24 szep 27, 21:12:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 514 515 [516] 517 518 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311479 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #7725 Dátum: 11 okt 31, 17:06:44 »

Boldogot a szülinaposoknak! Nevet

Kitöltöttem én is ezt a tesztet, nekem ez jött ki:
Idézet
    INFP - "Gyógyítók"  Idealisták Gyakoriság 2%
Idealista, kitart az értékrendje és a számára fontos személyek mellett. Mindennapjait az értékrendjéhez igyekszik igazítani. Kíváncsi, találékony, és megtermékenyítően hat egy feladat kivitelezésekor. Törekszik az emberek megértésére, és jó segítség  önmaguk  megvalósításában. Alkalmazkodó, hacsak ez nem fenyegeti saját értékrendjét.

Vastaggal csináltam azt, ami a legjobban illik rám, és aláhúztam azt, ami kevésbé.  smirksweat
Többet nem idézek belőle, mert ez nagyon mellélőtt néhol, néhol pedig totálisan beletrafált, de azon felröhögtem mikor ezt láttam:
Idézet
Ajánlott foglalkozások:

költő, festő, szabadúszó művész, zenész, író, tanár (művészet, zene, dráma), dalszerző, művészettörténész, a könyvtár munkatársa, zeneszerző, előadó-művész, művészeti kurátor, író, könyvkereskedő, karikaturista, videó szerkesztő , fényképész, filozófus, lemezbolt tulajdonosa, operatőr, jelmeztervező, producer, filozófia tanár, könyvtáros, környezetvédő, film rendező, aktivista, könyvesbolt tulajdonosa, filmrendező

Ez, mi akarna lenni? ikszdé (egyik sem illik hozzám)
A nem ajánlott munkák pedig nem is vonzzanak. (bankigazgató, vezérigazgató... ikszdé)

Ui.: A képeken én is meghaltam! ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 11 okt 31, 17:10:37 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7726 Dátum: 11 okt 31, 17:15:32 »

ENFP.. Bajnokok? ikszdé
Elég gyakori, mármint ahhoz képest hogy itt miket olvasok, mert ez 7%.
Idézet
Lelkes és élénk a fantáziája. Az életet lehetőségek sorának tartja. Könnyen átlátja az összefüggéseket, ezért önbizalommal cselekszik. Szüksége van mások támogatására, ám ezt ő is megadja a környezetének. Jó nyelvérzékére támaszkodik, és sikeresen improvizál.

Ez egytől egyig igaz. Nevet Talán a 3. mondattal lenne kis ellenkeznivalóm, de nem vészes.

Idézet
Ajánlott foglalkozások:

előadóművész, színész, dalszövegíró, zenész, rendező, rádió műsorvezető / dj,  költő, újságíró, divatiparban, énekes, producer, író, pincér, képregény szerzője, televízióban munkatárs, táncos, festő, lemezbolt tulajdonosa, modell, szabadúszó művész, tanár (képzőművészet, dráma, zene), jelmeztervező, koreográfus, alkotó művész

DJ? xDDDD Mindenesetre közte van egy csomó olyan, amire már gondoltam. :3

Nagyrészt minden igaz rám, amit ír, jó kis igaz teszt.^^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7727 Dátum: 11 okt 31, 18:23:11 »

Aes Sedai: Ezt csak most olvastam:  ikszdé
Idézet
Egy INTJ lehet, hogy kedvel téged ha...
- szándékosan nem figyel rád
- észreveszi, hogy létezel
- kifejezetten kedves hozzád
- kifejezetten utálatos veled
- túl sokat kritizál
- hajlandó abbahagyni az olvasást/írást/rajzolást/tanulást, hogy beszélhessen veled
- megkér, hogy töltsd ki az MBTI-t
- megjegyzi, hogy esetleg INTJ lehetsz (ez az elismerések elismerése)
- megmondja, hogyan teheted jobbá az életedet
- felírja a neved arra a listára, amely azok nevét tartalmazza, akiknek megkegyelmez, ha végre világuralomra tör majd
- vitatkozik veled, hagy nyerni (legalábbis azt hiszed, hogy nyertél), aztán baráti hangon folytatja a beszélgetést
.
.
.
stb

Nevet Ez eszméletlen, és a bátyám is ezt kapta ki -.-" De nagyon jó ami a "Humor"-ban le van írva. (Bár az mindegyiknél jó:D)

-------------

Egy kis kis off, csak most vettem észre hogy Katica invázió van. Megtámadták a ház falát és a házat... ez azt jelenti hogy hamarosan jön a fagy.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 31, 18:33:15 írta Minagi » Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7728 Dátum: 11 okt 31, 21:25:06 »

Én is Bajnok lettem és a leírtak 90%-a igaz rám. Asszonyomnak is megcsináltuk, neki körülbelül 70%-ra saccolom teszteredményének igazságtartalmát. Egy teszt sem lehet száz százalékos. Na meg ember legyen a talpán, aki valóban ismeri magát (ezt úgy emberiség 1%-ára saccolnám). Ennek ellenére tényleg jó kis kérdőív. Kijött a szakmám is és hogy milyen foglalkozásokat utálok.
Naplózva



Putir
Vendég
« Válasz #7729 Dátum: 11 okt 31, 21:36:41 »

Van rajtam kivül még ISTP vagy én vagyok az egyetlen Kézműves itt?Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 31, 21:37:35 írta Putir » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7730 Dátum: 11 okt 31, 22:21:15 »

Megnéztem ezt a tesztet Nevet És Feltaláló vagyok... hiába a vízöntők közt nem ritka dolog Nevet Csak ki kell még találnom milyen kaját fogok feltalálni Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7731 Dátum: 11 okt 31, 22:24:42 »

- hajlandó abbahagyni az olvasást/írást/rajzolást/tanulást, hogy beszélhessen veled
- felírja a neved arra a listára, amely azok nevét tartalmazza, akiknek megkegyelmez, ha végre világuralomra tör majd
- vitatkozik veled, hagy nyerni (legalábbis azt hiszed, hogy nyertél), aztán baráti hangon folytatja a beszélgetést

Ebből a háromból rá kellet jönnöm, hogy kedvelem Saphit. ikszdé Főleg a középsőből. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7732 Dátum: 11 okt 31, 22:37:59 »

Hé.
Nem is hagysz nyerni soha.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7733 Dátum: 11 okt 31, 22:40:34 »

De te se engem. ikszdé

Viszont ha a Világvégét én okozom, akkor túl fogod élni. Ennyi már legyen elég! Nyelvesít
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7734 Dátum: 11 okt 31, 22:59:52 »

A teszt kiderítette, hogy párommal kerülendő típusok vagyunk egymás számára =/ lassan 2 év után ideje volt, hogy ez kiderüljön. =/ ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7735 Dátum: 11 okt 31, 23:02:41 »

És itt egy ENTJ.

Ajánlott foglalkozások:

marketing szakértő, a kormány alkalmazottja, ügyvéd, fejlesztő, politológus, a nemzetközi kapcsolatok szakértője, szoftver tervező, elemző, gazdasági igazgatója, a külföldi szolgálati tiszt, stratéga, projekt menedzser, reklámszakember, CIA ügynök, marketing igazgató, genetikus, magánnyomozó, ügyintéző, gazdasági elemző, politikus, vezetési tanácsadó, pénzügyi tanácsadó, vállalkozó, a genetika kutató, kardiológus, egyetemi tanár, FBI ügynök.

Hmm. Szoftverfejlesztőnek tanulok, el akarok menni páncélos tiszti szakra a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem a Kossuth Lajos Hadtudományi karrára. Katonai karrier után politizálni... Ez volt az eredeti terv ami már 3 éve körvonalazódott a fejemben, és tessék. ikszdé
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7736 Dátum: 11 okt 31, 23:05:56 »

Ajánlott foglalkozások:

számítógépes szakértő, nemzetközi kém, tv producer, filozófus, színész, zenei előadóművész,  tanácsadó, vadászpilóta, politikus, diplomata, szórakoztató, játék tervezője, bár tulajdonosa, szabadúszó író, kreatív igazgató, stratéga, hírműsorvezető, profi gördeszkás, repülőgép pilóta, képregény művész, főiskolai tanár, magánnyomozó, gépészmérnök, egyetemi tanár, nagykövet, csillagász, kutató, bíró, webfejlesztő, tudós, FBI-ügynök, CIA-ügynök, villamosmérnök

Ironikus, hogy pénteken pót ZH-ztam géptanból Nevet De ez még nem jelent semmit,simán lehetek élelmiszer ipari gépész ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7737 Dátum: 11 okt 31, 23:17:46 »

Sikeres ENFJ lettem, és valóban illik is rám a jellemzés. Nevet
Ezek közül  pedig: filmkritikus, esküvőszervező, előadó-művészet, tanár (művészet, óvodai, általános), színész, divattervező, iskolapszichológus, hírszerkesztő,  stylist, belsőépítész, rendezvény koordinátora, étterem tulajdonosa , gyermekgondozó, haj stylist, filmrendező, tanácsadó, táncos- a tanáron gondolkoztam anno sokat, meg a különböző művészeti pályákon, de úgyis nemzetközi vonalon fogok kikötni. Mintha valahogy kódolva lenne. Pojén
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 01, 12:12:47 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7738 Dátum: 11 nov 01, 09:41:55 »

A teszt kiderítette, hogy párommal kerülendő típusok vagyunk egymás számára =/ lassan 2 év után ideje volt, hogy ez kiderüljön. =/ ikszdé

Ezt nekünk is kihozta. :F  Mondjuk mi még csak 3 hónapja vagyunk együtt, szóval még bármi kiderülhet.  ikszdé

Minagi: nálunk katica helyett poloska invázió van. -.-"""" De szerintem is a fagy közeledtét jelzi.  >.<#


Lille: hogy érted, hogy nemzetközi vonalon fogsz kikötni?  Nevet
Naplózva


kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7739 Dátum: 11 nov 01, 11:07:58 »

itt az enyém
20 kérdésből
http://mbti.tarhely.biz/tipusok/nf/infj/jellemzes
72 kérdésből..
http://mbti.tarhely.biz/tipusok/nt/intp/jellemzes
eléggé érdekes...

most olvastam: INTP:
Ajánlott foglalkozások:

filozófus, játék tervező, kutató, informatikus mérnök, szabadfoglalkozású művész,kutató, szabadúszó író, fizikus, szoftverfejlesztő, matematikus, geológus, számítógép-tudós, filozófia professzor, webmester, munkakerülő, orvosi kutató, festő, temetkezési vállalkozó, elemző, képregény művész, számítógépes technikus, website tervező,kutató, régész, számítógép javítás, törvényszéki antropológus, űrhajós,kutató, történész, rendszermérnök, genetikai kutató, csillagász, a környezeti tudós, egyiptológus

az igaz hogy az IQ teszt 133 ra jött ki (hivatalos) de kutató nem szeretnék lenni Nevet  inkább a website tervező vagy szoftverfejlesztő  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 01, 13:49:42 írta kiskakas2 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 514 515 [516] 517 518 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!