24 szep 29, 16:28:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 478 479 [480] 481 482 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1314739 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7185 Dátum: 11 szep 08, 23:06:37 »

Bah micsoda problémák.. a helyetekben eret vágnék. :p
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7186 Dátum: 11 szep 09, 07:00:28 »

Fila táska... Nekem is van, de egyrészt semmi szükségem rá, másrészt azt sem tudom hol van! Nyelvesít

Inaktívság... Én 2 hónapja eléggé eltűntem a fórumról, de még mindig toplistás vagyok fórumon tartózkodás, és hozzászólások terén! Nyelvesít Erre varrjatok gombot... Nyelvesít

Madzagfalvi napok.. Oda szerettem volna eljutni.. De hát dolgoztam... Ez van...
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7187 Dátum: 11 szep 09, 08:19:00 »

Idézet
Madzagfalvi napok..
Ez mit takar pontosan?

Idézetet írta: Aes Sedai
Farkassacred | 2 nap kitiltás   | Idiotizmus miatt.
Szegény gyereket állandóan kitiltjátok. :Đ
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 09, 09:54:37 írta Ejfel » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7188 Dátum: 11 szep 09, 12:33:20 »

Gyanús nekem, hogy te jobban ismered a perverzióit mint én Ohh My God ikszdé

Ezek megcsalnak minket!  Ohh My God Kellett nekem Danit Kaposvárra vinnem...  >.<#  ikszdé Nem baj visszakapjátok!  Ördögi


Egyébként nekem is hasonló az arányom, de nem nagyon zavar ^^.

Pedig te pont, hogy írhatnál többet.  kacsint

Fila táska téma: Én nem igazán szeretem a hátizsákot, de tényleg praktikus.  Nevet Szóval hajrá Filások!  ikszdé Én meg ha lesz fölösleges 3 rugóm akkor azt mindenféle nem praktikus, de szívemnek kedves dolgogra fogom költeni, pl megcélzom a 100 szoknyát.  Kúl Nem is kell hozzá olyan sok.  Nevet
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7189 Dátum: 11 szep 09, 13:15:22 »

Mit írjak többet? Nem szeretném egy fórumon kitárgyalni az életem Mosolyog.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7190 Dátum: 11 szep 09, 18:45:38 »

Jéé, boldog szülinapot Aes! Nevet
A VV éltessen sokáig! ikszdé Illetve.. A füled érjen bokáig. Hümm-hümm Torta
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7191 Dátum: 11 szep 09, 20:27:48 »

szülinap van?? boldog szüli napot Aes Mosolyog.  rég jártam erre........viselitek a sulit?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7192 Dátum: 11 szep 09, 21:19:59 »

Köszi szépen mindkettőtöknek. Mosolyog

A VV éltessen sokáig!

Hanii!!  Leüt ikszdé
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7193 Dátum: 11 szep 09, 21:29:33 »

Mit írjak többet? Nem szeretném egy fórumon kitárgyalni az életem Mosolyog.

Igazából nem is annyira a duma topicra gondoltam, hanem a vita, filó és vidékére.  kacsint Amúgy szerintem nem nehéz megtalálni az egyensúlyt, hogy az ember kitárgyalja az életét neten meg ne is. Mátyás király és a bölcs lány téma.
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7194 Dátum: 11 szep 09, 23:39:52 »

Az a gond azokkal a topicokkal, hogy vagy eleve nagyon nincs erőm végigolvasni őket, vagy csak elolvasom, és nyugtázom magamban, hogy "ok". Olyan is van, hogy még írni is akarok, elkezdem megfogalmazni, és rájövök, hogy kevés vagyok hozzá és hagyom a francba Mosolyog.

Egyébként épp most vagyok egy olyan állapotban, hogy talán túl sokat is elmondtam magamról - alapból megfigyelő, vizsgálódó típus vagyok, emellett meg nem is vagyok túl nyitott. Nyáron viszont sokat változtam ilyen téren, aminek most kezdem meginni a levét. Ha bárkit is érdekel nevek és konkrét infók nélkül, akkor jelezzetek, aztán bloggerkedek egy sort Nevet.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7195 Dátum: 11 szep 10, 00:21:19 »

Hm.. nézd vagyunk páran ahhoz hogy akadjon olyan akit érdekel. :p
Mutatok egy blog fajtát ami pofon egyszerű és a lényege a semmit mondás némi tartalommal megfűszerezve: Úgy tűnik a stressz meg a melo megbetegített.. úgy hogy most toppon vagyok, sajnáljatok..
Most fogom magam és lefekszem és ha a lakótársam nem hagy aludni, elég nagy a valószínűsége hogy vér fog folyni.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7196 Dátum: 11 szep 10, 10:02:57 »

Good morning guys! Rég írtam ide a fórumra, és gondoltam előbb ide köszönök be... a suli elkezdődött igaz-e?  Hát szó mi szó, én örülök neki... új (utolsó Nyelvesít) év új arcok... tudjátok 6. évemet töltöm abba a suliba de 9. évfolyamosok CSÓKOLOMMAL köszönnek, nem mindegyik csak a fogyibbak.
De nem csak nekem hanem havernak aki osztálytársam is... jó lehet hozzájuk képest vének vagyunk a suliban, de azért mégis csak 5-6 év van köztünk és én a nálam 10 évvel idősebbeket is simán letegezem, gond nélkül mert a 30 év körüliek sem szeretik ha ennyire korosítják őket (főleg hogy a tesóm is 32 éves, így pláne)!

Tegnap, meg elmentem egy pedikűr vagy mi a francnak nevezik azt a szakmát amiben körmöket szépítenek vágnak stb. (lányok segítsetek ti jobban tudjátok) és nem azért mert langyosodok csak mert még januárba volt egy lábujj műtétem, és ahogy a seb gyógyult meg a köröm is nőtt a kettő összenőtt és a köröm beletört a húsba, megint gennyedzett meg fel volt dagadva, nos tegnap a csaj kiszedte, még mikor a tetejét leszedte azt tűrtem hang nélkül pedig nem volt kellemes de amikor a húsba belenyúlt és azt az 1 centis köröm db-ot kitépte úgy ordítottam mint a vett malac!

Mondta hogy ordítsak nyugodtan, hát ordítottam is, még mondtam is ha csak sírni tudnék jobb lenne de 1 könnycsepp sem jött ki a szememből, de végülis megérte az a pár perc szenvedés az eredményért! smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 10, 12:15:24 írta Morause » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7197 Dátum: 11 szep 10, 13:07:25 »

Morause, te miért nem inkább egy orvoshoz mentél el ezzel? ikszdé Pl. ahhoz aki a műtétet csinálta. Ha sebgyógyulással kapcsolatban bármi rendellenesség van, akkor hozzá kell menni. Még akkor is ha már ennyi idő eltelt. Tiszta hülyeséget csináltál, ne csodáld ha fájt a beavatkozás. ikszdé Ez olyan mintha kozmetikushoz mennél miután lenyúzta egy szadista a képedről a bőrt. xDD
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7198 Dátum: 11 szep 10, 13:38:00 »

Hát nem éppen, az orvos két hétig itthon tartott, és a fél lábamat szét szabdalta, míg ez a nő csak kikapta a körmömet és ugyanúgy mehetek a dolgomra, most nem érek rá hiányozni!
Röviden újra ha orvos csinálja fölöslegesen leszek betegen, most hogy ez a körmös csaj, hámosító kenőcsel ugyanúgy mehetek suliba és azt mondta 3 havonta megnézi! =)
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 10, 21:05:46 írta Morause » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #7199 Dátum: 11 szep 10, 17:42:12 »

Szerintem sincs igazad Aes. Anyum is manikűr/pedikűrös és nekik simán kezelni kell az ilyen dolgokat. Nem csak körmöt festenek meg reszelnek, hanem mindenféle bőr/köröm bajokat kezelnek le, kb mint egy doki. Lesütöttszemek Persze a nagyon súlyos esetekkel irány az orvos, de az enyhébb dolgokat simán megoldja egy pedis.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 478 479 [480] 481 482 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!