24 jún 17, 08:49:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1182089 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #7485 Dátum: 11 okt 03, 14:55:22 »

Ki beszélt itt megcsalásról? Nem csalt meg se ő, és én se csaltam meg... Kapásból a 2. mondatban ott van a válasz. Én is kezdem belátni, hogy ez ilyen se vele, se nélküle kapcsolat, de majd alakul. Ha nem sülne el jól a dolog, még elég fiatalok vagyunk ahhoz, hogy váltsunk. Egyébként rohadtul hiányzik, egyszerűen minden gondolatom közepébe bele mászik, és ez még csak a 2. nap. Ilyen könnyen nem érhet véget. A mi kapcsolatunk amúgy is ilyen filmszerű volt eddig - gondolom páran olvastátok is - úgy hogy egyáltalán nem félek. Pozitívan állok hozzá. Pirul

Lew, az ilyen bulik a legjobbak. Nevet Se kép, se hang...

meseadók: i <3 disney channel! Kúl
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7486 Dátum: 11 okt 03, 15:21:02 »

Tudtam én, hogy a Nickelodeon nem okoz csalódást. xD

Gabesz, te nem valami csirkeakasztós vagy? Hmm? >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #7487 Dátum: 11 okt 03, 16:02:48 »

ÓÓÓ egek, utóljára nyáron néztem meseadót, az egyik ismerősöm kislányával, aki nálunk vendégeskedett. ikszdé
Egymás után lement 6 Artúr rész, amit én nem bántam, mert imádtam azt a mesét ( bááá új részek Mosolyog ) csak épp a kislány nem volt oda érte. Ez van, ízlések és pofonok...

Számomra elkeserítő, hogy jóformán semmi értelmes mesét nem adnak már, én ezeket a 3D-animációs sorozatokat  nem díjazom, a falra másztam tőlük már 4 évvel ezelőtt is. >.<#
Nem tudom miért, de sokuk olyan igénytelen, és csak szivacsossá teszi a gyerekek agyát...
 
Akkor már inkább nézzék a Spektrumon, hogyan vadászik az oroszlán ( ami engem már úgyszintén nem köt le, de legalább értelmes Mosolyog )
Nem gonoszkodni akarok, szimplán csak jó lenne, ha szűrnék azt ami értelmes, tanulságos, ( Spongya Bob maradhat! ) vagy adják olyan időpontokban, ami a kicsiknek-nagyoknak is jó.
Én már kiskoromban is mindig azt néztem, amiből még gyakorlatilag semmit sem értettem, mégis azt szerettem, mert meg akartam érteni, miről is szólt. ( pl. Sharon naplója )

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7488 Dátum: 11 okt 03, 18:04:55 »

Na pont ma kaptam munkaköri leírást.. (Időben) Munkakör megnevezése: Baromfifeldolgozó... És igen általában átakasztok.. Nem csirkét, hanem kacsát vagy libát... Vagy azt csinálom amire utasít a művezető, vagy az üzemvezető... Ma például új embereket tanítottam be...  Azt hittem agyvérzést kapok az idegtől, olyan hülyék mint a segg... Élesben taníts be valakit úgy, hogy megy a szalag... Kész rémálom...

Luna-san egyet értek! Ugyanaz az álláspontunk! Mosolyog

Masashi.. Nem lányálom...

Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7489 Dátum: 11 okt 03, 19:09:52 »

Nem hiszem el.Tetszik, és érdekel a matekanyag, amit most veszünk. Talán azért, mert elsőre nem értettem, és jártatni kellett az agyam, végre nem csak úgy jött a megoldás, hanem meg kellett küzdeni érte. Így már legalább tudom értékelni, hogy most már folyamatosan rendben tudom oldani a feladatokat.Nevet

Egyébként szerintem is a gyerek-korosztály azért szokott le a "rajzfilm-nézésről", mert egyszerűen nincs egy frappáns, az ő korosztályuknak szóló mese. Mindegyik amerikai nyál, vagy idiotizmus. A régi klasszikusok a legjobbak.Nevet A Vuk, a Magyar népmesék, a Lolka és Bolka, A nagy ho-ho-ho-horgász, Mézgáék, Vízipók, Ludas Matyi, Rumcájsz hova tűntek?
Ezek helyett nézi a 10 éves húgom a latin és magyar szappanoperákat, holott én még 10 évesen még mindig a "mesék világában" éltem. Sőt, ezerszer inkább megnézek egy részt a Magyar népmesék-ből, amit élvezek és szeretek, mint a Maricsuj-ból vagy az összes többi szennyből.^^
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7490 Dátum: 11 okt 03, 20:42:18 »

No, én mondjuk a gyerekzenét-gyerekmesét nem értem ez az oktató f*s ami félig angol-félig magyar, meg mikor gyerekre vigyáztam a minimaxon a BABAR ment amely gyerekkorom kedvence volt. De már az is olyan 3D okádék, és egy karaktert ismertem fel, őt is zöld öltönyéről....
(Meg a gyerekkoromból ment egy mese: a mentőosztag, amely végén a szereplők oktatnak idézem: "Ha bajban vagytok hívjátok a 911-es telefonszámot" Magyar szinkron, magyar gyerekeknek és amerikai segélyhívószám.)

Amúgy teszteltük: MINDEN HÁTTÉRTUDÁS NÉLKÜL SIKERÜLT EGY MŰKÖDŐ ROBOTPROGRAMOT ÍRNOM EGYEDÜL! Nevet

Na meg hónapban beszerzek 4 GB ramot a drágaszágomhoz így futni fog akadálymentesen a Minecraft és megépíthetem Notch és Pein templomát is! Nevet

(Azt hiszem nekem van legrégebb óta stabil avatarom, míg Masashié a leggyakrabban váltogatott)
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7491 Dátum: 11 okt 04, 11:35:53 »

Szerintem Orpheus avatarja régebb óta van meg, mint a tied, bár ez nem verseny.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7492 Dátum: 11 okt 04, 18:43:40 »

Jaj a Maricsujit inkább hagyjuk. Egy napom a suliban: Bemegyek a terembe, 2 lány arról beszélget, hogy most Máricsuji smárolt egy pasival.. Óra után barátnőmet elkísérem a mosdóba.. Látok egy lányt az egyik fülke előtt, ott beszélget a wc-n ülő barátnőjével, hogy így az Árvaangyal, úgy az Árvaangyal és hogy William Leavy milyen helyes. (Ki tudja mit csinált eközben a wc-n. xD ) Szünetben egy csapat harmadikos megy el előttünk, Maricsui nevét emlegetve többször is. Órán meg a mögöttem ülő két csajszi beszélgetett róla megállás nélkül, így hát az aznapi föcióra odavolt. smirksweat Szóval ezek után ne várja el tőlem senki, hogy megnézzek egy részt is. xD Ja, és csoda, mert a VV-t se nézem. ikszdé Nincs nekem most arra időm, se kedvem. Mert most van Nickkk. <33 ikszdé Ha az időmbe belefér.

Én azt se tudom milyen 3D-s izékről beszéltek...  Hmm?
Ja, közben rájöttem. Az az új "Micimackó". Am. ki az a csajszi benne? Nevet Róbert Gida átváltozott?
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 04, 18:44:56 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7493 Dátum: 11 okt 05, 16:47:39 »

Na önjelölt dilidokik véleményét várom!
Mi van akkor ha egy csaj ilyenekt írkál ki üzenőfalakra:

az a lány akarok lenni,akit félsz elweszíteni,a lány,aki nélkül nem tudsz élni,a lány,akire mindig gondoksz,s örökké szeretni fogsz..

Nem kell engem kedwelni : ) nem wagyok én facebook állapot.. ; )

Na? Kib*ssza még fel az agyam? :'(

Elég volt, hogy folyton vádolsz, feldúlt szívem nem rád vár, hát felejts el, majd mással játszol, késő most meg bánd.
 Elég volt, már nem kell átkozz, rejtsen el a távolság.
 Én leléptem, már másra vágyom, bár úgy fáj...

Nem nehéz olyan walakit találni,ki azt mondja, szeret.
 De nehéz olyat találni,aki komolyan is gondolja..... :S
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #7494 Dátum: 11 okt 05, 16:50:15 »

nem jár be nyelvtan órákra és helyesírási szótárt se fogott még a kezébe:D
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7495 Dátum: 11 okt 05, 17:06:17 »

És tetszik neki az egyik Tóth Gabi szám. Nevet

De amúgy az attól függ.. Szerintem nyilván valami pasinak akar üzenni e módon.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7496 Dátum: 11 okt 05, 17:26:27 »

nem jár be nyelvtan órákra és helyesírási szótárt se fogott még a kezébe:D

Pontosan. Ezért a w sima v helyett dologért simán bannoltam innen ki embereket. ikszdé
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7497 Dátum: 11 okt 05, 17:35:09 »

Poén hogy normálisabban ír, mint mondjuk 1 éve... Amúgy ez egy hülye divat a divatemós tinédzser korosztálynál...
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #7498 Dátum: 11 okt 05, 18:16:02 »

durva lehetett egy éve:D hát felénk nincs sok divatemós  szerencsére:D
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #7499 Dátum: 11 okt 05, 19:07:22 »

Poén hogy normálisabban ír, mint mondjuk 1 éve... Amúgy ez egy hülye divat a divatemós tinédzser korosztálynál...
Én nem értem hogy ezek élveznek amikor a v helyett w-t írnak?Vagy mitől lesz jobb ha nem normálisan írnak?Így különcnek érzik magukat?Mert engem rohadtul idegesít,úgy látom nem vagyok egyedül ezzel Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!