24 jún 01, 23:00:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 477 478 [479] 480 481 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1144449 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #7170 Dátum: 11 szep 08, 15:09:33 »

Nekünk is tesi volt az utolsó, de elég szépen kifáradtam mert futtatott velem a tanár óra után 1-2 kört az udvaron  ikszdé. Aztán most alig érzem a lábam  >.<#. És még holnap is lett volna, ha nem marad el (Y). Így csak 4 óra lesz, de nem szokok hozzá, szerintem az év első és utolsó 4 órás napja lesz ez ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #7171 Dátum: 11 szep 08, 15:12:29 »

Én sajnálom őket. Meg szemétség bárkit is kicikizni, erre mindig is ugrottam.  >.<# De persze, akinek van esze az nyilván nem fogja kidobni. Vagy a végén háborús helyzet alakul ki az országban a Fila táskások és az antiFila táskások között...  ikszdé

Basszus a tesitanárok nagyon aktívak az idén úgy nézem.  ikszdé Pl itt Pécsen is az elmúlt nagyjából egy hétben minden sulinak az udvarán láttam, hogy ezerrel ugráltatják a diákokat.  Nevet
Naplózva


rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #7172 Dátum: 11 szep 08, 15:36:32 »

Nem mondtam, hogy gond, ha valakinek Fila táskája van... Anyumnak is van, sógornőmnek is. Ennyi.
nekem van itthon most 2-3 táskányi pontom:D   mondjuk előnyöm, hogy kasszában dolgozokXD
Úgy tényleg könnyebb, ha kasszában dolgozol...  Nevet
Nekem meg már van oldaltáskám, nem kell másik.
Az viszont valóban szemétség, ha emiatt cikiznek valakit. Amúgy sem kötelező követni a divatot, mindenki hordjon, viseljen olyat, amilyen neki tetszik, és amiben jól érzi magát.
Olvastam minap egy cikket, egy tervező Paris Hilton döglött kutyájának mintája alapján tervezett egy döglött kutya formájú táskát... És ezzel azt szerette volna kifejezni, hogy ellene van annak, hogy egyesek manapság kiegészítőként viselik a kutyáikat...
Íme a Tinkerbell-táska:
http://static2.origos.hu/i/1109/20110902legytrend.jpg
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #7173 Dátum: 11 szep 08, 15:38:14 »

A mi tesitanárunk mindig is aktív volt... Ma reggel fincsi volt 6:50-re úszni menni.  ikszdé De túléltük.  Pojén
Ezeken a Fila táskákon pedig az osztályom is szokott poénokat gyártani, két embernek is van, de nem cikizik őket, csak hülyéskednek velük.  Nevet Pl egyik fiú beszólása: "A mai statisztika: A sulitól a házunk 13 FILA távolságban van!"  Pojén
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #7174 Dátum: 11 szep 08, 15:40:03 »

Ez a fila táska elleni lázadás akkora szánalom szerintem... Amúgy se a divatmajmok hordanak ilyen táskát hanem pont a divatmajmok hőzöngenek... a divatmajom nem vesz fel tescos tatyót ami rajta kívül még 4353 embernek van mert szerinte az gáz. Én személy  szerint letojom, hogy kinek milyen táskája van, szerintem ez csak a hibbant tiniket érdekli, akiknek minden "cikis". Fiatalabb koromban én is sok mindent cikinek éreztem, ami manapság a legkisebb mértékben se érdekel ikszdé
Nekem is van fila tatyóm, a hátizsák féle, mint Csizinek Nevet És nem azért mert jajj filatáska, hanem mert kellett egy tatyó ami elég nagy, hogy beletudjam pakolni a ruháimat mikor elutazok.  Szóval simán azért vettem mert praktikus.
Meg felőlem akár krumplis zsák is lehet minden 2. emberen fila táska helyett... kit érdekel, de most komolyan? Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 08, 15:41:02 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #7175 Dátum: 11 szep 08, 15:57:47 »

A Danit miért volt olyan fontos átírnod Csizire? ikszdé
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #7176 Dátum: 11 szep 08, 16:11:36 »

Mert furcsa volt azt írni, hogy Dani Nevet Te már csak Csizi vagy, azt szoktam meg Nevet És ahogy visszaolvastam furi volt ikszdé
Van vele valami problemo mösziő?

Amúgy is közöd? Nevet Ha akarom azt írom, hogy szőrös talpú troll Nevet Az aládon is csak azért szőrtelen a talpad mert előtte gyantáztattad  Nevet Tudomén. ˇˇ
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 08, 16:14:30 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #7177 Dátum: 11 szep 08, 16:16:06 »

Nincs vele semmi probléma mádmázell, csupán nem jutott eszembe egy ok se, hogy miért tehetted és furcsa volt.

És te is csak onnan tudod, mert ott voltál és figyeltél, meg segítettél, ha kértem. Ha Hiei ezt megtudja...
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 08, 16:19:23 írta CsiziDani » Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #7178 Dátum: 11 szep 08, 16:21:27 »

Mi lesz ha megtudja? Nevet Féltékenységi roham, hogy más pasik talpát gyantázom? ikszdé
Na de vigyázz legközelebb nem segítek legyantázni, hanem összefonom a jobb meg a bal talpad szőrét, hogy ne tudj járni Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #7179 Dátum: 11 szep 08, 16:25:26 »

Hiei perverz talpmániás, ez a legnagyobb fétise, ha megtudja, hogy másnak is csináltad nem csak neki, akkor annak nagyon nem fog örülni. ikszdé
Az összefonást meg lehet oldani egy ollóval. Lesütöttszemek
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #7180 Dátum: 11 szep 08, 16:37:14 »

Gyanús nekem, hogy te jobban ismered a perverzióit mint én Ohh My God ikszdé
Amúgy neked nem lehet csak úgy ollóval levágni a talpszőrödet, abban van az erőd mint Sámsonnak a hajában. Azt csak gyantázni lehet. Lesütöttszemek
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #7181 Dátum: 11 szep 08, 16:45:03 »

Hát mit mondhatnék erre, olyan kis cuki fiú. Pirul Pojén Lehánylak Nyelvesít
Hidd el, sövényvágó ollóval már meg lehet oldani, próbáltam. Kúl
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7182 Dátum: 11 szep 08, 18:38:17 »

Azta bazta cipőpaszta.
Már 200 oldal óta nem írtam. :O

Röviden ami nyáron történt velem: semmi.
Az egyetlen érdemleges Hónap az Augusztus volt 20. -a miatt, + Szeptember 4. -e.
20. -án Berénybe vizslattam Király L. Norbit, Sp-t meg Zsédát meg Janicsák Vecát.
Sp -nek van még mit fejlődnie, egyébként kellemes meglepetés volt.
Norbi zseniális volt! Előadta a "Valahol elveszett" c. számot is. + Mennyország Tourist Nyelvesít
Zsédát hűdejónak beharangozták, a hangja viszont egy kínzott macskáéval volt egyenlő. (nagyon nem jött össze neki semmilyen hang)
Veca jó volt. Élvezhető, szerethető, aranyos... stb... ikszdé
Madzagfalva: Csak vasárnap tudtunk beszabadulni unokahúgom jóvoltából. Norbi, Vastag Tamás és Vastag Csaba.
Jók voltak, Norbi itt kissé küzdött a hangjával, Csaba néhol arrébb csúszott pár hanggal, Tomi se volt rossz.
Valahogy sikerült mindtől szerezni 1 autogramot. (mennyi more volt ott... "há hol van egy pápír?")

És igen... ezzel egybeeső napon benyaltam egy fagyit + leizzadtam és.... Mind1 a vége egy szuper torokgyulladás lett.
Holnapra pedig abszolúte nem tanultam még semmit... Irodalomból lehet már év elején megbukok... höhö... lusta voltam egész nyáron elolvasni a kötelezőt... totálisan banálisan anális kielégülésem lesz a tanár jóvoltából verbálisan...
(ja igen most is csak trollkodni jöttem, hogy egy havonta beszólok azt jóvan...)
Na a zárójeles rész vicc volt. Ha tudom látogatni fogom a fórumot többször, nem csak soha napján kiskedden.
(esetleges idiótaságokért a szövegbe nem vállalok felelősséget)

ha ez megnyugtat én sem írtam jó ideje ide Nevet nem tudom már követni az eseményeket ikszdé

talán veled, Masashi channal meg Rikan kunnal tudtam jól beszélgetni Ohh My God
és mivel eltűntél meg Masashi is ... meg énis Nevet szal nem járok fel ez van ikszdé lesz ez még ígyse Nevet
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7183 Dátum: 11 szep 08, 20:55:44 »

Én már nem tudom követni az itt lévő eseményeket. Nevet Bár mondandóim 90%-ra senki se reagál, így felesleges is szokr írnom.  ikszdé
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7184 Dátum: 11 szep 08, 21:49:06 »

Már csak azért a 10%-ért is érdemes írni Mosolyog.
Egyébként nekem is hasonló az arányom, de nem nagyon zavar ^^.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 477 478 [479] 480 481 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!