24 szep 29, 04:26:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 467 468 [469] 470 471 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1313859 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7020 Dátum: 11 aug 30, 19:09:02 »

Ejfel:
Telefonos ügyfélszolgálat? Hol? Majd hívogatlak  ikszdé. Második nap? igen friss vagy még Nyelvesít

Hanii:
Én is műszaki suliba jártam, ott is kevés volt a csaj, de olyanok voltak, hogy hű meg ha. És mi az hogy "udvarlód"? Ő nem tud róla, vagy csak kéreted?  Pojén
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7021 Dátum: 11 aug 30, 19:22:28 »

 ikszdé
Miféle személyes jellegű kérdés ez? Nevet
Nem idevaló téma, de ha rákérdeztél, akkor már úgy válaszolnék, hogy nem nagyon vonzódok hozzá, mert nem éppen az esetem.^^ Nekem ő csak barát. Mosolyog De már 8 hónapja úgymond "csak én vagyok neki", és már szinte sajnálom neki azt mondani, hogy nem. Lesütöttszemek Bezzeg akik meg tetszenek, azok soha felém sem néznek... Szomorú
Nade inkább hanyagoljuk a "szerelmi ügyeimet", nem hiszem hogy bárkit is érdekelne. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7022 Dátum: 11 aug 30, 20:14:05 »

Most mér én szeretek szerelmi ügyekről hallani azok mindig jók... vagy viccesek (én már csak ilyen hülye 3,14csa vagyok)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #7023 Dátum: 11 aug 30, 20:23:03 »

Hanii: Esetleg személyes jellegű ikszdé? Na ne, ne kínozd szerencsétlent. Jobb tudni, hogy nincs esély, reménykedni, és utána pofára esni sokkal rosszabb. Am mi a baj a gyerekkel? Nem jóképű? Milyen srácok jönnek be?  Innen már nem fogod megúszni, válaszolni kell. ikszdé
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7024 Dátum: 11 aug 30, 20:41:01 »

Tipikus barátság-szerelem kínlódás. Az egyik fél mindig megsérül. Hogy rühellem ezt, és mondja valaki hogy van férfi és nő között barátság.. le is lövöm. (=
Én már nem hiszek ebben, pedig sokáig naiv módon ezt hajtogattam.

hanii: sose sajnálj nemet mondani.. rosszabb ha hagyod teperni.. szóval hiroto mond valamit.
noemimi-chan: attól vagy "hülye 3,14csa" hogy érdekel mások szerelmi ügye? Mosolyog Hát jó, te tudod.. :Đ
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #7025 Dátum: 11 aug 30, 20:55:43 »

Képzeld, van barátság legalábbis nálam van, egy csajt már óvoda óta ismerek még általánosba is egy osztályba jártunk de csak barátok voltunk mindig is... nekem ő meg azt mondta hogy akkor van gáz ha a csaj az intim dolgairól dumál (pl. menstrucációja stb. stb.) amit már egyszer írtam hogy nekem néhány csaj rendszeresen kitálal pár hasonló sztorit!

IDE KÉREM A HEADSHOTOT!!! ikszdé
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7026 Dátum: 11 aug 30, 21:13:26 »

Nekem is vannak fiú barátaim, nekem abszolút nem jönnek be a srácok, nekik meg mások tetszenek.^^

Jajj ez annyira kínos téma... Pirul

Én már mondtam neki, hogy nem, de nem érti meg, vagyis lehet hogy megérti, de nem akarja elfogadni. Azt hogy sajnálok neki nemet mondani, azt úgy értettem, hogy már annyiszor mondtam nemet, hogy belefájdul a szívem látni a csalódott arcát. Szomorú
Háát, jóképű, jóképű, de nem is tudom.. Lehet nem fogjátok megérteni, de egyszerűen nem tudom megmondani, hogy mi nem tetszik benne, ami miatt nem jönnék vele össze... Fogalmam sincs, pedig annyit gondolkodtam rajta.
Milyen pasik? Hmm...hm... Hát, nincs úgy nagyon kikötve, de nem feltétlenül a dominál nálam, inkább a belső, mert a legtöbb srác, akit ismerek, az külsőre nagyon jól néz ki, de belül mindegyik egy "csótány". xD
Szóval próbálnék olyat keresni, aki elfogadhatóan néz ki, és nem egy szemétláda.^^
De nem nagyon akarok így felvételi előtt bepasizni, majd ha felvettek oda, ahova menni akarok, utána mehet. xD
Ja, nem vagyok stréber, mielőtt valaki kérdezné. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #7027 Dátum: 11 aug 30, 21:18:46 »

Van olyan lány barátom, akit már 13. éve ismerek. Másikat 5 éve, egyben ő volt az első nő az életembe. Szóval engem lelőhetsz Ejfel...
Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7028 Dátum: 11 aug 30, 21:24:14 »

Hogy jött ide a stréberség?

Szerintem is van fiú-lány barátság. Bár, nekem még nem volt hozzá szerencsém...
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7029 Dátum: 11 aug 30, 21:52:52 »

Szerintem is van fiú lány barátság...  én hiszek benne kell hogy létezzen  Durci olyan nincs hogy nincs
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #7030 Dátum: 11 aug 30, 22:01:08 »

Szerintem is létezik fiú-lány közötti esetleges barátság. Több fiú "haverom" is van, köztük egy, akit igazán a barátomnak nevezhetek. Totyogós korom óta ismerem, és eddig még kiválóan működött a dolog. Mosolyog
Mindig azzal szoktak jönni, hogy az egyik fél mindig többet akar. Nem feltétlenül. Rendben, én is futottam már ilyen csávába, de ellene szól több személy is, akikkel nem volt ilyenhez szerencsém.
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7031 Dátum: 11 aug 30, 22:04:38 »

Most barátságról beszélünk, nem haverságról vagy felszínes ismeretségről.. az egyik félben mindenképp megindul valami ha nem is egyből szerelem de mondjuk testi vonzódás már problémás azt mondani hogy barátság. Az emberek nagy része pedig nem tudja kezelni megfelelően ezt a dolgot (ritka eset hogy megmarad a barátság barátság szinten és megfelelően kézben tartják a dolgot, nem mondom hogy nem fordul elő, de úgy gondolom nagyon ritka). Mindenesetre térjünk erre vissza... hasra ütök.. tíz év múlva, ha akkor is tartjátok ezt a nézetet egye fene. Ráérek elővenni azt a fegyvert.

Edit:

Idézet
Másikat 5 éve, egyben ő volt az első nő az életembe.
Ez esetben ez túlmutat a barátságon, akár múlt akár jelen.

Csak annyit teszek hozzá mindannyiótok számára, hogy nem tudhatjátok hogy mikor nyögi be a másik fél hogy többet érzett/érez.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 30, 22:10:19 írta Ejfel » Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #7032 Dátum: 11 aug 30, 22:22:26 »

Szárnyasok: Emlékszem, amikor kisebb voltam, a mamánál volt sokféle állat, többek között pulykák. Egyszer az egyik pulykát megakartam simogatni, és elkezdtem utána menni, ő félt, futott, én meg futottam utána, aztán feladtam. Amikor másodszorra mentem be, összecsípkedett a pulyka, mert azt hitte, hogy bántani akarom. Azóta félek a pulykáktól. ikszdé

Fiú - lány barátság: Szerintem létezik, én legalábbis hiszek benne, de sajnos saját tapasztalatom nincs benne. Pirul

Wáááá, New Yourkerbe le vannak árazva az összes nyári cuccok 300 forintra. Kaptam anyától 4ezer forintot, szóval holnap kifosztom a boltot. Kúl
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7033 Dátum: 11 aug 30, 22:28:36 »

Nekem a legjobb barátom egy lány. Szerelmi témákról egyszerűen sokkal könnyebben tudok vele (sőt, vannak még páran, ugyancsak lányok) beszélni, mint fiúkkal. Nálam meg különösen sarkalatos pont ez, ezért ők is tudják, hogy megbízok bennük, ha megosztom velük a gondjaimat - innen meg sokkal mélyebb viszony tud kialakulni.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7034 Dátum: 11 aug 30, 23:49:28 »

Hiszek benne, de ritka. És az esetek 95%ban a fiú akar többet. Ez így volt mindig is.... Van egy ilyen pasidefekt hogyha azt érzik hogy a csaj bízik bennük akkor azt másképp fogjuk fel mint ti szeretnétek és akkor kész a katasztrófa receptje.
A dolgok csak akkor működnek ha sem a fiú részérül sem a lány részéről nincsen vonzalom.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 467 468 [469] 470 471 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!