24 jún 01, 19:52:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1143837 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7065 Dátum: 11 aug 31, 18:06:53 »

Saphira: addig, amíg nincsenek ellenségeid, addig nincs is gond. Viszont minél jobban megy neked, annál több embernek nem fog tetszeni, amit csinálsz és minél több embernek minél több információ van a birtokában, annál nagyobb a valószínűsége, hogy találnak olyat, amit nem akarsz, hogy megtaláljanak. (Ugye milyen szép mondat? Nevet)
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7066 Dátum: 11 aug 31, 18:09:28 »

És az igaz, hogy a telefonbeszélgetéseket is lehallgatják? Meg az SMS szövegekről is tudnak? Mert ilyesmiről is hallottam.
Mert az részemről gáz lenne.. ikszdé smirksweat >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7067 Dátum: 11 aug 31, 18:10:51 »

az SMS szövegét nem adhatják ki de az hogy kinek és mikor azt igen..
de lehallgathatják...
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7068 Dátum: 11 aug 31, 18:12:49 »

Úristen. O.o De ugye anya nem tudja valahonnan elkérni a beszélgetéseim? ikszdé ikszdé Persze csak ha akarná..
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7069 Dátum: 11 aug 31, 18:15:06 »

Én sem tudom megérteni, hogy mi az amit annyira titkolni lehet. Nevet
A facebook adatlapomon és beszélgetéseimben csak olyan van, ami hozzátartozik az életemhez.
Aki meg szégyelli vagy titkolja a dolgait az vagy vállalja a felelősséget értük vagy ne csinálja.
De Vendetta maszkban bohóckodni nem olyan jó.

Oké egyszer mi felvettük a barátaimmal buliban és ott mindenki nagyon díjazta, megszólított, meg haverkodott miatta, de az más helyzet.  Nevet
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7070 Dátum: 11 aug 31, 18:20:14 »

És az igaz, hogy a telefonbeszélgetéseket is lehallgatják? Meg az SMS szövegekről is tudnak? Mert ilyesmiről is hallottam.

szerintem valaki élvezettel hallgatna végig egy telefonszexet Nevet XDD

én facebook kocka vagyok Mosolyog nekem hiányozna, de főleg a játékok miatt. ennyi erővel az iWiW? ikszdé arra nem voltam hajlandó regelni, a facebookra is nehezen vettek rá de megszerettem Mosolyog mondjuk sokat nyom a Ninja Saga a latban xD
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 31, 18:21:39 írta ^^ » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7071 Dátum: 11 aug 31, 18:24:44 »

szerintem valaki élvezettel hallgatna végig egy telefonszexet Nevet XDD

Ez esetben az egyik haverom beszélgetései nagyon tetszhetnének nekik. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7072 Dátum: 11 aug 31, 18:25:50 »

hanii beteg vagy ám te is xD

Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7073 Dátum: 11 aug 31, 18:29:50 »

Jah igen, most éppen az "itt a suli"-féle feelingem van. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7074 Dátum: 11 aug 31, 18:35:00 »

wáhh én várom *-* csak azt nem hogy magassarkúban, ünneplőben menjek suliba biciklivel Nevet elmebeteg ötlet de nem tom megoldani a váltásrugát ikszdé azért jól fogok kinézni X"D Pojén
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7075 Dátum: 11 aug 31, 18:35:50 »

Amíg van egy szolgáltató, amin keresztül végigfut az információ, addig mindig megvan a lehetőség, hogy belehallgasson/beleolvasson, hiszen az nem a te "magántulajdonod". Az egy teljesen más kérdés, hogy a jelenlegi technológia nem ad lehetőséget arra, hogy hosszú távon tároljanak ilyen mennyiségű információt.

Azon is érdemes elgondolkodni, hogy mennyi ideig tart elfogni a mai technikával egy-egy népszerű bűnözőt. Lásd: Bin Laden, jelenleg Kadhafi, stb. Nyilván, aki nagyban csinálja, annak nem jelent gondot kijátszani ezeket, de mégsem működnek annyira tökéletesen, mint ahogy azt feltételezik sokan.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7076 Dátum: 11 aug 31, 18:40:51 »

És az igaz, hogy a telefonbeszélgetéseket is lehallgatják? Meg az SMS szövegekről is tudnak? Mert ilyesmiről is hallottam.
Mert az részemről gáz lenne.. ikszdé smirksweat >.<#
Nos, azt kötve hiszem hogy magán emberek telefonbeszélgetéseit ok nélkül lehallgatják/felveszik/eltárolják. Elég nagy adatbázist igényelne, nem érné meg, értelmetlen.

Viszont ha valami céljuk van.. pl.: rendőrségi ügy a szolgáltató minden adatot kiadhat.
Az sms-ek valóban tárolódnak egy bizonyos ideig, de elvileg nem adhatják ki (maximum az említett rendőrségi/állami ügyek esetében). Persze munkahelyen (telefonszolgáltató) belül láttam már sms-eket körbe küldve, és kiszivárgó sms-eket is lehet látni közzétéve, annak ellenére hogy titoktartási nyilatkozatot írnak alá a dolgozók.

ed.: efölött elsiklott a figyelmem, úgy látom Loah már bevetette magát, így ez a posztom fölösleges volt.. egek hogy utálom a fölösleges dolgokat.. megyek vissza filmezni.
Remélem ma lesz annyi eszem hogy hamarabb lefekszem. Holnapra pénzügyekkel kell megismerkednem és feldolgoznom, három napi kialvatlanságra plusz egy jól fog jönni. *nyüssz* nah blog off, jóccak
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 31, 18:45:12 írta Ejfel » Naplózva
greg18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #7077 Dátum: 11 szep 01, 09:26:00 »

Greg nekem kidobott a google pár oldalt mikor beírtam, hogy manga raw, kisebb keresgélés után biztos sikerrel találsz valamit.
Nekem a holnap a költözést jelenti és ajj úgy be vagyok tojva Szomorú pakolászok a mai nap de nem haladok szinte semmit sem Szomorú
Valóban sokat dob ki ha beírod, de online manga olvasó nincs közte. Könnyen lehet, hogy én voltam szerencsétlen de én nem találtam. Mind vagy letöltős, fórum hsz és a legjobb esetben képek nélküli szöveg... (bár lehet csak én voltam béna) Szomorú Azért a google nekem is eszembe jutott Mosolyog Csak nem találtam semmit, ezért gondoltam valaki itt tud segíteni...

A face bookról meg annyit, hogy olyan amilyen. Sajnos már a munkáltató is onnan próbál meghatározni, hogy milyen ember vagy a képeid alapján. Tetszik vagy nem az élet része lett. Ha pedig egy hacker az adataidat akarja akkor meg is szerzi azt. Face-el vagy nélküle. Bár szerintem is eldurvult de gyakorlatilag megint ott tartunk, hogy mindezzel tisztában vagyunk és mégis megyünk regisztrálni böködni, kommentelni meg lájkolni... LOL
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 01, 09:31:38 írta greg18 » Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7078 Dátum: 11 szep 01, 11:21:40 »

ezzel én tisztában vagyok és voltam is.. ezért nincs képem se..
de hiába törölné magát valaki... próbáljátok ki...
keress valami fényképet a tieid között és nyisd meg a régi képnézegtőben (újnál F5) egy jobklikk  ott menyetek rá hogy hivatkozás címének másolása.. nyiss egy jegyzettömböt CTRL+V most törd azt a képet  a facebooról ha megvan ellenőrizd hogy térnlyeg törödött e ... most nyiss egy új lapot és másold ki a jegyzettömbből a linket és nyomj entert...
meglátod... ezvan
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7079 Dátum: 11 szep 01, 11:27:13 »

Igen, erről én is olvastam, hogy gyakorlatilag levakarhatatlan a már feltöltött/elmentett információ.
Sőt account törlés sincs, csupán befagyasztás. Valóban eléggé undorító, de ez van.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!