24 szep 27, 16:58:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 496 497 [498] 499 500 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310874 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #7455 Dátum: 11 okt 02, 10:10:56 »

Egek, már megint mi megy itt... szerintem - ha megfogadjátok tanácsomat, mielőtt offolnánk - folytassátok a vita topicba.

Masashi, mintha magamat látnám 13-14 évesen. Remélem, hogy neked is hamarosan megjön az eszed! És ezt ne vedd bántásnak. :/

Ha már a halálközeli élményekről beszélünk, akkor annyi ilyen "mi lett volna, ha" dolog van az életben. Pl amikor nekem elvágta a kezemet az üvegpohár mosogatás közben, akkor egy félcentin múlott, hogy ne egy főeret vágjon el. Mi lett volna, ha...? Akkor egyszer buliba ittasan ugráltunk egy zenére exemmel, és hátraborultunk, egy olyan szék mellé, aminek a lábai felfele álltak. Ha az exem 2 centivel odébb esik, átmegy a fején. Na mi lett volna, ha...? Ezer ilyen van. Gondolkozik

Amúgy mesélnem kell... Pénteken volt egy buli, ahol ott volt exem is meg én is. Minden lánnyal elment úgy, hogy fogta a derekukat, vállát, stb. Halál ideg voltam, aztán az utolsó lány oda jött hozzám, hogy senkivel nem kavargatni ment, meg ilyenek, hanem mindenkinek elmondja, hogy mennyi szeret engem és hogy mennyire vissza akar kapni. Teljesen kiborultam, remegtem meg valószínűleg hőemelkedésem is volt. Aztán beszélgettünk még az utolsó lánnyal, meg fel hívtam anyámat, hogy mi a fenét csináljak. Végül smároltunk mindenki előtt, szerintem páran meglepődtek. ikszdé Utána félrementünk, sokat beszélgettünk meg haza is kísért, és itt beszélgettünk nálunk. Majd mondtam neki, hogy én nem látom értelmét annak, hogy folytassuk, és hogy majd holnap(vagyis tegnap) jöjjön vissza, és majd addig eldöntöm. Reggel mikor felkeltem, teljesen egy lehetetlen helyzet előtt álltam, ha vele maradok, az se jó, ha nem, az se jó, és 2 órán keresztül sírtam, remegtem, hőemelkedésem volt, zsibbadt mindenem. Aztán anya azt javasolta, hogy tartsunk szünetet, úgy, hogy neten mindenhonnan töröljük/tiltjuk egymást, telefon számot is töröltünk, élőbe ha találkozunk akkor intünk vagy szia, illetve nem megyünk egy társaságba bulizni. Ez mindkettőnk számára kihívás lesz, mert most vakon kell megbíznunk egymásba, meg ki is derül, hogy vele vagy nélküle jobb-e. Tegnap nagyon sok problémát sikerült megbeszélnünk, szóval látok esélyt arra, hogy még újra. 15-én fogunk legközelebb találkozni, pont az nap, amikor tavaly összejöttünk, szóval 1 évnél. Nagyon hiányzik már most, és most csak a pozitív dolgok jutnak eszembe. Remélem, hogy sikeres lesz ez az akció, és utána megint olyan jó kapcsolatunk lesz, mint az elején volt tavaly. Pirul
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7456 Dátum: 11 okt 02, 11:40:15 »

Azért ennyire szerelmesnek lenni is durva.. Hadd ne mondjak semmit... Akarj még gyerek lenni, és ne akarj belehabarodni ilyen korán egy komoly párkapcsolatba...
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7457 Dátum: 11 okt 02, 12:38:49 »

Basszus de rohadt másnapos vagyok... Majd szétszakad a fejem , ég a gyomrom, folyamatosan szomjas vagyok de ha iszok egyből hányinger wááá...

De tegnap király volt a buli =D Képfoszlányok: Táncolok egy csajjal ( asszem Andinak hívták ) tánc közben gyorsan levrek egy kb 1.5 deci pálinkát... Hazakisérem a csajt, telefonszám csere, lesmárolom, gondoltam felinvitálom hozzánk de tekintve hogy matt részeg voltam meg koton se volt nállam így sajnos felejtős volt :S de majd jövőhéten elhívom valajova oszt hátha... =D

Ezután igazából képszakadás,elindulok vissza a discoba, jönnek haverék fél liter whiskey-vel... hajnali 4 óra hívunk taxit... valahogy összedovtuk  apénzt rá, fél 6 otthon fekszek egyik cipő a lábamon másik az ágy mellet...

Mostanra hálistennek sikerült olyan állapotba kerülnöm hogy írni bírjak, de mág nem szántam rá magam hogy elkérjem havertól a party fotókat =D
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7458 Dátum: 11 okt 02, 12:44:00 »

Mindez melyik szórakozóhelyen történt?

Rég hallottam bárkitől is az óvszer e téves megnevezését. :'D
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7459 Dátum: 11 okt 02, 12:49:26 »

Micsoda dolgok..
Az egyik halálosan szerelmes, a másik másnapos, én meg még mindig annak örülök, hogy van Nickelodeonom. ikszdé

Basszus most nézem, hogy már túlhaladtam az 1000 hsz-en. Ójee, nem hittem volna hogy ezt is megélem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 02, 12:50:15 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7460 Dátum: 11 okt 02, 12:57:56 »

Mindez melyik szórakozóhelyen történt?

Rég hallottam bárkitől is az óvszer e téves megnevezését. :'D

Elöször Völgybe voltunk mert havernak születésnapja volt, ott elvoltunk kb 11-ig aztán lesétáltunk Broadway-ba Bárányra.

És veled mi a helyzet? Elkezdödőtt a suli és tanulsz? Mostanában nagyon keveset vagy fenn forumon pedig szerettem olvasni a kommentjeid =D Énis tanulgatni probálok, jó lenne továbbtanulni meg írni egy 4es érettségit, de sosem voltam túl eszes gyerek sajnos :S

Grat Hanii
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7461 Dátum: 11 okt 02, 12:59:50 »

Be kéne indítani valami komolyabb vitát, vagy társalgást, mert leült megint az egész fórum. Mosolyog
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7462 Dátum: 11 okt 02, 13:03:51 »

Broadway? A francba, pedig szentül hittem, hogy egál x egrix típusú vagy. Elég nagyot tévedtem. Nevet

Én megvagyok. Olaszországban voltunk, így egy hét kimaradt netes életemből. Azt nem mondanám, hogy tanulok. Iskolaidőben valahogy kevesebb idő jut a tanulásra, mint nyáron, mert minden percemet lefoglalják a felesleges, semmire sem való órák...
Egyébként gyakran vagyok fent fórumon, csak nem szoktam írni. Mosolyog
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7463 Dátum: 11 okt 02, 13:21:04 »

Régebben (2-3) éve le-le néztem Egrixbe meg Egálba. Akkor még viszonylag türhető hely volt, de manapság alig vannak, meg ugye magam mögött hagytam már ezt a rocker stíulust , levágattam a hosszú göndör hajam elkezdtem más ruhákat is hordani nemcsak fekete Maidenes és Tankcsapdás gúnyákat =D

És hát azért valljuk be Egerben a Broadway és a Liget a 2 legszínvonalasabb szórakozóhely a fiataloknak. Meg ugye a Völgy de az meg tele van skinhead-ekkel meg 13-14 éves részeg taknyosokkal.
Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7464 Dátum: 11 okt 02, 15:34:48 »

Hanii nem értem mért vagy oda a nikeleodonért...  smirksweat Még a Cartoon Netwörk is jobb csatorna annál... smirksweat  Hmm?
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7465 Dátum: 11 okt 02, 15:42:30 »

igaz de a disney channel-t jobban kedvelem mert azon megy a sok vicces sorozat ( varázslók a waverly helyből, indul a risza, zack és cody stb hogy csak párat soroljak ).
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7466 Dátum: 11 okt 02, 16:07:09 »

Idézet
Rég hallottam bárkitől is az óvszer e téves megnevezését. :'D
Így elsőre fel sem tűnt, de most, hogy mondod tényleg. Úgy elkezdtem röhögni a koton szón. Annyira idiótán hangzik. Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7467 Dátum: 11 okt 02, 17:39:21 »

A Nickelodeon igenis a legjobb meseadó. Durci
Ott megy a Spongya Bob, a Macseb, a Hé Arnold, a Tündéri Keresztszülők meg minden olyan mese, amit már nagyon rég láttam és szerettem őket. Mert egy csomót kivettek még régebben, és újakat tettek be a helyükre, és így 3-4 Nickmentes évem után nagyon örülök, hogy végre adják őket. xD ^^

A Cartoon Network nem jobb.. Tiszta gagyiságok mennek rajta. Nevet Csak a Pindúr pandúrok meg a Tom és Jerry a jó. Na meg a Scooby Doo. De több már nincs. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7468 Dátum: 11 okt 02, 18:21:18 »

xD Én egyiket sem nézem különben... Csak vasárnaponta van időm tv-zni, és inkább valamelyk természetfilm csatornát nézem...
Tudod.. Munka, munka, és a munka... Fél 4-kor kelek, 5-re járok dolgozni, hazaérek este 7-8 fele... Fécezek egy kicsit, és irány aludni.. Ez megy hétfőtől szombatig... Mesét nézni, már se időm se kedvem... >.<#
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7469 Dátum: 11 okt 02, 18:23:52 »

 na emberek kiderült az időpont hogy mikor megyek röntgenre. szerdán megyek és kiderül hogy hogy halad a sípcsontom összeforrása vagy nem mozdult e el. ennyit erről.

hani: igen igazad van a nickelodeon jobb csak nem nézem kellőképpen. már szinte a mesecsatornák közül se nézek semmit épp ha 5 percet nézem és kész mert unalmas már a koromnak.....inkább a normál filmeket de azért elnézek egy 3D-s mesét is ami megy a moziba vagy akármilyet max 1x de többször nem kell.

gabesz: hát igen a munka ikszdé az muszály am ha szabad kérdeznem mit dolgozol?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 496 497 [498] 499 500 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!