24 szep 27, 14:14:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 491 492 [493] 494 495 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1310337 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7380 Dátum: 11 szep 22, 18:09:16 »

Fél órája értem haza a koliba három őrányi fizika után, amiben volt egy db. tíz perces szünet.
Mióta itthol vagyok ujdonsült szobatársam szinte levegővétel nélkül pofázik.
Egy okot mondjatok, hogy miért ne üssem agyon egy péklapáttal!
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7381 Dátum: 11 szep 22, 18:20:43 »

B*ssza meg a jó k*rva isten!!! Ez már nem lehet igaz. "Anyámnak" mi a rákért nem jó semmi? Elkértem az osztálytársamról, hogy erre a futónapra hova kell menni, leírja nekem hogy Káposztásmegyer, farkaserdő. Megmutatom "anyámnak", nem jó neki mert nem tudja hol van! Jó, utána nézek, megkeresem, és meg is találom, na de ez 2006-os. B+, meg nem mindegy, ugyan ott lesz! És akkor jön azzal, hogy holnap akkor is bemegyek és megkérdezem osztályfőnökin, mert amit megbeszéltünk az nem fogjuk átírni. MI A F*SZOM?! Hogy van joga ezt mondani, amikor pont ezt csinálja! 3, azaz 3 napja beszéltük meg, hogy nem megyek el osztályfőnökire. De fasza, komolyan mondom... Alig pár órája még én voltam "az egyetlen kicsi fiacskája, akit óv és megvéd", most meg ez. Úgy beszél velem mint az utolsó senkiházi barommal. Széééép.

Bocsi, de ezt ki kellett már valahol adnom magamból. Remélem nem baj  smirksweat.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7382 Dátum: 11 szep 22, 18:46:35 »

Nekem anyám elköltözött a francba Nevet A fő problémám letudva, amúgy ismerős, csak nálam a kicsi fiacska után mi jött? "Ha nem tanulsz rendesen, meg ápolod le az arcod akkor inkább kicsinállak!" Nekem is elegem volt anyámból amíg itt élt.
Naplózva


Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7383 Dátum: 11 szep 22, 19:51:10 »

Régebbi sulimban az egyik osztálytársam anyja volt nagyon durva. Le se sz*rta szegény lányt, viszont elég sokszor voltak rajta kék-ződ' foltok :/. Meg tiszta zárkózott volt, kb. egy helyben ült egész nap és nézett ki a fejből. Volt olyan hogy anyja nem jött elé a suliba és este 6-ig ott volt a portán Hmm?. Még úgy 3. környékén asszem a nagyijához került, na akkor láttam egy szép változást Nevet.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7384 Dátum: 11 szep 22, 20:08:13 »

az a baj hogy a fizikai nevelés tényleg nem jó de kinél hogy ( nem kell azt hinni hogy apárti vagyok xD csak régebben így volt). engem is anyám hasonlóan büntet hogy nincs internet, telefon, tv, laptop, van amikor semmi ( nem mindent beleértve) de az isten eleget büntetett szerintem most is mert semmi játék, videó, film nem mehet a gépemen mert befagy xD.
uchihamasashi: off: téged nem lehet utálni Nevet csak szeretni ikszdé
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7385 Dátum: 11 szep 22, 20:15:19 »

Nevet hát persze ikszdé. engem csak kinevetni vagy lenézni lehet ikszdé.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7386 Dátum: 11 szep 22, 20:22:19 »

szőke? :O küldj csak egy képet mert kiváncsi vok hogy nézel ki úgy fészen.
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7387 Dátum: 11 szep 22, 20:30:30 »

Mi fb-on szervezzük a kilencedikeseknek a holnapi gólyaavatót. Lesznek "küldetések".. amik közepesen durvák. Nevet
Csak az a gond, hogy ha valakire kiosztasz feladatot szervezésnél, az  azt nem mindig végzi el, ezért kell a csoportokat úgy variálni, hogy ezt kiküszöbölhesd. Nem egyszerű.  >.<#

Na és a zene világnapján a egy Republic-dalt fogunk előadni. Lehet én vagyok az érzéketlen jégcsap, de valahogy mindig elkap a nevetés  a dal közepén . Főleg, hogy a mellettem álló gyerek egyfolytában grimaszol, "pofákat vág". Haláli. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 22, 20:36:35 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7388 Dátum: 11 szep 22, 20:53:36 »

akkor csak afrikába láthatlak?? :'( neeeeem akkor többet kell utaznom ikszdé
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7389 Dátum: 11 szep 23, 07:21:23 »

Kentonsama, UchihaMasashi!

Az utolsó pár hozzászólásotok simán törlésre kerülhetne. Az ilyen semmitmondó, téma nélküli "társalgást" legyetek kedvesek a továbbiakban MSN, Skype, stb folytatni. Masashi te már kaptál hasonlóért bannt egyszer, Kentonsama, te még nem, azonban nem is szeretnénk ha erre megint sor kerülne. Elég a spamból.

Moderátor
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7390 Dátum: 11 szep 23, 13:15:36 »

Nálunk is sok ilyen tanár van, de a fizika tanárnő pont hogy nem ilyen. ikszdé
Jéé, ezekszerint minden Detti ilyen kézölelgetős, én is kézölelgetős vagyok. xD Nevet Csak mondjuk jobban szeretem a pasikezeket, de ha izgulok mondjuk egy doli miatt, akkor bárki keze megfelel. Hümm-hümm xD
Mondjuk minket is a barátnőmmel páran már néztek annak, mert legtöbbször összefonjuk a karjainkat és úgy mászkálunk. Viszont most jött a 7.-es évfolyamba egy új csajszi, eléggé be akar vágódni szó szerint minden pasinál, de még a lányoknál is (na ezt most nem úgy értem, csak barátilag ^^) viszont a barátnőivel mindenhová kézenfogva mászkálnak. Van amikor négyesben fogják egymás kezét, vagy ő megy középen, jobb oldalán a pasija, bal oldalán a barátnője és 3-an mennek így kézenfogva. xD Mondjuk olyan aranyosak így, de pár haverom nem nagyon bírja őt (egyetlen fiúkivételek a suliban, akik nem bírják őt) és folyton l*szbizik őket. smirksweat Mondjuk érdekes, hogy amikor csak látom a csajszit, tuti, hogy éppen ölelkezik valakivel. Nevet
Az egyik táborban meg még régebben egy 8.-os lány ült a széken, a barátnője a fejét a combjára hajtotta, és a csajszi a szája körül elkezdte őt puszilgatni.. smirksweat ikszdé Ez azért már elég gyanús.. xD

A mai föci doga jól sikerült, mindenki a barátnőm és az én tudásom által 3-asnál rosszabb jegyet biztosan nem fog kapni. xD Ugyanis a válaszok elindultak tőlünk, és szép sorban mindenki megkapta őket. Hümm-hümm Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7391 Dátum: 11 szep 23, 14:10:31 »

Nálunk meg ma lesz golyóbál ( smirksweat Masashi).

Sajna Justin biebert nem lőhetem le, de legalább rátámadok a műsorszámban, majd linkelek videót.
Naplózva


Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7392 Dátum: 11 szep 23, 14:51:36 »

a mai napom szinte nehéz volt :/. 5 doga egymás után.....-.-'' matekból, töriből, bioszból, holland nyelvtanból és fizikából.
elfáradtam....de a hétvégére sem kíméltek a házikkal Szomorú
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7393 Dátum: 11 szep 23, 17:07:50 »

Nekem meg ma volt az első japán órám.^^ Nevet
Komoly, mert nem megy neki annyira még a magyar, szóval néha angolul magyaráz. ikszdé De nem baj, tök jó. Meg kell tanulnom a hiraganakat meg a katanakat... Vagy a kanjikat. Már nem tudom, de pár dolgot meg kell tanulnom. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morause
Vendég
« Válasz #7394 Dátum: 11 szep 23, 18:03:22 »

Na végre itthon, vége a hétnek számomra, most már pihi van az agysejteknek... mi újság srácok történik vmi amíg én a koliban rohadok? Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 491 492 [493] 494 495 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!