24 okt 06, 20:16:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 731 732 [733] 734 735 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1320511 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10980 Dátum: 12 feb 17, 00:21:06 »

Na de én elmegyek aludni emberek. Szép álmokat mindenkinek.

Ez egy érdekes kérdés. Nem sokára megint törölni fogom:D Nem szeretem, ha sok hozzászólásom van:D. Számomra semmit nem jelent. A másik oka meg az volt, hogy elhatároztam, hogy a fórumon nem kötődök majd senkihez. A csapatomon kívül. Ha megkérdezted volna ezt bármikor elmondtam volna.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 17, 00:23:58 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10981 Dátum: 12 feb 17, 00:22:28 »

Hehe Ez fájt, eddig nem láttam igazán ki vagy, de most megmutattad magad. Nevet
Heo, arra én is mindig kiváncsi voltam. O.O

Én is megyek urak, köszönöm a beszélgetést, jóéjt! ^_^
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10982 Dátum: 12 feb 17, 00:24:19 »

Jól kezdődik a nap, máris úr vagyok. Nevet

Jó éjszakát nektek!


A hozzászólás rész engem sem hat meg különösebben, ennek ellenére ezért törölni számomra furcsa, de szíved joga. Nevet
A másik része egyszerre megható és megalázó. Nevet
Mindenki pórnépként kezdte.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 17, 00:32:49 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10983 Dátum: 12 feb 17, 10:21:57 »

Sajnos nem lehet:D. Moderátor ként már nem tehetek olyanokat mint régen.

Juj O.o

Ejnye infó óra van de az adatok csak folynak ki a fejemből a HA függvénnyel az élén ikszdé
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10984 Dátum: 12 feb 17, 10:28:08 »

Nah visszaolvastam és chö erlég szar dolog ez a csapatodon kívül nem kötődni senkihez... ikszdé

Am ijja ijja hó maeste már otthon alszok *____* talán ha 1kor elindulok a koliból 6ra-fél7re hazaérek xD csak ne legyen semmi gáz a buszokkal emiatt a kedves drága hó miatt *__*
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10985 Dátum: 12 feb 17, 10:31:57 »

Miért lenne rossz dolog?xD A fórumról beszétlem... a fórumon kívül is vannak barátaim:D. Ha a fórumon jó viszonyt ápolnék az emberekkel nem tudnék rendesen moderálni mert elfogult lennék. Így viszont nincsenek efféle akadályaim:D
Mivel mezei fórumozók között nem sok barátom vagy személyes ismerősöm van:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10986 Dátum: 12 feb 17, 10:35:57 »

Attól függetlenül még gagyin hangzik és én ezt szóltam meg Durci...  Fura ahogy hangoztattad Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #10987 Dátum: 12 feb 17, 12:33:26 »

Na, befizettem a pénzt azoknak a rohadt *****knak, szóval a banknak, remélem most már leszállnak rólam.  Ördögi
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10988 Dátum: 12 feb 17, 16:07:20 »

Remélem nem b@szogatnak tovább!  Gondolkozik

Csodás havazásra keltem, asszem ma este csinlálok forralt bort mert a kályha és a hó add egy hangulatot. Nyelvesít Meg csináltam egy mini hóembert, írtó édes lett, meg is mutatom majd képen itt, csak msot nem tudom.

Hiei, hazudsz még hogy a fórumon kívül is vannak barátaid  Wátdöfákk A fórumon kívül nincs élet.  Johhny Depi
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10989 Dátum: 12 feb 17, 18:02:15 »

Akkor nyiss neki egy topicot. Engedélyezem. A klubbok témában. Viszont nem akarom azt látni ami volt...

A nyitás megtörtént, immáron Aes engedélyével is.
Várok mindenkit szeretettel, véleményeteket ne rejtsétek véka alá, de kulturáltan prezentáljátok. Mosolyog

A téma linkje pedig itt van -> http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=6831.0
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 17, 18:47:03 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10990 Dátum: 12 feb 17, 18:49:42 »

Juppy megyek is ^^

Aes, remélem rendbejönnek a dolgok Mosolyog

Hiei: valamilyen szinten igaz, de én pölö a suliban anyát tanárnőzöm, apát tanárurazom, szóval a család suliban nem család ...)

Ejj most jöttünk meg az állomásról 20 perc álldogálás után már nem vártunka  vonatra amit állítólag szerelnek a semmi közepén. MÁV én így szeretlek...
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #10991 Dátum: 12 feb 17, 20:35:55 »

Mind két szülőd tanár?:O Hanyadikos vagy?Nevet Nem irigyellekxD Tuti nem járnék egy iskolába velükxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10992 Dátum: 12 feb 17, 20:45:48 »

Nem vagy egyedül, Flexichan, amikor anya tanított a suliba, nekem is magáznom meg jónapotoznom kellett. >.<# Nagyon rossz volt. De a mamámat tegezhettem. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10993 Dátum: 12 feb 17, 21:12:41 »

Mind két szülőd tanár?:O Hanyadikos vagy?Nevet Nem irigyellekxD Tuti nem járnék egy iskolába velükxD

Most kezdtem, 0.as vagyok, szóval 4,5 évem van itt hátra. Amúgy a keresztanyám is tanár, ő a tesitanárom, plusz egy csomó tanár akit eddig tegeztem most magáznom kell. Irtó furcsa érzés Hmm? mellesleg az egyik nagypapám tesitanár volt, az egyik nagymamám meg óvónő Nevet Eleinte azthittem jó lesz ha közel vannak a szülők, de megbántam.
Ma angolórán jelentkezni lehetett egy versenyre, 1300 ft volt a nevezés, és rengeteg témát foglalt magába a feladatlap. És a tanár (aki amúgy nem nagyon csíp engem, mellesleg anya gyerekkori barátja 9___9 ) elkezdte sorba kérdezgetni az embereket, hogy akarnak-e nevezni. a tanárnak nagyon sötét aurája van mindenki fél tőle de senki nem merte rajtam kívül ezt megmondani neki szemtől szembe Nevet. Na szóval mindenki akitől kérdezte, az vagy elhaló "igen", vagy pedig egy "még meggondolom" volt, erre engem megkérdezett, mondom, hogy "Nemhinném, hogy elmegyek.." erre letette a tollat, a szemembe nézett.
-Pedig igenis jó lenne, ha te is megírnád. Na várj csak, majd szünetben beszélek a szüleiddel..

Hát ez készen van...
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #10994 Dátum: 12 feb 17, 21:14:46 »

Nálam meg az volt hogy egy csomó tanárt akit magáztam, tegeznem kellet, mert egy kocsmába jártunk le, meg volt hogy az egyiknél aludtam is mert jóban voltam a lányával, és nem tudott rá állni az agyam hogy tegezzem, de ekkor még icipici voltam...
Naplózva


Oldalak: 1 ... 731 732 [733] 734 735 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!