt egy kis lemaradásom. Legalább ott nem annyira idegesítő, a hangját szerencsére nem hallom meg talán kevesebbet Kurosaki-kunozik is... bár nálam még mindig negatív szereplőnek számít.

Vannak olyan jelenetei, ahol nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek, egyszerűen annyira szánalmasan fest, ha az összeset belinkelném az egy egész oldalt tenne ki.
azért rakok egy példát: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/482/5 itt ahogy eszi azt a fánkot vagy mifenét te jó ég xD még a "nem tudom" is pont jókor jött (eltekintve a szövegkörnyezettől), ez a jelenet tökéletesen jellemzi, hogy hol áll szellemileg, Kubo ezt igen gyakran szereti hangsúlyozni.

Najó nem bántom tovább szegényt, végülis lehet, hogy másoknak bejönnek ezek a hülyeségei, csak én nem vagyok vevő rájuk  Gondolkozik
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #63 Dátum: 12 dec 24, 22:19:20 »

Elég furcsa h ennyien utálják az állítólagos rinyálása és a "tehetetlensége" miatt, bár az igaz h rinyál és tehetetlenkedik, csak azt nem értem h miért csak őt utálják az ilyen jellegű karakterek közül (pl ott van  Sylphil a Slayersből ő is nyavajog, és nem tud szinte semmit csak gyógyítani, de őt valahogy nem utálják ennyien  Gondolkozik [hozzá teszem h én nem utálom se  Sylphilt, se  Inouét csak példának hoztam fel]).  >.<#
De ez érdekes, valamelyik trollbarlangban nyitottam 1 olyan szavazást h "melyik animeszereplővel feküdnél le?"  (férfi és nő karakterek is voltak benne), ott nők közül Inoue vezette a listát, 1 kicsit olyan mint Sasuke a Narutoból h a "kit utálsz a legjobban" és a "ki a leghelyesebb Narutos fiú" szavazásban is előkelő helye van.

Ahogy már írta is valaki Rukia legalább annyiszor mondta azt h "Ichigo",mint  Inoue azt h "Kurosaki-kun", a "Kuroszaki-kun" pedig 1 udvaris megszólítási forma, Rukiát is Kuchiki-san néven illeti.
Amúgy ami a harcot illeti azért "csak" gyógyít mert arra alkalmas, nem olyan mint 1 shinigami v 1 arrankar, v 1 harciasabb ember, nincs benne harci ösztön.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 24, 22:47:24 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Diomendes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 25


Bleach fan! ^^


« Válasz #64 Dátum: 13 okt 05, 23:10:56 »

Mindenki bántja szegényt..  Neeem
Természetes, hogy aggódik. Nevet
És igen, sokszor megmentett nem 1 lényeges karaktert.
Az meg hogy nyafogós nem olyan nagy cucc. Sakura is hasonló, mégis mindenki odavan érte. Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #65 Dátum: 13 okt 06, 01:56:19 »

Én például nem bántom,aranyos kis karakter és megvannak az adottsági(félre is lehet érteni de nem is smirksweat)
Néha az ember agyára tud menni ez igaz,köztük az enyémre is de azért megvan a haszna.
Gyógyítása elég magas szintű,amit Bleachben belül(többi anime változó) elég nehéz megközelíteni.
Megvan benne is a potenciál ha egy kicsit talpraesettebb lenne egy és hatásosabb támadó vagy támogató(nem gyógyító)
technikát sajátítana el akkor megnőhetne a szerepe. Talán kevesebben ellenszenveznének vele szemben  kacsint
A fullbring arcban levő visszatámadó pajzsa jó lépés ez felé.
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #66 Dátum: 13 okt 06, 19:01:55 »

Hát nem tudom, engem a fullbring arc végén idegesített a legjobban azzal a picsogásával, de az Aizen arc sem volt semmi. Összességében elég "tartalékos" karakternek tartottam eddig is, ez most sem változott még, mert gyanúm szerint is is kapunk tőle egy jóadag nyivákolást. Ez az, ami abszolút használhatatlanná teszi őt a szememben. Bár az is igaz, hogy némileg a time skippel nőtt valamennyit a szememben, nem sokat xD, de ez már nálam haladás. Mondjuk hátha villant valamit. (Nem félre érteni ikszdé )
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #67 Dátum: 13 okt 06, 19:59:18 »

Lehet a félre értjük az is segítene rajta Ördögi
Akár egy újabb(kicsit vadabb) stílussal ami több erőt sugároz és határozottságot Mosolyog
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #68 Dátum: 13 okt 06, 20:38:23 »

Ki Ichigo, egy ilyen (most öltözékről beszélek) stílushoz mit szólnál neki?
http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2011/031/6/e/inoue_orihime_by_zerofrontier-d38hv8o.jpg
Vagy ez már túl "vad" neki?  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #69 Dátum: 13 okt 06, 22:26:19 »

Nekem az állandó Ichigo kunozással nincs bajom. Ez alapvetően jellemzi is a japán személyek kapcsolatát, udvariassági formáját. Voltam Japánban és tényleg így van. De elég ha a többi mangára gondoltok mint Hinata állandó Narutozása vagy Lucy állandó Natsuzása. Amúgy az Ichigozást Rukia sokkal többször használta mint Inoue, csak a különbség ott volt, hogy Rukia simán letegezte míg Inoue udvarias formát használt. Ez azért köszönhető annak, hogy Rukia nem azonos korúnak tartja magát Ichigoval míg Inoue azonos korosztály. Talán két dolog bosszantja az embereket, mármint az európai embereket. Az egyik, hogy nem vagyunk hozzászokva ahhoz, hogy azonos korosztály tagjai magázzák a másikat és ez a kunozás számunkra meglehetősen zavaró. A másik, hogy Rukia és Inoue között van egy hatalmas különbség márpedig a neveltetés között. Rukia katonának tanult és ennek megfelelően határozott, ráadásul rendelkezett már régóta egyedi képességekkel. Inoue viszont egy elkényeztetett leány akinek a képességei is éppen csak 2 éves. Ezért sokan nem tartják ide valónak mert nem olyan aki lépést tarthat a többiekkel. Itt különösen a harci potenciált favorizálok nem látják át az ő képességének jelentőségét. Például ilyen Tsunade is a Narutoban. Sokan képtelenek ezt elfogadni, hogy legalább olyan fontos személy mint az aki a legnagyobb harci potenciállal rendelkezik.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #70 Dátum: 13 okt 06, 23:28:22 »

Megnéztem a képet.Hát érdekes egy öltözék.Nekem bejön bár lehet a vállára tennék még valamit.Valami praktikusat tárolhatna ott ami hasznos a képességei szempontjából. kacsint
Éppen jó a szoknya stílusával és kard"védőkkel" ellensúlyozza a merészebb főbb részt.
Hogy is mondjam tüzes,de mégse viszi túlzásba hogy mindent kitesz.
Talán a cipője sarka kicsit túl magas a futáshoz,de ha tudna Shunpohoz hasonló technikát nem gond,plusz egy ilyen rúgás biztos fájna smirksweat

Bocs,véletlen rám jött egy kicsit az elemző szellem,de próbáltam nem túlzásba vinni bow

Az udvarias formával semmi bajom,talán hangszintje és az eltúlzása vitte kicsit rossz irányba.
PL több harcnál ugye amit összevágnak a hangszintek általában mélyülnek kisebb nagyobb mértékben.
Na az egyik ilyennél ahol kicsit mélyített volt sokkal jobban bejött a hangja mint normálisan Nevet
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #71 Dátum: 13 okt 07, 12:03:54 »

Igen, de pont ez az udvarias forma hangzásvilága, hangsúlya  megy a mi agyunkra. Ha csak simán Ichigozna akkor nem bántaná az ember fülét mint ahogy Rukia is teszi.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #72 Dátum: 13 okt 07, 13:19:17 »

Inoue viszont egy elkényeztetett leány...
És pontosan ki is kényeztette el? A szülei akiktől elkellet szökniük, vagy a halott bátyja? Nem hiszem, hogy annyira ellenne kényeztetve, hisz egyedül él és magáról kell gondoskodnia. Talán pont ezért használja az udvarias formát. Mert nem olyan határozott, mint Rukia.

Engem csak akkor zavar a Kurosaki-kun-ozása, mikor egymás után, megállás nélkül hajtogatja, mint az Ulquiorra elleni harcnál.

Jó lenne neki valamilyen hasonló harci öltözzék. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #73 Dátum: 13 okt 07, 17:07:58 »

A történetben még az Inoue résznél hangzott el, hogy pont a bátyja kényeztette el. Inoue még kicsi volt mikor leléptek a bátyjával és a történetben most már 15 évesen szerepelt először. Tehát a lelépés és a jelen között jó sok idő eltelt.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #74 Dátum: 14 márc 22, 23:25:01 »

Mit szólna hozzá az ellenség ha ilyen harci ruciban bukkanna fel?  Faceg
http://i792.photobucket.com/albums/yy202/SS6_Kor/Anime/Bleach/Bleach__Inoue_Orihime_Re_up_by_remidu31.jpg

Kb olyan lenne a hatása mint a sexi jutsunak a Narutoban, Kon-t mondjuk biztosan kiütné vele.   ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 23, 02:54:02 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!