24 szep 27, 18:15:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 705 706 [707] 708 709 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311061 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #10590 Dátum: 12 feb 07, 20:30:05 »

Haverom most lett 16, én júliusba leszek... 27-én meg Bödöcs Tibi lesz a Művházban és van jegyem 5-ödik sorba Nevet Am. csak a memóriavesztés végett: Masashi te most 8-adikos vagy? Mert (kicsit propagandálok) az ESZI Paks király... nekem infósként heti 7 géptermi órám van, plusz ott működök Robotikán... slusszpoén ha valamelyik ismerősötök ESZI Pask Informatikára jelentkezett és szívatni akarjátok akkor szóljatok, gólyatáborban ott leszek népszivatni... ikszdé

Amúgy tudjátok mi a jó? Mikor ti Fizikából 1.67-re nem kaptok kettest, de egy nálatok sokkal hülyébb életforma 1.5-re kap kettest. Nomeg mikor ki kellett küldeni tanároknak a figyelmeztetést h bukásra áll vki félévkor akkor én nem kaptam, de még nem is mondta h javítanom kéne, plusz amit írtam dolgozatot elvittem kikapás (karó) után magántanárhoz, mondta h ahhoz kapcsolódott a fele, amit azon az órán adott le.
Naplózva


Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #10591 Dátum: 12 feb 07, 20:31:08 »

Hmm hmm.. azt hiszem, igen. Minden ilyesmire vevő vagyok Sheftel

27-én leszek 15 éves. ikszdé


Ehrlich? Hmm? azt hittem velem egyidős vagy x)
Nekem nincsenek fizika óráim Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 07, 20:33:18 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Morause
Vendég
« Válasz #10592 Dátum: 12 feb 07, 20:31:20 »

1000x crybaby ... a leg-ego-rombolóbb érzés szerintem ha k....ra nem figyelnek rád azok akiket szeretnél!
Kell egy ötlet h mivel üssem el az időt, ha már ki nem mozdulhatok... ötlet esetleg?
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 07, 20:33:49 írta Morause » Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #10593 Dátum: 12 feb 07, 20:32:50 »

Morause: Assassin's Creed sorozat végig, Skyrim, Minecraft (utóbbihoz tudok adni tört klienst)
Naplózva


Putir
Vendég
« Válasz #10594 Dátum: 12 feb 07, 20:32:58 »

Tudok ajánlani pár jó animét ha kell... Nevet
Manesz: Nálunk mindenki 2.0-tól kapja meg minden tantárgyból a kettest szóval akkor nálatok még könnyebb is.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #10595 Dátum: 12 feb 07, 20:34:07 »

Én azt utálom, ha mondok valamit például egy kicsit nagyobb társaságban, és 2 percig néma csend, aztán valaki feldob egy másik témát. Olyan idegesítő, de legalább nem gyakran fordul elő.ikszdé

Nálunk egész engedékenyek a tanárok. De basszus, 2 lettem félévkor, és eleve 3-al jöttem át ebbe a suliba. Gondolkozás nélkül betettek a jó csoportba, pedig egy hármas eleve a közepesbe való, és múlt órán kiverte nekem a hisztit a tanár, idézem: Ha ilyen hülye vagy kisfiam, akkor takarodj át a szar csoportba, az Isten bassza már meg! Kérdem én, egyszerűen cuccoljak át oda? Nevelőanyám már 3x írt be az üzenőbe, hogy írja már le neki, mikor lesz korrepetálás vagy tegyen át a másik csoportba, megmutattam neki elküldött a melegebb éghajlatra.ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 07, 20:36:40 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Morause
Vendég
« Válasz #10596 Dátum: 12 feb 07, 20:36:41 »

Manesz nem rossz ötlet, csak az a baj hogy az Assasin Creed grafika igényes játék és nekem a gépem már azt nem megfelelően bírja. Nem olyan rossz a gépem csak hát mondjuk 3 éve képviselte a komolyabb átlag kategóriát, ami azért mostanra nagyon alacsony színvonalt képez, főleg h nem volt tunningolva!
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #10597 Dátum: 12 feb 07, 20:40:31 »

Én laptopon játszom (erősebb procim van itt mint PC-n meg a ram egyezik), mindent levettem a hangon kívül minimumra és csodásan viszi... csak picit lassan tölt, meg a videóátvezetéssel van gond, de ha a minimumoknak megfelel a géped akkor már jóság van, az ajánlott követelmény az a középmagas beállítás. (tudom mert kimondott játékfejlesztőnek vagy MH Informatikai progosnak mennék szívem szerint melózni MAJD

Amúgy poén múltkor robotikára bevittem laptopot, de már előtte is nálam volt, mondtam h OPRendszeren ezen dolgozok, mondta tanár h szerinte PC-k erősebbek, azok 2.2GHz procik 2GB rammal ez 3.9GHZ és 2 GB ram
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 07, 20:41:47 írta Manesz » Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #10598 Dátum: 12 feb 07, 20:41:18 »

Igen, a női tesitanár. Azt a nőt is imádom, nagyon beteg.  Nevet
Ib like


Annyira utálok ilyen időben kimenni.. dó... pedig muszáj.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #10599 Dátum: 12 feb 07, 21:26:07 »

Dóó.. Simpson csaláád.<33

Nálunk is csak kerek 4,0-ra adta meg az angoltanár a 4-est a barátnőmnek. =/
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10600 Dátum: 12 feb 07, 21:42:59 »

Nem úgy van elvileg, hogy egész,8-tól kötelező megadni? o.O
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #10601 Dátum: 12 feb 07, 22:06:36 »

Ez iskolától függ. Nálunk pl. 1,7-től kettes, utána mindig egész 6-tól van meg.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #10602 Dátum: 12 feb 07, 22:14:21 »

Rosszul írtad... nem iskolától hanem tanártól! Ismerek olyan tanárt aki 4-es dolgozatra 1-est adott gyereknek mert szerinte képtelen olyan jegyre megírni egy dogát... pedig nem hülye csak lusta!

Vagy a legfainosabb hogy 2.5-re adta meg a kettest és nem az 1-est, egy tizeddel rosszabb bukik! Lesütöttszemek
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #10603 Dátum: 12 feb 07, 23:21:14 »

Nem írtam rosszul. Jobb helyeken létezik olyan, hogy házirend, ahol rögzítve vannak ezek a határok. Ahol ezt nem tartják be, ott be kell tartatni. Ezért találták ki az igazgatóit - tanári testület, stb. Ha független elbírálást akarsz, akkor ombudsmanhoz kell fordulni.
Nagyon szomorú, hogy ezzel nincsen tisztában sem a tanárok, sem a diákok többsége.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #10604 Dátum: 12 feb 07, 23:35:18 »

Egyáltalán nem ez a szomorú... hanem az hogy ha szót szólsz a téged ért sérelemért, mert teszem azt bátor vagy és kinyilvánítod véleményed akkor jobb esetben megkérdik (ha végzős vagy):
Mikor akarsz bukni, érettségin vagy év végén?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 705 706 [707] 708 709 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!