24 jún 16, 14:20:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 805 806 [807] 808 809 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1180941 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #12090 Dátum: 12 márc 27, 10:56:18 »

Lupint is nagyon szeretem, és mondtam, hogy lesz még ő az avám, csak most Arthur lett ismét a jelöltem ikszdé hamarosan visszateszem Lupin professzort, csak keresek még róla jó képeket Nevet
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #12091 Dátum: 12 márc 27, 12:28:40 »

na igen, nemrégiben 60-nál is több avát leszedtem, csak Arthurról, meg van pár Ludwigos meg Gilbertes. ikszdé egy időszakban amikor nem voltál, kb 10 percenként avát cseréltem, de most már megnyugodtam és csak 1-2 naponta fogok ^^
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12092 Dátum: 12 márc 27, 13:46:51 »

Fuu hát nekem meg mióta sikerült ösze szerkeszteni azóta ez van, anyira eltaláltam h nem tudok jobbat, meg így ismernek már meg xD nha meg kicsit lusta is vok ujjat csinálni.. xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #12093 Dátum: 12 márc 27, 13:59:09 »

Mostanában nagyon sokat elmélkedtem és tapasztaltam egyaránt rövid idő leforgása alatt és úgy érzem, hogy fordulópont következik az életemben. Olyan dolgok vannak lezárulóban bennem, amik már gyermekkorom óta dolgoznak bennem.
Az én 'dialektikám' úgy működik, hogy elkezdek kitaposni magamnak egy utat, megkóstolok az adott dologból egy kávéskanálnyit, annyit gondolkozok rajta, hogy szinte már depressziós leszek tőle, majd megélem. Az adott helyzettől függően ez lehet 2 hét, de akár háromnegyed év is. Ha kipipáltam, sikerült megoldanom a saját magamnak feltett kérdéseimet - csak az lehet az igazi, valós megoldás, ha magunk válaszoljuk meg kérdéseink - akkor szinte magától, újabb kérdések fogalmazódnak meg az emberben és ahogy telik az idő, annál inkább kezd kitisztulni a kép az adott dologról. Tudatos tapasztalások folyamata, valami ilyesmit jelent az érettség.
Semmiképp nem lehet érettnek nevezni egy 50 éves öregembert, ha nem élt eleget hozzá. Ellenkezőleg - többet kellett tapasztalnia a koránál, hogy érettnek nevezhesse magát. A fizikai öregedés, ami temető felé visz, és a szellemi fejlődés egy két teljesen különálló dolog. Lehet, hogy gyerekes fejem van, de ez közel sem jelenti azt, hogy ne éltem volna kétszer annyit, mint amennyi az életkorom. Az érettség, bölcsesség nem a felhalmozott tudást jelenti. Nagyapám azt hiszi, hogy csak azért felnőtt, mert nagy tudással rendelkezik. Senkit nem tesz felnőtté csupán az, hogy leérettségizik, lediplomázik és a nagy felesleges információ az agyában földhöz ragadtabbá teszi. Az iskola, a társadalom tanítása pénzt kereső embereket képez, nem pedig az élet szépségére, nem a meditációra, nem a teremtésre tanít, annál inkább a rabszolgaságra.
Mit jelent a fájdalom? Sajnos sokan rettegnek a fájdalomtól, ezért fájdalommentes életet választják, miközben azt se tudják, hogy valójában mi a működése mikéntje. Azzal, hogy a fájdalmat elzárod az életedben azt jelenti, hogy egyaránt a boldogságot is elzárod magadtól. Ezen két dolognak egy a forrása, mégpedig a lényedből jövő tudatosság. Ha az egyiket megtagadod, automatikusan a másik is megszűnik. Ebből következik a szürkeség, az egyhangúság, a tudattalanság. Nincs harmónia a lényedben, egyfajta boldogtalanság uralkodik el rajtad. Aki él, az tudja, hogy boldogtalanság nélkül nincs boldogságnak értéke. Egyiket követi a másik. Nincs logikája, mivel a létezés, maga az élet folyton változik, dialektikus, nem logikán alapul. Ha valaki él mindkettőt egyaránt üdvözlettel fogadja, teljesen megváltozik mindkettő minősége, értéke. Egy buddha sokkal nagyobb fájdalmat tud átélni, mint te, de ezzel együtt boldogságot is, hisz övé az egész univerzum, a semmi és a mindenség.
Osztálykiránduláson voltunk péntek reggeltől vasárnap délutánig a hegyekben Bárnán. Kaptam jót is, rosszat is, akkora mértékben, hogy csodálkoztam, mi az anyám történik velem. Összevesztem a nőmmel, nem is egyszer, olyan mértékű fájdalmat szinte sose éltem még át. De most, hogy megbeszéltük, túlléptem rajta, mintha egy más dimenzióba élnék. A fájdalom egy menetjegy Isten országába, rajtad áll, hogy hogy kezeled. Kezelheted átokként, áldásként. Más választásod úgy sincs, mint elfogadni, hisz van és csak úgy tudsz rajta változtatni, ha elismered, hogy te magad okozod. Ha más okozná, akkor nem tudnál rajta változtatni. Gondoljatok az EKG jelzőjére, mutathat fel meg le, de ha egyenes akkor megdöglöttél. A fájdalom azt mutatja, hogy élsz. A monoton, egyhangú ember nem él, szellemileg halott. Csak a temető felé halad a fizikai síkon, tudattalan, a szellemi síkján nem halad sehova. Meg kell becsülni, ha fáj, mert ez emel fel minket, egyre tudatosabbá tesz. A gyermeki ártatlanságból azzal lépünk ki, hogy megismerkedünk a társadalom romlottságával, negatív érzelmek, csalódások érnek minket. De ha ezt az utat végigjártuk, a fájdalom révén sikerült messzebbről látnunk a dolgokat, később egy teljesen más minőségű, magasabb fokozatú ártatlanságot érünk el vele.
Szerintem csak egyetlen egy dolgot nevezhetünk szerelemnek, az pedig a létezés és az önmagunk közötti szeretet. Ha nincs bennünk szeretet, akkor nem tudunk szeretni más embereket, maximum a saját nyomorúságunkban osztozunk a másikkal. Hogy is lehetne valami olyat adni, ami bennünk nincs meg. Két ember szeretet és figyelemhiányos, szellemileg; pszchiológiailag beteg, avagy két koldus osztozik a semmin - ezt például láthatjuk a facebook-on elég nagy terjedelemben. Úgy vélem, hogy egyedül jöttünk és egyedül megyünk tovább, így a 'galaxis fényét' is csakis saját magunkban találhatjuk meg. A szabadságot, a szeretetet nem más emberektől kapjuk, ott van bennünk. Ennek ellenére a társadalom 90%-a mástól várja a csodát, csukott szemmel... A tinik legnagyobbja azt szerelemnek hívja, hogy szexuálisan vonzódik a másikhoz. Csak rá kell nézni a főtéren egy sétáló párra, mindkettőről sugárzik  a... semmi nem sugárzik róluk. A tekintetük még inkább mélabúsabb, mint egy átlag emberé. Néhány hormon a szervezetedben aktiválódik és máris végső igazságnak tekinted a szerelmet, miközben az csak mélyebb alvásba kényszerít. Ahol a legkisebb féltékenység megtalálható, az már nem szerelem. Nem mintha én néhanapján ne féltékenykednék, szó nincs róla. Ha szabad embernek tekinted magad és a szereteted felé valós, avagy önzetlen, akkor hagysz neki teret, hisz ő nem egy vagyontárgy, hanem olyan szabad akaratú ember, mint te. Egyre feljebb és feljebb, boldogabbá teszed a szereteteddel, nem pedig visszahúzod a féltékenységgel. Ez egy nagyon gyerekes dolog, mégis, a "szerelmesek" legtöbbje ebben a kórban szenved. Először magunkat kéne rendbe rakni, csak azután párkapcsolatot teremteni, mert így több rosszat csinál, mint jót. A szabadság nagyobb érték, mint a szerelem. Az a szép, ha úgy vagy szerelmes, hogy közben szabadság uralkodik benned, a saját magad ura vagy, nem pedig az érzelmeidé. Én most esek át ezen, egyre inkább kezd átalakulni a vak szerelmem őszinte, önzetlen szeretetté. Ez magam és a párom felé is sokkal jobb minőségű dolgokat varázsol.
Az osztálykiránduláson annyit sikerült élni, tapasztalni, hogy vasárnap délután, hétfőn munka után, most suli után egyáltalán nem volt kedvem hazajönni és egyhangú dolgokat csinálni. Megláttam, hogy a színes hétköznapjaim valójában szürkék voltak, ragaszkodom (ragaszkodtam) a ketrecemhez és ezt észre se vettem. Minden nap ünnepelni akarok, az élet ünneplés. Az élvezet mindig a középpontból jön, a lényünkből, ezért csak olyan dolgot akarok csinálni, amit élvezek, így tudok egyre nagyobb 'párhuzamot' vonni magam és a létezés közt. Sajnos még nincs annyi pénzem, hogy mindig azt csináljam, amit szeretek. Annyi biztos, hogy érezni akarom magamban azt a kifejezhetetlen energiát és máshogy nem lehet, ha nem rugaszkodok el az egyhangúságtól. Azon leszek, hogy felcseréljem a szürke hétköznapokat hétköznapokra. Nektek is ajánlom, mozduljunk ki végre a neurózisból!
Remélem azért valaki elolvassa Mosolyog
Naplózva



Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #12094 Dátum: 12 márc 27, 14:13:07 »

Te jó ég, ezt másoltad valahonnan, vagy csak kisujjból kiráztad? Nevet

Na neki is esek.. Nevet

Szerk, elolvastam. Bocs, de ez az első dolog, ami eszembe jutott: http://i2.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/127/595/tumblr_ll1d8aLfEH1qccwbpo1_500.jpg  Faceg
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 27, 14:22:45 írta Loah » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12095 Dátum: 12 márc 27, 14:22:47 »

Hát respect! elolvastam, ember benned egy költő veszett el! hogy hozzá is fűzzzek, a szerelem  múló dolog , fellángolás, ami vakká tesz bármi is történjék.Szerelmesen nem lehet jó kapcsolatod senkivel sem, ha csak szerelemből vagy, mert amilyen hamar fellángolt olyan hamar el is múlhat. Itt van az én példám, barátnőm 60 km re lakik tőllem, és 9 -10 hónap után szakítottunk, hadd ne mondjam miért.  EGy kis ösze veszéssel indult. De barátnőm kitartó volt,  és meg bocsájtottam neki. 360 -as fordulatott vett. Azóta nem mondom h egyáltalán nem vagyok szerelmes belé, most is, de 1.5 év alatt át alakult  jobban szeretetté, tudok melette tisztán is látni, ha hülyeséget csinál rá szólni. Ugyan akkor azt vallom míg élek, érte és a leendő családomért fogok élni bármi történnyen. Nem magamért, értük. Én nem vagyok lényeges majd. De boldog vagyok melette, és szerintem ez a fontos. A szeretet évek során ha jó a kapcsolat, erősödik szerintem, nem gyengül a szerelem viszont elmúlik. Vele sok szép dolgot értem meg. Egyetlen bajom van, mivel néha meg ing mindennel a hitem, így néha bemesélek magamnak dolgokat, pl h szeretem e még, vagy bármin az élettel kapcsolatban elkezdek negatív dolgokon agyalni, és kell idő míg kiverem a fejemből.. tudom h szeretem, vagy nem vagyok egy pancser, de mégis elkezdek néha ezeken gondolkodni. Valami ötlet esetleg ennek a kiküszöbölérésre?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #12096 Dátum: 12 márc 27, 14:53:57 »

Unokatesóm majdnem 5 éve van együtt a barátjával (aki nem mellesleg az osztálytársa), amióta bekerültek a középiskolába, azóta járnak és a keresztanyám így fogalmazta meg a kapcsolatukat: Olyanok, mint egy öreg házaspár. ikszdé Nem csodálom, 15 évesen kezdték, már lassan 20 évesek... Hümm-hümm Kíváncsi vagyok, ha én találok barátot a középsulimba, mennyi ideig fogunk együtt lenni. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12097 Dátum: 12 márc 27, 15:00:59 »

...a szerelem viszont elmúlik...
Ez hülyeség. Nem múlik el a szerelem csak, ha hagyod. Viszont az meg a te hibád hogy hagyod elmúlni ami ilyen értékes neked. Küzdened kell még a szerelemért is, nem olyan könnyű ám az élet, hogy minden az öledbe esik, ha nem küzdesz érte, ha hagyod elmúlni az egészet, akkor erről csak is te tehetsz.

hanii, ez aranyos és nagyon ritka, főleg ha még gimi után is együtt maradnak.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12098 Dátum: 12 márc 27, 15:15:57 »

Azért nem ez a jellemző mert az emberek hagyják elmúlni és nagyon kevés ember küzd meg azért, hogy örökké velük maradjon a szerelem. Amiről meg te beszélsz az úgy hívják hogy "megszokás". És, de éreznek a 10-20-30-40-50-60 éve együtt élő házasok is szerelmet egymás iránt, azt amit az elején is éreztek és megtudták őrizni maguknak, megtudtak küzdeni azért, hogy együtt maradjanak, boldogan és szerelmesen egymásnak. De az emberekre nem az a jellemző, hogy szeretnek küzdeni, ezért is van többek között ennyi válás. Túl hirtelen döntenek az emberek, később meg nem fogadják el a következményeket.
Naplózva


batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12099 Dátum: 12 márc 27, 15:16:23 »

...a szerelem viszont elmúlik...
Ez hülyeség. Nem múlik el a szerelem csak, ha hagyod. Viszont az meg a te hibád hogy hagyod elmúlni ami ilyen értékes neked. Küzdened kell még a szerelemért is, nem olyan könnyű ám az élet, hogy minden az öledbe esik, ha nem küzdesz érte, ha hagyod elmúlni az egészet, akkor erről csak is te tehetsz.

hanii, ez aranyos és nagyon ritka, főleg ha még gimi után is együtt maradnak.
SZerintem ez hülyeség. A szerelem múlandó, és a szeretet erősebb.Kérdezz meg egy régóta járó párt, hogy szerelmes e vagy szereti e a párját, általában a válasz az hogy szereti. A szeretet véleményem szerint egy jóval erősebb kötelék mint a szerelem. Ez nem zárja ki a szenvedély, romantikát vagy bármit amit szerelemben meg éltél.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #12100 Dátum: 12 márc 27, 15:21:08 »

Igen, nekem is azt mesélik az öregeim, hogy a szerelem elmúlik, és a helyébe a szeretet lép. Ők is már csak szeretik egymást, nem szerelmesek egymásba. Nevet Papám néha viccelődik, amikor a mamám valami új ruhát vesz fel, vagy frissen jön a fodrásztól/kozmetikustól, hogy újra szerelmes lett belé. Nevet

Remélem is, hogy még sokáig, boldogságban együtt lesznek, nagyon aranyosak és a srácot nagyon bírom. Nevet Bár nem tudom.. eléggé hihetetlennek tűnik, hogy már ennyi ideje együtt vannak, és még ezek után is együtt legyenek, összeházasodjanak, gyerekeket neveljenek, majd öregkorukban együtt ücsörögjenek a kanapén.. Főleg azért, mert jó, lehet hogy ez a szeretet már összetartja őket, de mivel még fiatalok, szerintem biztos akarnak "megint szerelmesek lenni".
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12101 Dátum: 12 márc 27, 15:25:42 »

én 2 másodjára vagyok még szerelmes, bár már inkább szeretem mint leírtam fentebbb. Első szerelmem fail volt ösze se jöttem vele mégis 3 évig szaladtam utána. még 1x nem akarok szerelmes lenni, tapasztaltam eleget, legalábbis nekem enyi elég volt. Noha csak 22 éves vagyok, nem a menyiség hanem a minőséget nézem. A mostani kapcsolatommal tökéletesen meg vagyok elégedve, mind ösze ha mindennep együtt lennénk az jobb lenne. Nem érdekel már h csajokat hajkurászak  vagy ilyenek. Mondják páran h még fiatal vagyok, de anyit már eltudok dönteni hogyan akarom élni az életemet. Ez biztos vele. Bárki bármit mond a családomból.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 27, 15:26:44 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12102 Dátum: 12 márc 27, 15:28:55 »

hanii, ha megtalálták egymást, ha tökéletesnek hiszik a másikat ahoz hogy kiegészítsék egymást, akkor miért akarnának újra egy másik emberbe szerelmesek lenni. Nem kell ahoz többször "szerelmesnek" lenned hogy kiéld magad, ha megtaláltad úgy mond az "igazi" akivel végig küzdöd az életet.
Naplózva


batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12103 Dátum: 12 márc 27, 15:53:02 »

Nha már meg ilyedtem h komoly baj a ha valaki szeretetből van a másikkal. Szerelem is legyen de elmúlik nem lehet mit tenni, maximum fel lehet és illlik is felidézni , azok a jó dolgok. Én remélem h engem is magához láncolt a szeretet .Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #12104 Dátum: 12 márc 27, 16:05:10 »

Hirtelen mindenki milyen rohadt bölcs lett...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 805 806 [807] 808 809 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!