24 szep 27, 20:39:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 603 604 [605] 606 607 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311396 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #9060 Dátum: 12 jan 03, 16:42:42 »

Áhh tiszta szívás ez a suli. Semmi kedvem nem volt bemenni, és direkt lefeküdtem tegnap este 8-kor, hogy normálisan kialudjam magam, erre 11 után sikerült csak elaludnom.. Fáradtan keltem, kicsit bunkó kedvembe voltam egész nap, hát amikor még kikaptam a 3-asra sikeredett matekdogám, amit én 5-ösnek gondoltam, de minimum egy 4-esnek, így szembesültem vele, hogy nem lesz meg az 5-ösöm félévkor, na akkor kaptam csak igazán idegbajt. De már jólvagyok. Pirul Ma is hazaértem, utána matekkorrep, most meg mindjárt megyek angolra, utána tanulni, szóval ez a mai nap rögtön visszarázott a sulis életbe. smirksweat
Remélem nektek azért jól telt a szünet utáni első nap. Már amennyire jól tud telni egy ilyen nap. >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9061 Dátum: 12 jan 03, 17:02:30 »

itt egy kevésbé pixelesebb kép.. itt már jól láthato a kéz..
http://www.samui-art-gallery.com/images/detailed/da-vinci-the-last-supper.jpg

Ez egy átdolgozás lesz, és aki átdolgozta vagy micsinált vele, az úgy csinálta meg ahogy akarta, értelmesen. Nem mintha egy lebegő kéznek nem lenne értelme...

heo-san: én elég régen láttam. mondjuk nem is járok minden témában, sztem a Trollbarlangban láttam utoljára.

Luna-san: sztem pedig tök jó az olyan linkóciknál akik elhagyják az ellenőrzőt, bár az ilyeneknél sztem a szülő is leszarja, mert ha annyira érdekelné őt a prüntyőkéje, nem ilyen lenne. persze ez általánosítás és előítélet, de tisztában vagyok vele, hogy nm minden szülő ilyen. a régi osztályomban volt egy liba, akinek tiszta normális szülei voltak.

hiroto-san: hát olvastam, hogy restaurálták, de így is nehezen vehető ki, viszont a digitális átdolgozás, mint mondtam, olyan amilyen az emberke aki átdolgozta. ha szte nem lebegő kéz, akkor a francé se csinálná úgy, sztem lebegő kéz, én úgy is hagynám. felfogás kérdése.

ejj nem sikerült parókát szereznem cp hez :/ neten pedig nem engednek rendelni :/ gáhh így sztem nem megyek Sakura conra Szomorú ha csak az egyik barátom nem rendelhet neten, mert akkor segíthetne. eddig 4/3 nem rendelhet. Szomorú 1 uccsó esélyem maradt. ha az sem jön össze akkor majd máskor megyek..
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9062 Dátum: 12 jan 03, 17:51:27 »

Én kb egy hónapja voltam fodrásznál, és elmondta, hogy hogyan és miként működik a festék meg a színező.
Hát hímneműként nincsenek nagy hajgondok. Zselé neki oszt jól van.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #9063 Dátum: 12 jan 03, 19:57:13 »

A fehér haj szerintem szebb.*-* A piros olyan furán mutat, nekem nem tetszik.ikszdé Én kék-fekete hajat szeretnék majd, bár nem tudom miért, tökre tetszik az olyan.ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9064 Dátum: 12 jan 03, 21:15:20 »

Na azért mértékletesen ezekkel a dolgokkal. Vannak olyan emberek, akik már megcsinálták helyetted is, hogy teli tetováltatják magukat (Zombie boy). Legyél mértékletes, mert néhány tetoválás még szépíthet is az emberen, de ha túlzásba viszed, nincs visszaút.
Amúgy mikre gondoltál? Én már régóta gondolkodok páron, hasonlón, mint Luxusnak van, vagy egy nagy kínai sárkányra.
Mondjuk egy ilyenre ilyen elrendezésben: http://tetovalas.network.hu/kepek/kinaijapan_tetkok/mellkas2
De gondoltam valamilyen ősi írással valamilyen szöveget felíratni egy motívummal együtt.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9065 Dátum: 12 jan 03, 21:23:00 »

Nem talált. Ne menj lottózni a héten. ikszdé
Nem igaz... Feladom. ikszdé

Én szombaton voltam fodrásznál. Vagy 15 centi le lett vágva a hajamból, pedig már épp boldog voltam előtte, hogy milyen szép hosszú. Most meg ha összekötöm olyan, mint egy kis pemzli. ikszdé És már nem vagyok szőke! Pojén ikszdé

Zombie boy milyen jó pasi lenne a tetkói nélkül! *-* Nem hittem a szememnek, amikor megnéztem azt az alapozóreklámot, amiben szerepelt. Nevet
Ha egyszer tetováltatásta adnám a fejem (soha a büdös életben ikszdé), akkor biztos egy koi-t szeretnék vagy valamilyen japán rajzot. Valamiért nagyon tetszik az a stílus. A főnixek is olyan szépek! *-*
Egyetlen dolog, amin tényleg agyalok, az a nyelv piercing, csak az a gond vele, hogy kivágnának itthonról. smirksweat
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9066 Dátum: 12 jan 03, 21:31:27 »

Hát ez van ikszdé Nem vagy mentalista ikszdé

Na azt az alapozó reklámot én is láttam, hihetetlen egész emberinek tűnik a sok tetkó nélkül.

Nyelvpiercing? Ez is kezd olyan lenni mint a fültágító. Minden embernek van már szinte
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9067 Dátum: 12 jan 03, 21:35:31 »

Első tetkónak egy olyan sárkány eléggé rossz választás, főleg, hogy a srác hátán még van folytatása.
Ráadásul nem éppen a kevésbé fájdalmas helyeken van és ahogy elnézem van benne vagy 20 munkaóra, ha ugyan nem több, de valóban szép, habár színesben szebb lenne.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9068 Dátum: 12 jan 03, 21:45:42 »

Hát nem... ikszdé

De van egy olyan érzésem, hogy nekem nem lesz... (és fültágítóm sem) ikszdé Amúgy azért gondoltam arra, mert az arcomat nem lyuggatnám ki  semmi pénzért, de ez viszont tetszik, nem is olyan feltűnő, és bármikor eltüntethető, nem úgy, mint egy tetoválás. Viszont félek is, úgyhogy elég nagy az esélye, hogy ez a dolog is megmarad egy elnapolt tervnek.

Masa, valamiért rajtad bármilyen tetkót el tudnék képzelni. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 03, 21:46:50 írta A-chan » Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9069 Dátum: 12 jan 03, 22:01:31 »

Heo: azt mondod nem jó választás? Biztos fájni fog, és valószínűleg drága is lesz, de megéri. De mint mondtam, még nem döntöttem.

Masashi: Tehát nem leszel Zombie Girl?

A-chan: Van aki kettévágatja a nyelvét. Ahhoz mit szolnál? ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #9070 Dátum: 12 jan 03, 22:35:25 »

Azt mondom, hogy első-nek nem túl jó választás, persze, ha nem tervezel több tetoválást is, akkor igazából mindegy.
Az ár és a fájdalom nagysága is lényegtelen mindaddig amíg szerinted megéri. Nevet
Én is spórolok tetkóra, de ez végül is nem ide tartozik.

Nyelv piercinget érdemes kipróbálni, ha vágysz rá.
Egyrészt egész olcsó, másrészt pedig gyorsan begyógyul a helye, ha kiveszed és nem is fájdalmas amikor szúrják.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #9071 Dátum: 12 jan 04, 10:51:44 »

masashi... mi lesz ha megunod mansont? esetleg megutálod? akkor milesz? azt már nem mosod le.. egy ami leviszi a tetkót az a lézer.. viszont  iszonyú drága és fájdalmas. mivel az úgy égeti le a bőrről..
manson amúgy is egy gyökér.. nemtudom hallotál e arról milyen operációt csináltatott magán..(repülőbordák)

a tetkókról pedig.. ha van egy az jól néz ki.. de nem kell túlzásokba esni..viszont zombie boy királyul néz ki..
Naplózva

hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #9072 Dátum: 12 jan 04, 11:24:40 »

Kiskakas: néznél ki úgy mint Zombie Boy?
Bocs hogy ezt mondom, de mindenki maga ítéli meg mi akar lenni. Ha ő Manson akar lenni, az is lesz, mi max csak próbálhatjuk lebeszélni.

De ha már itt tartunk az igazán szép ember az, aki harmonikus. Megteremti az átmenetet a visszafogottság és kihívóság közt. Egyszerre lesz egyedi, önmaga és nem csak egy a tömegből.

Nah, régen olvastam egy cikket, itt is van: http://www.kiskegyed.hu/szolgaltatasokslidegaleria/szorakozas/szines-hirek/?gid=10655
Durva dolog még:http://www.kiskegyed.hu/kikapcsolodas/szines-hirek/bosszubol-tetovalt-peniszt-a-hatara-104059.html
Masashi: Miért akarsz egy emberre hasonlítani? Inkább alkosd meg a saját önképedet, ne pedig másokat kopírozz (csak jó tanács). Én is akartam már sok nagy emberre, vagy híres emberre hasonlítani, de később rájöttem, hogy az nem én vagyok. Ha pedig minden áron Mansonra akarsz hasonlítani, kívánom hogy ne csalódj,és szeress majd az lenni, aki leszel.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 04, 11:28:17 írta hiroto » Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #9073 Dátum: 12 jan 04, 11:41:49 »

azért van kiemelve hogy néz ki.. Nevet mert nem lennék de rajta királyul áll Nevet
Naplózva

kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #9074 Dátum: 12 jan 04, 13:54:46 »

Idézet
Nem fogom megunni
nem tudhatod.. egyébként nekem úgy rémlik hogy mióta a fórumon vagy voltál orochimaru,madara,BB fangirl.. most manson.. lehet egyszer felébredsz úgy hogy már nem fog érdekelni..

Idézet
én megértem őt
ezt nem teljesen értem.. 

a bordás dolog meg nem érdekel igaz e vagy sem..akkor is gyökér marad..
nah mind1 ezzel nem akarok foglalkozni .. te dolgod hogy mit csinálsz..
Naplózva

Oldalak: 1 ... 603 604 [605] 606 607 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!