24 szep 29, 06:25:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 468 469 [470] 471 472 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1314055 alkalommal)
0 Felhasználó és 56 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7035 Dátum: 11 aug 31, 07:09:37 »

Egy kérdés, ha a nővérem egy nagyon jó barátom, akkor mi van ? ikszdé
Na de félre a dologgal. Nekem sem volt még igazán ehhez a dologhoz szerencsém. Remélem azért majd lesz.

Hanii: Tehát nyerte meg a tetszésedet a fiúka belsője? Na jó, lehet hogy ostoba kérdés, de ha tényleg szemétláda, akkor miért vagy a barátja?

Bogcsiika: félsz a pulykáktól? Én meg a pókoktól ikszdé

Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7036 Dátum: 11 aug 31, 07:20:46 »

Loah.. én egészen eddig teljesen abban a tudatban voltam hogy te lány vagy... :Đ
Most így megbicsaklott ez a dolog ahogy olvastam a posztodat.. mondom lecsekkolom a profilod.. uh.  facepalm

Szerintem a csótány kifejezés kicsit talán erős, elég rossz ismeretségi köröd van akkor hanii.
Amúgy hiroto, arról a fiúról akiről konkrétan beszélt nem hiszem hogy ilyen negatív véleménnyel lenne, amint látod a posztja alapján, szóval ez egy hülye kérdés volt.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 31, 07:24:56 írta Ejfel » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7037 Dátum: 11 aug 31, 07:52:10 »

Hát az könnyen elképzelhető, hogy rossz ismeretségi köröm van.  smirksweat
Igen, arról a srácról én csak jó véleménnyel vagyok.
Amúgy, eközben a 8 hónap közben összejött egy lánnyal, aki egyben az egyik haverom is, és tök jól elvoltak, nagyon örültem neki, és akkor tényleg úgy kezeltem a srácot, mint egy igaz barátomat. Megbeszéltem vele a dolgaimat, kb. olyasmi volt, mint amit Loah írt. Erre meg kiderült -amikor szakítottak a lánnyal- , hogy állítása szerint "egész végig úgy volt, hogy a barátnőjét szerette, de belém volt szerelmes."
Nem tudom, ezen máig gondolkodok, de nem tudom felfogni, hogy ez mit takar. Hmm? smirksweat

Pókoktól én is félek. ikszdé >.<"
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 31, 07:52:52 írta hanii » Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7038 Dátum: 11 aug 31, 08:11:22 »

Igazad van Ejfel, én értelmeztem rosszul valamit.

Hanii: kb annyit takar, hogy amíg a másik csajjal volt, téged szeretett igazából. Amúgy meg, ha összetöröd, ha nem, mond meg neki, hogy nincs esélye, mert te is és ő is csak szenvedni fog. Ha meg összejössz vele, akkor is ugyan ez a nóta.

Én igazán akkor kezdtem rettegni a pókoktól, amikor egy baromi nagy  sárga fekete csíkos potrohú és kb féltenyérnyi nagyságú (lábakkal együtt) favágás közben rajtam mászott.. Azt mondták róla, hogy darázspók, szóval már a neve se sok jó sugall.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7039 Dátum: 11 aug 31, 08:20:24 »

Hát valószínű megmondom neki. Mert ez így tényleg nem lesz jó. :/

Úúú, pedig még a darázspók nem is a legijesztőbb. Nevet
Az egyik barátnőm mesélte, hogy az autóban ült az ikertestvérével, és egyszercsak a tesója észrevette, hogy egy hatalmas pók van a barátnőm hasán. >.<# Na abban a pillanatban kitört a káosz. xDD
Én is megijedtem volna, elvégre az is kb. akkora volt, mint a te pókod, hiroto, de úgyemlékszem kicsit talán nagyobbnak is mondták.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7040 Dátum: 11 aug 31, 08:45:30 »

Az egyik szomszédomnak madárpókja van. Az is böhöm nagy jószág. Attól érdekes módon kevésbé félek. És igazából megfogni megfogom, kézbe is veszem, nincs vele gond, csak gondolom az, hogy nem tudom, hogy veszélyes-e, az kicsit megijeszt. ( volt tériszonyom is, de egyszer felmásztam egy igen magas helyre, és utána elmúlt, lehet hogy ezt kéne itt is tenni? )

Hidd el jobb lesz mindenkinek, ha elmondod az igazat.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 31, 10:02:51 írta hiroto » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7041 Dátum: 11 aug 31, 08:51:04 »

Éjfél: ezt bóknak vegyem, vagy kezdjek el ne buzisan viselkedni?  Hümm-hümm (Nevet)

Egyébként én meg fiúnak gondoltalak anno - akkor kvittek vagyunk? Nevet
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7042 Dátum: 11 aug 31, 10:00:42 »

Nem tudom, szimpatikus voltál.. és akárhányszor elolvastam egy posztodat arra gondoltam hogy realisztikus/racionális és két lábbal a földön álló egyéniség lehetsz nő létedre.. szóval egyébként is itt volt a tudatalattimban hogy valami nem stimmel. Mosolyog
Persze nem mondom hogy nincsenek ilyen nők.. nagy részt rám is igaz.

Nah de most átkell írnom magamban a dolgokat.. otoko..otoko..  nah elvileg átírtam az adatbázist. ;P

Naná hogy kvittek..

hiroto: az tériszony drága Mosolyog
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7043 Dátum: 11 aug 31, 10:05:27 »

Huh bakker, ilyen hibát. Igaz igaz, tériszony, és nem téliszony ikszdé Javítottam. Sose ejtem ki normálisan benne az r betűt, így ez berögződött, és így maradt meg ikszdé Köszi hogy szóltál.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7044 Dátum: 11 aug 31, 11:14:45 »

A klausztrofóbia se sokkal jobb. Hümm-hümm Bár nekem annyira nem "kiteljesedett" szinten van, de még így is parázok a liftekben egy kicsit.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
greg18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #7045 Dátum: 11 aug 31, 11:42:37 »

Hello mindnki

Egy kis segítséget kérnék. Nem találtam a megfelelő topic-ot szóval remélem nembaj ha ide írom. Fejleszteném a japán "nemtudásom" kellemeset a hasznossal alapon.Így arra gondoltam szívesen olvasgatnám a mangákat amiket úgyis szeretek eredeti kanák és kanji formában, de nem találtam idáig semmit sajnos... Szomorú Más szóval kellene nekem olyan oldal ahol eredeti raw-t olvashatok japánul. Nem tud valaki véletlenül ilyenről?
Előre is köszönöm a segítséget, és bocs ha off-tam... :/

üdv
greg
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #7046 Dátum: 11 aug 31, 11:51:17 »

hmm számomra a holnap nem az iskolát jelenti, hanem egy új részt a Narutobol Mosolyog ikszdé
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7047 Dátum: 11 aug 31, 12:20:16 »

Greg nekem kidobott a google pár oldalt mikor beírtam, hogy manga raw, kisebb keresgélés után biztos sikerrel találsz valamit.
Nekem a holnap a költözést jelenti és ajj úgy be vagyok tojva Szomorú pakolászok a mai nap de nem haladok szinte semmit sem Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7048 Dátum: 11 aug 31, 12:30:03 »

Nincs sok bajom vele, egyre jobban várom a sulit. Nevet Pirul
De majd egy hét múlva ilyenkor ez lesz: Legyen máár szüneet! Szomorú

Pakolászol? Hova költözöl/költöztök? Másik város?
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7049 Dátum: 11 aug 31, 12:38:32 »

Hát ha elsőbe vagy másodikba mennék én is várnám a sulit, arany élet. Kevés tanulás, időben elengednek, aztán egy jó kis röplabda edzés feszültséglevezetésként, kocsma a srácokkal, csócsó bajnokság, biliárdozás, egyéb szórakozások és ráadásként (jobb esetben) nem is a saját pénzemből... azt hiszem ezeket hívhatom "régi szép időknek". Holnaptól már indul a meló. Most telefonált pincérfőnököm, hogy van pluszba egy negyven fős német asztalfoglalásunk. Jól kezdődik az év. Belenéztem tankönyvekbe... hát örülni fogok neki, ha nem bukok meg. Nagy csomószor leszek zárós a munkahelyen. Semmi magánéletem nem lesz. Iskolából délután 5-6-kor fognak hazaengedni, pénteken 8-9. Ehhez hozzácsapódik a 3 éves tananyag 2 évbe sűrítve... no de nembaj. 2 húzós évem van, aztán összeköltözök (egyelőre albérletbe) barátnőmmel. Valahogy átvészelem. Sok szerencsét mindenkinek az iskolakezdéshez kacsint
Naplózva



Oldalak: 1 ... 468 469 [470] 471 472 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!