24 szep 27, 12:48:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 806 807 [808] 809 810 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310158 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #12105 Dátum: 12 márc 27, 16:18:38 »

Loah: ott a pont! Faceg

Én a szerelemhez nem fűzök hozzá semmit, sosem voltam az, sosem szerettek belém, és nem is akarom.

Stance:  o-Samaaa (ennél értelmesebbet nem tudok hozzáfűzni)
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12106 Dátum: 12 márc 27, 17:17:20 »

Hirtelen mindenki milyen rohadt bölcs lett...

Vettem észre. Lehet beköszöntött a felvilágosodás. Örüljünk neki.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12107 Dátum: 12 márc 27, 18:20:00 »

Mert  mi a baj ezzel? egyébként meg ez mindenkinek a saját véleménye, amivel lehet vitatkozni Mosolyog
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #12108 Dátum: 12 márc 27, 19:19:08 »

Loah: ott a pont! Faceg

Én a szerelemhez nem fűzök hozzá semmit, sosem voltam az, sosem szerettek belém, és nem is akarom.

a számból vetted ki a szót ikszdé hiába várok egy szépségre, ha ma már nem szeretik a szörnyetegeket Mosolyog nem tudom, hogy egyáltalán akarom-e.. biztos jó ha az ember szerethet valakit és van egy támasza, de én lehet meglennék egy erős barátsággal, egy ember akire számíthatok, de én megvagyok egyedül is, sőt néha vágyom a magányra, ez van Nevet lehet egy halom macskával fogok megöregedni egy szutykos házban és az utcában mindenki fél majd tőlem meg bolondnak tart X"D

apropó... a tanár akivel beszélgettem (aki ugye Japánba volt) nekem adott egy festményt, japán élet és tájképekkel *-* nagyon tetszik az a kép, és hamarosan haza is tudom hozni a suliból Nevet tisztára be vagyok már sózva ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #12109 Dátum: 12 márc 27, 19:36:26 »

én nem becsülöm le magam, csupán eddig senki nem mutatta a legkisebb jelét sem, hogy érdeklődne. meg mégis úgy nézek ki mint egy fiú ikszdé szerintem előbb néznek l*zbikusnak, minthogy elhiggyék, hogy van pasim WTF? >.<# hmm Masashi chan nincs kedved Sakura conra jönni?
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 27, 19:36:57 írta ^^ » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #12110 Dátum: 12 márc 27, 19:48:35 »

azért az ember másként viselkedik szemtől szemben Mosolyog én általában kegyetlenül elrontom a bemutatkozásaim, tiszta idiótának tűnök, és ezt pár barátom is elmondta, de nem röhögve, inkább sajnálkozva ikszdé de amíg ők mellettem vannak, másra nincs is nagyon szükségem ööööö
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #12111 Dátum: 12 márc 27, 19:51:51 »

engem is idegesít ez az "előbb jár a szám" dolog, mert miután feltettem a kérdést, már magam is tudtam rá a választ 3 mp-en belül. csak megpróbálom megtörni a >>kínos csendet<< de ez általában kudarcba fullad ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #12112 Dátum: 12 márc 27, 19:58:41 »

én próbálom adni a "röhögős" arcomat, mindenképp feszültségoldás képpen. én kész vagyok attól, ha én próbálkozom de ő nem... uhh olyankor jön az önmagam leégetése X"D
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #12113 Dátum: 12 márc 27, 20:03:55 »

Szomorú Ismerős helyzetek, ismerős,  smirksweat  ez már velem is előfordult már párszor.  >.<#
Bár már mostanában kezelem is vhogy ezeket a helyzeteket, de régen. Ha nem tok mit mondani kb ilyen fejeket szoktam vágni Gondolkozik , habár én a hajamat vakarom meg 1 kicsit Mosolyog))
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #12114 Dátum: 12 márc 27, 20:06:11 »

drszabi: nálam tarkóvakarás van ikszdé meg ott a legpuhább a hajam is ikszdé ott alul ikszdé

Masssh: hát én összeszedtem eddigi éveim során 4-5 embert akik úgy szeretnek ahogy vagyok, és nem azért mert "legyünk jó osztály és mutassuk meg és én csak azért is szeretlek mert ha nem akkor az nem jó" WTF? ömm oké, de az ilyeneknek nem mondom el a titkaim >.<#
Naplózva

Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #12115 Dátum: 12 márc 27, 20:19:19 »

Nekem mindig sikerül beégnem valami beszólással vagy megjegyzéssel.>.<# Múltkor például akaratlanul felvihogtam barátnőm egyik viccén [ebédszünetben, ráadásul a főlépcsőnél voltunk, ami persze tele volt], és többen utánam fordultak, hogy ki ez az idióta. Hát ez van, ilyen szerencsével áldott meg a sors. smirksweat
Nekem a bemutatkozások mindig simán mentek. A beszélgetéssel meg a téma "életben tartásánál" vannak kisebb gondjaim. >.<#
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #12116 Dátum: 12 márc 27, 20:23:02 »

nem szeretem a felszínes barátságokat. ez nem barátság. csak jóban vagyunk ennyi. és olyan gáz, amikor össze vagyok zárva 2 ilyennel egy szobában, és az egyik kérdőre von, hogy nem mondom el a problémáimat. lehet ez neki természetes, sőt talán még azt is mondanám rá, hogy megért, ellát tanáccsal  és nem mondja el másnak, de az olyan furcsa érzés... hogy elmondom neki akit 6 hónapja ismerek olyan dolgokat, amiket annak nem akit 8 és fél éve ismerek. kapjanak már kicsit észhez :/ ha segítség kell szólok, de a faggatást nem szeretem.

meg az gáz, hogy órán próbálok valamit benyögni, és egyedül a tanár nevet ááá ez nagyon gázz... és óra után egyszer megkérdeztem egy újonnani barátomat, hogy tényleg gáz volt-e, mondja nem neki tetszett! mondom ember mért nem nevettél akkor Sír -ja mert senki más

uhh
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #12117 Dátum: 12 márc 27, 20:30:01 »

Idézetet írta: Flexee
"elmondom neki akit 6 hónapja ismerek olyan dolgokat, amiket annak nem akit 8 és fél éve ismerek"

Ez semmit nem jelent. Akivel tényleg egy hullámhosszon vagy, akkor úgy érzed mintha már évek óta ismernéd, nem csak egy hete. Én egyik legjobb barátnőmet 'csak' 2 éves ismerem, és akár még többet is emondok neki mint annak, a barátnőmek, akit 8 éve. Nem azért met nem szeretem kevésbé, hanem mert csak. Meg persze ismerek olyan embert is 8 éve, akinek azt sem mondanám el szívesen, hol lakok. Ha tényleg még a 'számolgatásnál' tartasz, akkor inkább ne mondd el neki, ha nem akarod.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #12118 Dátum: 12 márc 27, 20:33:22 »

Idézetet írta: Flexee
"elmondom neki akit 6 hónapja ismerek olyan dolgokat, amiket annak nem akit 8 és fél éve ismerek"

Ez semmit nem jelent.

de ha értelmezed a hszemet. én nem általánosan beszéltem, hanem 1 konkrét példáról, amit a többi hozzászólásomban olvashatsz Mosolyog így már azért egészt mást jelent Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 27, 20:33:54 írta ^^ » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #12119 Dátum: 12 márc 27, 20:36:14 »

Ez még semmi. xD Én most voltam végre először kondizni, megvettem a bérletet is. Megyek fel a lépcsőn a barátnőim után, mögöttem egy rakat pasi edzett ( Sheftel ), menőn lépkedek felfelé, egyszer csak bumm, úgy eltaknyoltam, mindenki ott röhögött. ikszdé Szerencsére a fiúk nem látták. xD De a barátnőm tájékoztatott, hogy ő is így kezdte. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 806 807 [808] 809 810 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!