24 jún 28, 21:39:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 490 491 [492] 493 494 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1212947 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7365 Dátum: 11 szep 20, 20:44:13 »

Isten éltessen, Zizi! Üdv a 15 évesek táborában! Mondjuk én nemsokára elhagyom a klubot. Nevet

Heo, de régóta lehetett itt a dumában látni. Legalábbis lehet én nem voltam elég figyelmes..

ITt tanulás közben jöttem ré, hogy  fizikafeleléshez milyen jól jönne egy punk szám! *.* Mindjárt könnyebben menne a dolog. Nevet


Köszönöm, valóban nem vagyok gyakori vendég mostanság.
Nézz be a rock klubba az utolsó kommentemben egy ĺr punk banda van, ha minden igaz, akkor a Paddy and the rats lesz az.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #7366 Dátum: 11 szep 20, 20:56:11 »

Hanii: Köszike. ^^ Nem láttam. Nevet Nyugi, csak kibírod azt a kicsivel több mint 1 hónapot, nem? ikszdé

UchihaMashasi: Valószínűleg amiatt jön mindig vissza a gyomorsavad. Bár az is lehet, hogy másra érzékeny a gyomrod. Minden esetre próbáld ki, hogy egy ideig nem iszol kólát. Ha, így nincs gyomorsavtúltengésed akkor az lehet az oka.
És, hogy milyen érzés 15 évesnek lenni? Semmi különös. "öregnek" érzed magad, és csodálkozol hogy megint eltelt egy év. ikszdé

Lillie17: Köszi. Mosolyog Nyugi! Majd, ha átállsz a 16 évesek klubjába, egy év múlva követlek én is. ikszdé Ja, és egy jó tanács: heo nevét kisbetűvel írd. Nem szereti ha úgy írod Heo. Nevet (engem már régen leteremtett ezért. xD)
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7367 Dátum: 11 szep 20, 21:01:15 »

Köszönöm szépen az ajánlatot, fizika mellé különösen jól jön! Ír és punk zusammen..*.* Nálam nyerő. Nevet
Amelyik banda még ír beütéssel játszik,az a Dropkick Murphys. Tőlük a State of Massachusetts a legismertebb.:. (Hála a Nitro Circus-nak. )

 Zizi: De végül is mondatot kezdtem, egyszerűen automatikusan shift-re áll az ujjam. Nevet Egyébként Ha 3 nappal később születsz,  te is mérleg lennél. Én meg ha  40 perccel korábban,akkor "ünnepelhettük" volna az aradi vértanúkkal.^^
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 20, 21:02:21 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7368 Dátum: 11 szep 20, 21:11:54 »

Rendben lányok szép nevem van nem kell koptatni, mert a végén még elfogy.

Ilyenkor kicsit furán érzem magam, ti még csak 15 évesek vagytok én meg már..., á mindegy is, a lényeg, hogy minden szép és jó, illetve mégsem az, de én így is boldog vagyok.
Éljen az egyetem, milyen jó is az.  Hümm-hümm
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7369 Dátum: 11 szep 20, 21:22:41 »

Hát... nemtom én 15 éves vagyok, (szakközépes) gólya ráadásul infós, ennek ellenére hétvégenként az elektros "vénekkel" pipázok és rúgok be péntekenként smirksweat . De azért az is durva h fiatalabbik nővérem alsós osztálytársa a programozás tanárom >.<#
Naplózva


Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7370 Dátum: 11 szep 20, 21:32:09 »

Én meg még nem vagyok 14. Sose jön el az az október 26. x_x
ikszdé nekem október 25.én lesz a születésnapom ( 15. )

uchihamasashi: hogy érted hogy milyen 15-nek lenni?? iskola? csak úgy? vagy minden egyéb?
szerintem beleértve jó lehet mert közeledik az ember a felnőtté válás felé.
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #7371 Dátum: 11 szep 20, 21:42:35 »

Én már nem lehetek sose 15 éves brühühü...  Neeem
Kentonsama, nem 'tom, én nem akarok felnőtté válni. Gintamában volt egy jó cím, hogy az ember sokkal több ideig felnőtt, mint gyerek, és ez egy kicsit félelmetes. Én tökre egyetértek ezzel, gyerekként így visszagondolva boldog tudatlanságban éltem a világ "felépítését" és az emberi társadalmat illetően. Mostanra elég sok dologban csalódtam... Ráadásul annyira irigylem a gyerekeket, elképzelik, hogy pl kutyák, macskák, és tényleg "azzá tudnak válni" képzeletben. Szóval a semmiből tudnak egy nekik tetsző világot teremteni. Emlékszem, régen barátnőmmel még a ceruzáinkkal is tudtunk játszani.  ikszdé De felnőttként már csak egyre drágább dolgokkal tudsz jól szórakozni. :/
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7372 Dátum: 11 szep 20, 22:01:38 »

Az, hogy felnőtt vagy e vagy sem nem a korod határozza meg, vagy hogy milyen érett a tested. Gyereknek lenni se feltétlen azt jelenti, hogy álomvilágban élsz. Másrészt aki egyszer igazán felnőtt, az tud újra bármikor gyerek lenni.
Szerintem minél többet látsz, minél többet tapasztalsz a világról annál kevésbé szomorít el a látványa, annál inkább nem fogja kedved szegni.
A szórakozást nem így kéne megközelíteni. Nem pénzfüggő és csak rajtad múlik, hogy hogyan használod ki. Egy ceruzával és egy rajzlappal is jól eltudok órákat szórakozni magamban.
Nem kell a hangulathoz se alkohol, se mozi, elég egy pad a parkban, kettesben vagy négyesben, hiába van teleszórva majd 100 cigicsikkel egy méteres körzetben.
Naplózva



heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7373 Dátum: 11 szep 20, 22:06:12 »

Nem a korod miatt leszel felnőtt, hanem attól, hogy úgy is viselkedsz.

Személy szerint úgy gondolom, hogy bárki lehet gyerek, ha nem akaratból próbál az lenni, hanem csak éppen olyan világba képzeli magát.
Hiszen attól, hogy azt tanítják korlátok közötti világban élünk, belül sosem muszáj ott maradnunk.
Az animek többsége erre tökéletesen rávilágít.
Persze ehhez szükséges némi mentális képesség, de nem hinném, hogy ennek híján vagy elvégre egy kisgyermek is képes mindenre te miért is ne lehetnél. Mosolyog

Stance beelőzött, de azért elküldöm. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #7374 Dátum: 11 szep 20, 22:23:17 »

Azért mára cikinek tartanám, hogy sasnak képzelve "repdessek" a kertben...  ikszdé Meg a régi játékaimmal se tudnék ugyanúgy játszani.
Stance, nálam ez pont fordítva van, minél többet tudtam meg a világról, annál jobban elszomorított. Bár lehet az a baj, hogy nem nagyon találkoztam igazán jószívű, jólelkű emberrel, és emiatt vagyok csalódott. Valahogy már senki sincs velem egy hullámhosszon. Vagy én nem vagyok senkivel, nézőpont kérdése.
Másrészről a felnőttek azt várják el tőled, hogy te magad is felnőj, azt sugározzák beléd, hogy ne maradj gyerek... Így elég nehéz annak maradni, mégha szeretnél is. Egyszerűen a világ nem engedi, hogy gyerek maradj, mert nem tudsz életben maradni... És mivel eleget csalódtam a való életben, félig-meddig próbálok egy álomvilágban élni, de mindig kirángatnak belőle.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 20, 22:25:41 írta Handy » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7375 Dátum: 11 szep 20, 22:31:13 »

Én sosem vágytam arra, hogy gyerek legyek/ maradjak. Meg akarok állni a magam lábán, át akarom látni az összes helyzetet és a lehető legjobb döntéseket hozni a nagybetűs Életben (is). Ehhez viszont a gyermeki naivitás kifejezetten hátrány.
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #7376 Dátum: 11 szep 20, 22:47:31 »

Igen, én kifejezetten életképtelen lennék egyedül sajnos... Bár szerencsésnek mondhatom magam, hogy gondoskodó családban nőttem fel, de hátránya is van; túlságosan függök másoktól.
Amúgy mi a véleményetek arról, hogy egy ember személyisége meg tud-e gyökeresen megváltozni? Például egy olyan emberből, aki mindenkit azonnal elítél, esetleg agresszív, lehet egy jobb személyt faragni? Vagy egy visszahúzódó leküzdheti a lámpalázát? Mondjuk pár apróbb tulajdonság változhat, de gyökerestül szerintem nem változik az ember személyisége, az, amivel született.
Vagy ez már másik topik lenne?  Szomorú
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7377 Dátum: 11 szep 20, 22:55:42 »

Megtud. Itt vagyok én élő példaként. Az ilyen agresszív ember visszakapja a pofonokat az élettől, semmi sem marad büntetlenül. Pont ezért tud felemelkedni, ha felnő belátja, hogy ezek a pofonok érte vannak nem pedig ellene.
A személyiségünk nem velünk született, nincs megírva a sorsunk. A személyiség már alapból nem lehet természetes, mert van oka, hogy kialakul és nem pedig egyéniség lesz az illető. Az utóbbinak szabad akarat az alapja, míg a legtöbb gyermek már néhány éves korában meghal... ha nem, akkor később, például általános iskolában a társadalmi nyomástól. Ettől alakul ki a személyiség, az ego, mert nem azt teszi, amit akar, hanem amit megtehet. A lámpalázzal is ugyanaz a helyzet, mint az előbb említett agresszióval. Az élet azért gördíti elénk az akadályokat, hogy azokat leküzdjük, nem pedig a tükör mellé nézzünk és elmeneküljünk előlük... no meg nem hiába lesz valaki lámpalázas, nem a génjeinkben van benne, hanem lelki "teher", így gyógyítható.
Minden nap egy új esély, hogy állat helyett ember legyél. Avagy bármikor magad mögött tudod hagyni a tegnapokat. 180 fokos fordulat, az első lépést nehéz megtenni, de mástól ne várj csodát, az ember csak saját magát tudja megváltani.

No most irány aludni, holnap nulladik óra...
Naplózva



Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7378 Dátum: 11 szep 21, 17:06:17 »

Na jól van, látom neked kicsit egyszerűbb az életterved mint nekem (vagy csak megszállt a Death Note szelleme), én a programozói szakma megszerzése után be szeretnék kerülni a ZMNE Katonai vezető szakjára.
Naplózva


Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #7379 Dátum: 11 szep 21, 17:18:14 »

és tudnád milyen nehéz megírni egy játékot. mi eddig csak egész számos számológépeket írtunk egyszerre 3 művelettel. Én elágazásos, színezett, reál számos gépet írtam. Ha valakit érdekel írjon privátot.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 490 491 [492] 493 494 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!