24 szep 29, 06:22:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 469 470 [471] 472 473 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1314043 alkalommal)
0 Felhasználó és 61 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7050 Dátum: 11 aug 31, 12:43:24 »

Pakolászol? Hova költözöl/költöztök? Másik város?

Koliba Törökbálintra.... de nagyon nem akaródzik rossz lesz itt hagyni a kuckóm... érdekes, hogy az elmúlt fogjuk rá 6 évben mindig elvágtam itthonról, most meg amikor menni kell nem akarok  smirksweat
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7051 Dátum: 11 aug 31, 12:45:30 »

Nekem a holnap a költözést jelenti és ajj úgy be vagyok tojva Szomorú pakolászok a mai nap de nem haladok szinte semmit sem Szomorú

Bár ott tartanék már végre, hogy én is elköltözhessek egy másik városba. Csak hát az nem olyan egyszerű sajna. Szomorú
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7052 Dátum: 11 aug 31, 12:47:17 »

Áh, biztos jó lesz.^^ Tuti egy-kettőre megszokod majd, az egyik ismerősöm is elment koliba, és nagyon tetszett neki. Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7053 Dátum: 11 aug 31, 15:31:57 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=27QNoLtuSzw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=27QNoLtuSzw</a>
nem fogják törölni de amit mondanak az minden igaz...
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7054 Dátum: 11 aug 31, 15:48:13 »

Hol itt az újdonság?
Sose voltam fészbúkon és nem is terveztem, hogy regisztráljak, szal felőlem akár ma is kiiktathatják az egészet.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #7055 Dátum: 11 aug 31, 16:05:26 »

LOL, cyberforradalom. Nevet Bár állítólag tényleg nem lesz belőle semmi. 
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7056 Dátum: 11 aug 31, 16:36:48 »

sajnos nem lesz kiiktatva...  Hmm?
pedig én örülnék neki... ha nem is kiikatni elég lenne az adatbázist törölni... bár én sztem Zuckerberg akkor is nagy tag... a világ legfiatalabb miliárdosa...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FknPBat1rf8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=FknPBat1rf8</a>
ezt nézze végig mindenki   kacsint  Hmm?
ez valami nagyonkirály...
fake gyanús de akkor is...
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 31, 16:39:43 írta kiskakas2 » Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7057 Dátum: 11 aug 31, 16:51:29 »

"V" mint vérbosszú.. az információink nevében. Szánalmas..

Az eredeti filmet amiből vették a jelenetet nagyon szeretem.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7058 Dátum: 11 aug 31, 16:57:08 »

Nekem mindig is fészbukmentes világom volt, és ugyebár fel se tűnne, ha megszűnne. Nyelvesít
Ellenben pár haverom biztosan idegösszeomlást kapna. >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #7059 Dátum: 11 aug 31, 17:00:37 »

én nem vagyok se mellettük se ellenük... de ha a facebook árulja az adatokat (70% esély) akkor gondolom nem örülnél neki ha a te adataiddal kereskednének.... hogy milyen adat van a birtokukban?
a profilod teljes taralma...  mi azon a szánalmas hogy valaki ezt meg szeretné védeni ??  Gondolkozik
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7060 Dátum: 11 aug 31, 17:02:13 »

Alapból nem hülyeség a Facebook.  Engem is sokat kellett győzködniük, mire regisztráltam, de nem bántam meg egyáltalán. Egyszerűen ésszel kell használni - nem kell megadni olyan adatot, amit szégyellnél bárki elől, stb - és semmi gond nincs belőle. Az alapfunkciói meg kifejezetten hasznosak.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7061 Dátum: 11 aug 31, 17:11:52 »

Nekem sincs vele különösebb bajom, csak nem igazán érdekel.
Viszont tény, hogy ha megszűnne, az hatással lenne pár emberre. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7062 Dátum: 11 aug 31, 17:14:31 »

Az lehet - sokaknak kell a pótcselekvés Mosolyog. Mondjuk még mindig jobb, mintha egyedül ülne és nézne ki a fejéből. Így legalább egyedül ül, néz ki a fejéből és kommunikál másokkal Mosolyog.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7063 Dátum: 11 aug 31, 17:25:26 »

Oh kérlek.. eddig hol éltél? Nagyon sok helyen árulják az emberek adatait.. csak egy elfogadó kattintás elolvasás nélkül és ennyi.
Sőt nem is kell ahhoz internetezni vagy egyáltalán facebookozni.

Emellett nyilvános profilok esetében, annyi az ember dolga hogy beregisztrál és egyenként elkezdi összeszedni az adatokat. Amit mindenféle jogi ütközet nélkül felhasználhatnak a közvélemény kutatók és mi egyebek. Mert mivel bizonyítják hogy a facebookról szedték? Az internet már csak ilyen.
Nincs aláírás, nincs pecsét.. nincs papíron szerződés. Persze az adatvédelem/magán szféra védelme nem egyszerű téma, és mindig is érzékeny dolog volt. Ellenben azt figyelembe véve hogy mennyi apróságot közzé tesznek az emberek a facebookon, ez szerintem elég rendesen veszít az eddigi prioritásából.

A szánalmast arra értettem, hogy az emberek meggondolatlanul ülnek egész nap a facebookon kiblogolják életük minden tizedmásodpercét, majd elkezdenek hisztizni ha úgy érzik hogy a jogaikba ütközik valami..

Volt bármilyen jogi nyilatkozat amit aláírtunk? Egyáltalán bármi amit elfogadó kattintással kellett lezárni? Én nem emlékszem ilyenre. Az meg hogy ténylegesen árusítják be lett bizonyítva? A facebook nem lesz bevonva/töröltetve/lezárva adatvédelem ide vagy oda. Túl sok pénz/fejes és felhasználó függ tőle.
Ne add meg a személyes adataidat.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7064 Dátum: 11 aug 31, 17:59:02 »

Nem beszélve arról, hogy a mai mobiltelefonok folyamatosan közlik a szolgáltatóval még a tartózkodási helyedet is. Ugyanígy, nagyon sok android marketról, htc hubról, stb. helyről leszedett program felhasználja és közzé teszi a személyes adataidat.

Facebookot az információszerzés régóta felhasználja. Ma már a személyes adatok nagy részét nem kémkedéssel, hanem ilyen helyekről szerzik meg, mert a jóember még azt is kiírja, éppen milyen mártás van a bolognai spagettijén, vagy hány percet ült a wc-n. Ez már szerintem a saját hiba és felelősség kategóriába esik.

Ugyanakkor meg, ha nem vagytok sárosak, mitől féltek?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 469 470 [471] 472 473 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!