24 okt 06, 19:13:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 724 725 [726] 727 728 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1320410 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #10875 Dátum: 12 feb 13, 19:44:29 »

hanii: Hmm...talán az kéne, hogy közös megegyezés alapján eldöntitek, hogy melyik tantárgy a legjobb.^^ Ha megvan, írjatok a tantárgy legérdekesebb részéről, csak ezt tudom javasolni. :3
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #10876 Dátum: 12 feb 13, 19:51:37 »

hanii, van egy elborult ötletem. Gondoltatok már esetleg a Vénusz projektre mint témára? Szerintem érdekes, modern elképzelés, lélegzetelállító képekkel. Pont ideális egy Power Point- bemutatóhoz.  kacsint
Itt a wikipedia:http://hu.wikipedia.org/wiki/V%C3%A9nusz_projekt, , de baromi jó anyagok vannak angolul is, csak egy kicsit kell beleásni magad.  kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 13, 19:52:51 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10877 Dátum: 12 feb 13, 20:01:25 »

Olimpia: el sem hiszem, hogy golf is lesz... felháborító, hogy emiatt a szar miatt kinyomnak valami IGAZI sportágat, csak mert a nézettsége alacsony. kapják be, úgy tudom a vívást nyomják ki, pedig azt én elnézegettem. amilyenek a reflexeim még vivó is lehetnék anya szerint, de ehhez annyira nem ragaszkodom, főleg az anyagi helyzetek miatt :/ meg amúgy is röpizek meg teniszezek, az nekem bőven elég. De a golf az olyan, hogy én attól kikészülök... ütögetnek egy labdát, először belecsesznek egy rohatt nagyon utána miliméterről miliméterre terelgetik a lyuk felé. számomra ez élvezhetetlen.
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10878 Dátum: 12 feb 13, 20:03:22 »

Hú, nem rossz öltetek, köszi szépen!^^
Ez a Vénusz projekt is tök jól hangzik, ahogy így olvasgattam. Ha nem csak 5-10 percünk lenne az előadásra, simán megcsinálnám. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #10879 Dátum: 12 feb 13, 20:05:23 »

Amikor nekem kellet ilyen pp-s anyagot csinálni, akkor én az animek-ről meg a pandák szaporításáról csináltam.
Akkor taroltam velük, lehet, hogy neked is bejönne valamelyik.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10880 Dátum: 12 feb 13, 20:12:57 »

Én emlékszem egyszer a Narutorol csináltam Hümm-hümm utolsó előtti lettem Neeem

szerk: mmint csoportból utolsó előtti.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 13, 20:14:35 írta ^^ » Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10881 Dátum: 12 feb 13, 20:14:35 »

Pandák szaporodása? Watafakk.ikszdé

Nekem valami szónoklatot kéne. Szóval meggyőzni másokat egy adott témáról való álláspontomról. Csak miről... ikszdé Példának olyanok voltak írva, mint iskolai büfé, a virágok szépsége, verekedés, de ezek akkora hülyeségek, hogy nem volt kedvem írni róla. Erre nincs valami ötletetek?
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #10882 Dátum: 12 feb 13, 20:16:28 »

Rikan: Talán ezek közül a iskolai büfét választanám, végülis, az legalább kajáról szól. Pirul De ha rendesen gondolkodom rajta, a verekedésről lehet a legtöbb, leglényegesebb dolgot írni. Mosolyog
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10883 Dátum: 12 feb 13, 20:17:14 »

Animéken mi is gondolkodtunk, csak az osztályunk nagy részét nem érdekli. :S
Amúgy a kaméleonok szaporodásáról akartunk, de a tanárúr azt mondta, hogy inkább ne. smirksweat

Rikan, győzd meg őket arról, hogy az anime jó dolog. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10884 Dátum: 12 feb 13, 20:19:11 »

a bálnák mensizéséről csináljatok ikszdé

amúgy meg lehetne valami környezettel kapcsolatos, vagy túrázással ^^ azt sokan szeretik ^^
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #10885 Dátum: 12 feb 13, 20:20:14 »

hanii, ha a mi osztályunkból megkérdeznéd valakitől, hogy ismer-e jó animéket, akkor olyan fejet vágna, mint én föci órán. Pirul
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10886 Dátum: 12 feb 13, 20:22:50 »

Nálunk van egy srác, aki "animés" (az evolúcióban megállt a Narutonál) de... most elkezdte az 1AÉ-t, és teljesen nincs képben az aktuális dolgokkal, megnézni és csá, még azt is rosszul mesélni egy másik fiúnak ami egyes részekben benne van.ikszdé Hű, már irritál a gyerek, volt is pár intő végkifejletű veszekedésünk.

Ez az animéről való meggyőzés még jó is lehet.Nevet
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #10887 Dátum: 12 feb 13, 20:25:05 »

Rikan: Váá, az olyanokat én is utálom. Lehánylak Nálunk egy ugyanilyen eset volt, csak ő DumaRagut/Arc nélküli Manust akart mesélni. Olyan szánalmas volt...Nevet
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #10888 Dátum: 12 feb 13, 20:27:15 »

jajj olyan jó volt az irodalomdoga ikszdé először is matek óra után úgy rohantam a kövi terembe, hogy elsőnek gázoltám át a kijövőkön és nagyon jó helyet találtam: hátul ablak mellett a terem szélén, pad tele könyvekkel. Na ide becsúsztattam az irodalomfüzetemet nyitva meg a könyvemet, és jól tettem, mert minden ment, kivéve a Homéroszi kérdéseket és azt ki tudtam lesi, meg még pár apróságot. De lapozni a füzetbe nem volt könnyű, szinte lehetetlen volt hang nélkül, ezért szinkronban fordítottam meg a füzetlapot és a dolgozatlapot ikszdé de a tanár olvasgatott, szinte fel se nézett, szóval ez könnyű volt Hümm-hümm

németen meg Feinstumpfhose helyet Fleinstrumpfhose-t írtam ikszdé

Amúgy Zizi dobtam püt Nevet
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10889 Dátum: 12 feb 13, 20:30:24 »

Azt is szereti, minden mondatot összekever egy másikkal, hát dik én jobban tudom, aki egy részt ha egyszer végignéz.ikszdé

Flexee: és mi a két szó között a különbség? ikszdé Amúgy ha már német. Van egy olyan osztálytársam is aki ugyan ebben az évben jött mint én, de nem angolt hanem németet tanult. Neki csütörtökön van tesi helyett egy német órája, a többi napon amikor nekünk nem tagozatosoknak van angol ő csak benn van a teremben és elvan.Nevet De a fanatikus tanárunk már betanította 2 mondatra.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 ... 724 725 [726] 727 728 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!