24 szep 30, 00:14:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 488 489 [490] 491 492 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1314985 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7335 Dátum: 11 szep 19, 17:22:06 »

gman: anyukám vakszakos tanár, elég sokszor találkozok vakokkal. Igen, baromi nehéz így beszélni - az a gond, az infók nagyon nagy százalékban a látás alapján jönnek, így az "esélye" is jóval nagyobb, hogy ez jut eszedbe először.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #7336 Dátum: 11 szep 19, 17:58:16 »

Gyerekek,most totál agyhalott vagyok xD Valaki mondjon valami érdekeset mielőtt elfolyik az agyam xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7337 Dátum: 11 szep 19, 18:38:24 »

Jó, érdekes téma: végre hivatalosan is elkezdtem basszusgitározni, be is szereztük az első hangszeremet (a dobot sajnos azóta sem tekintem annak Nevet). Szép lassan egyre közelebb kerülök a zenéhez! Mosolyog
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7338 Dátum: 11 szep 19, 19:01:52 »

Basszer.*.* Egyik álmom, hogy megtanuljak rajta játszani. Szó szerint dögös hangzása van. Nevet
De szeretnék még hegedülni és szaxofonozni tanulni is. Egy élet is kevés arra, hogy az ember minden elképesztő zenei lehetőséget kihasználjon.

Kihagytam előbb, ma voltam lovagolni hosszú idő óta először.*.* Már egészen "elfelejtettem", milyen jó érzést tud okozni. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 19, 19:02:41 írta Lille17 » Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7339 Dátum: 11 szep 19, 19:08:25 »

Így van. Ezért kell kihasználni azt a csöppnyi időt és nem panaszkodni Mosolyog
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7340 Dátum: 11 szep 19, 19:14:35 »

Nagy igazságot mondtál,  Loah. Amit már ismerek pár éve. Mosolyog)  Nem tartom magam olyan embernek, aki csak ül a babérjain és várja, hogy a szájába essen a sült galamb. Ha pedig nem esik, akkor siránkozik. Mosolyog Egyszerűen mindennek itt van az ideje.. és az én időmbe a szaxofonóra már nem fér be a fuvolaóra, a 2 zenekar, és 2 kórus mellé. Nevet (Na meg a röpi, a rajzszakkör, és az úszás mellé.  ikszdé
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #7341 Dátum: 11 szep 19, 19:21:27 »

Én nem tudok hangszeren játszani, és valószínű nem is fogok. Annyi érzékem sincs hozzá mint az énekléshez. ikszdé
( Igaz még sosem próbáltam, de itt belül érzem )
A lovaglás is nagyon jó dolog lehet, de én tériszonyos vagyok. ( Kisebb koromban volt egy kellemetlen emlékem egy cirkuszi pónival, oldalnyeregben ülve majdnem leestem róla  >.<# )
Pedig a lovak olyan szépek! Mosolyog Okosak és nemesek. Néha arról ábrándozom, milyen jó lenne szabad vadlóként nyargalni a mezőn...
 Talán majd a következő életemben. Addig viszont élni kell a mostanit, ahogy csak lehet! Mosolyog

Lille, tetszik, hogy ilyen sokszínű vagy... És hogy ilyen jól be tudod osztani az időd... Nekem sajnos napi 3 órát kell tanulnom, ha akarok tudni valamit, és átlag mindennap 3-4 óra körül esek haza, így túl sok plusz tevékenységre nincs időm...
Mi volna, ha tanulás nélkül a fejünkbe kúszna minden? ikszdé
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7342 Dátum: 11 szep 19, 19:31:30 »

Az a vicces, hogy a "zenei érzék" sem feltétlen vele született dolog. Pontosítok: az átlagos embereknél bőven tanulható - szinte bármilyen hangszer -, a kitartás és a gyakorlás számít főleg. Az egy teljesen más dolog, hogy ha olyan szinten nincsen zenei érzéke, hogy képtelen improvizálni, nem hallja a dolgokat. Ekkor is lehet világhírű, csak sosem minősül majd "zenésznek", csak egy gép lesz, aki játszik - lehet, hogy technikailag jobban, mint a "zenész", de az sosem lesz ugyanaz.

Én most hatodik éve dobolok. Sosem volt különleges ritmusérzékem - nem is volt rossz, nem jelentett gondot soha letapsolni a ritmusokat éneken/szólfézson, illetve tempóérzékem volt/van. Mára viszont ez teljesen átalakult. "Elkaptam" (kb 1 év után) a dobosokra jellemző "betegséget" (folyamatosan jár a kezem, nem is figyelek rá, de megállás nélkül ütögetek valamit), illetve teljesen máshogy hallgatok zenét; azonnal kihallom, ha valami nem pontos, agyalok rajta, hogy miket lehetne máshogyan játszani, próbálom "kísérni".
Nem hiszem, hogy egyedül lennék ezzel. Egyszerűen komolyan kell lenni és kialakul ez. Mosolyog

Egyébként semmi zenei pályán nem gondolkodok - nem is vagyok olyan szinten -, abszolút hobbiként tekintek rá, viszont próbálok a lehető legjobb lenni.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7343 Dátum: 11 szep 19, 20:27:23 »

Ma-chan: Tévedsz, én vagyok a White Walker a falon túlról- Ördögi
Egyébként meg te is Mordórban laksz ikszdé Nézd meg ezt és megérted.

gman:zene, irodalom, kombinatorika, atomfizika, biokémia... ikszdé
Naplózva

Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #7344 Dátum: 11 szep 19, 21:01:49 »

Én kiskoromban furulyáztam, de az volt a baj, hogy irtóra lámpalázas vagyok, és csak álltam mint egy cövek, többször mondták, hogy egy kicsit mozduljak meg közben, de koncertek alatt sose ment. Aztán csak nyűg lett. De például a zongora és a hegedű a két kedvenc hangszerem, de a zongorába pl nem mernék belekezdeni, valahogy nem tudom elképzelni, hogy képes lennék arra figyelni, hogy a két kezem teljesen különböző ütemben üsse le a hangokat.  Technikai KO Így hát marad a hallgatás.  Pojén
Hmm, én már régóta lovagolok, de csak hobbi szinten, meg elég kicsi lovardába járok, szóval még nem is ugrattam. T_T De azért szeretem, egyetlen sport, amit élvezek.  ikszdé
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7345 Dátum: 11 szep 19, 22:09:13 »

én jól tudok zongorázni és ha megtetszik egy zene akkor egyből leülök a szintetizátorom vagy zongorám mellé és eljátszom azután meg keverem mikor a szintetizátorral nyomom és bazi jó az ami kijön belőle.

Uchihamasashi: hát igen a mi fizika tanárunk meg olyan hogy amikor az órán ülünk és persze ha nem értünk valamit elmondja angolul -.-'' van aki nem érti és ami miatt lelassulunk amikor már 20 oldallal előrébb járunk páran........a legjobb eddig az volt hogy mikor egy szót hollandul nem értett senki ( nem fizikával kapcsolatos ) akkor elkezdi lerajzolni de egy ilyen jó pár percig amikor kész azután javítgatja hogy precíz legyen ikszdé.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7346 Dátum: 11 szep 20, 06:40:47 »

gman:zene, irodalom, kombinatorika, atomfizika, biokémia... ikszdé
A zenéhez nem sok közöm van, az utóbbi háromhoz meg ő nem ért.
Mondjuk az brutális volt, amikor megkérdeztem, hogy mit szeret olvasni...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7347 Dátum: 11 szep 20, 08:30:28 »

Game of Thrones-ba én is most kezdtem bele, és határozottan tetszik.*.* Mind a könyv, mind a sorozat eszméletlen ! Természetesen az én kedvenceim is Arya, Jon, Ned, Dany, és Tyrion. Ráadásul majd  a második évadban Margaery-t fogja játszani az egyik kedvenc színésznőm, Natalie Dormer. *.*

Elkezdted? Nagyon jól teszed. Nevet Legjobb. Mosolyog A kedvenceid nem lepnek meg. Mosolyog Nekem is ők plusz még persze Sansa  Szeretet akit imádok, meg Sandor Clegane is nagy kedvenc. Nevet Hol tartasz most a könyvben?
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7348 Dátum: 11 szep 20, 14:48:43 »

Hehe, Masashi ilyen a mi fizika óránkon is volt, az egyik csajt kérte meg a tanárnő, meg aztán ő is csinálta, és annyit röhögtünk rajta, pedig milyen természetes dolog.  Nyelvesít Persze a mi tanárnőnk egy őskövület, sose mondana olyanokat, amiket a ti tanárotok. xD
Én furulyáztam nem is tudom hány évig, aztán ha még 1 évet maradtam volna, klarinétozhattam is volna. De sajna már nem nagyon fért az időmbe. Apa meg egy időben gitározni tanított, de reménytelenül lusta eset voltam. ikszdé És régen milyen szép hangom volt, amikor még szolfézsre jártam, mostmár kicsit visszaestem. xD
Most is rohangálok napközben, hétfő edzés, kedd angol, szerda matek korrep, angol, csütörtök edzés, pénteken elvileg japánjaim lesznek. Aztán még be akarok iktatni még több edzést, de azok estefelé vannak, és akkor szoktam tanulni.
És hogy elrontottam az ének dolit, az egyik kérdés az volt, hogy ki az "ördög hegedűse" én meg Reményi Edét írtam. ikszdé smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7349 Dátum: 11 szep 20, 15:00:54 »

xD
Nekem elég hülye röhögésem van, és gyakran éneklésnek tűnik. xD

Hát természetes dolog, ezen nincs mit vitatkozni. Hümm-hümm Nevet

Az én papám hegedült, apa meg a kis "bandájukkal" énekelgetett, gitározgatott és szintetizátorozott, és CD-n meg is vannak a régi felvételek, anya, egyik mamám meg a másik papám a városi kórusban énekelnek. Illetve anya már nem. Szóval eléggé kilógok a sorból, noha nem olyan vészes a hangom, de én is jobban örülök, ha nem kell dalolgatnom. xD

Jajj, néhány ismert szülinapos. =D
Boldogat Saphirának és Zizinek.^^
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 488 489 [490] 491 492 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!