24 jún 01, 20:12:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 454 455 [456] 457 458 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1143906 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6825 Dátum: 11 aug 20, 10:40:17 »

hm....akkor már tudom ha keszthelyre költöznék akkor ne építsek a fára faházat Nevet ikszdé én is meglengenék ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6826 Dátum: 11 aug 20, 12:59:09 »

Idézet
Nem volt iPhoneom, se laptopom, se Xboxom. Bújócskáztam, kis autókkal játszottam, bicikliztem, legoztam.... Akkor mentem haza, amikor sötétedett, anyám nem mobilon hívott, hanem kiabált: BEFELÉÉÉÉ! Facebook helyett játszottam a barátaimmal, nem létezett antibakteriális gél, mi a földdel játszottunk! Reggelente Tom & Jerry-t néztem nem pedig Narutot. Milyen boldog gyerekkor! Tedd ki ezt az üzenőfaladra, ha ittál te is locsolócsőből és mégis túlélted...
Mindenki ezt másolja ki facebookra. Milyen emberek már azok, akik arra verik, hogy nem néznekanimét? Nevet
Ha valami hozzátett a gazdag lelki világomhoz, akkor azok az animék.  Mosolyog
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #6827 Dátum: 11 aug 20, 13:14:49 »

Nem is ez a legnagyobb probléma Gdat. Hanem ilyen szövegeket másolnak be 14-18 évesen... hát Istenem! A legszebb dolog gyereknek lenni! Lehet felnő a testem, de belül mindig is egy gyerek maradok. Sose ér véget a "boldog gyerekkorom". Nekik már véget ért ezek szerint? Sajnálatos szerintem.
A kényelemért tenni semmit nem kell. Inkább facebookoznak meg tv-znek ahelyett, hogy kimennének a friss levegőre. Még az is megosztják a portálon, hogy mikor mennek el sz*rni. Megy az agy mosás...
Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6828 Dátum: 11 aug 20, 13:21:51 »

Hehe. Hát igen. Facebookon szidni a modern világot, olyan mint bszni a szüzességért, háborúzni a békéért. Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6829 Dátum: 11 aug 20, 13:22:25 »

én szerintem addig szórakozzunk amíg lehet mert azután jön az elkötelezettség. ja meg amit beidéztél Gdat88 arra csak annyit mondok hogy hadd mondjon vagy írjon amit akar mert mi nem vagyunk ő és ő nem mi. haggyad rá ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6830 Dátum: 11 aug 20, 13:24:27 »

Az elkötelezettség jó esetben nem jár együtt a fásultsággal.  Mosolyog
Naplózva
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #6831 Dátum: 11 aug 20, 16:30:15 »

Jaj ezt a szöveget már énis láttam... Nem értem, hogy a Tom&Jerry miért jobb a Narutónál?  ikszdé Én mindkettőt szerettem... Na meg senkit nem köteleznek arra, hogy a gép előtt kockuljon, ma is ki lehet menni a szabadba szórakozni, kinek mihez van kedve...

Hehe. Hát igen. Facebookon szidni a modern világot, olyan mint bszni a szüzességért, háborúzni a békéért. Nevet

De ebben nagyon egyetértek, sok az idióta akik azt hiszik, ők mindent jobban tudnak.  ikszdé Csak aztán ilyenekkel égetik magukat... De ez a "menő vagyok, mert tudtam telefon nélkül is élni" témájú szövegek kicsit már szánalmasak. Mert ugyanúgy használják ezeket a drága kütyüket, mint ahogy szidják is.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6832 Dátum: 11 aug 20, 16:50:20 »

Jaj ezt a szöveget már énis láttam... Nem értem, hogy a Tom&Jerry miért jobb a Narutónál?  ikszdé Én mindkettőt szerettem... Na meg senkit nem köteleznek arra, hogy a gép előtt kockuljon, ma is ki lehet menni a szabadba szórakozni, kinek mihez van kedve...
De ebben nagyon egyetértek, sok az idióta akik azt hiszik, ők mindent jobban tudnak.  ikszdé Csak aztán ilyenekkel égetik magukat... De ez a "menő vagyok, mert tudtam telefon nélkül is élni" témájú szövegek kicsit már szánalmasak. Mert ugyanúgy használják ezeket a drága kütyüket, mint ahogy szidják is.

hát ezzel én is így vagyok és mi lenne ha pl ne adj isten egy ember súlyosan megsérül és pl ö is ott van és állítása szerint nincs telefonja de a korházis 3 km-re van és aki megsérült azonnali ellátásra szorul és nem tudja hivni a mentöket akkor mivan? o.O hát akkor kéne a telefon haver nem muszály Iphone-nak lennie egy normális vagy szarabb telefon is megteszi a lényeg hogy lehessen róla fogadni ha hívnak meg te tudj hívni.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6833 Dátum: 11 aug 20, 20:42:34 »

Tüzijátéék.*.* Egész szépvolt. Pirul

Itt meg nagyban megy a daj-daj, idáig lehet hallani az eseményeket, amik a pályán zajlanak. Azt hittem, lesz valami jó progi, de még dodzsem sem volt. Viszont lámpások díszítik az eget.^^  Nem baj, majd 20 nap múlva a városnapon, ott minden lesz, még Hooligans is. ikszdé Meg megint szép tűzijáték. =) Ma meg elvileg Szabó Mariann... Az X-faktoros. De nem jött el, vagy nem tudom.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6834 Dátum: 11 aug 20, 21:36:34 »

hát megmondom én is hogy szép volt Mosolyog.........hm jó programba lesz majd részed  kacsint
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6835 Dátum: 11 aug 21, 07:32:11 »

Biztos szép volt, de szerintem kicsit hasznosabb lett volna azt a rahedli pénzt iskolafelújításra vagy kórházi műszerekre költeni.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #6836 Dátum: 11 aug 21, 10:00:36 »

igazad van az hasznosabb Nevet bár szép volt a tüzijáték mégis szép lenne azt látni meg hallani hogy egy műszer amit megvettek meggyógyított egy embert Nevet sajnos ilyenekre ALIG ha költenek.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #6837 Dátum: 11 aug 21, 10:21:47 »

A keszthelyi tűzijáték is szép volt, csak éppen a finálé nem sikeredett túl jóra.
 Először lassan lőtték az óriásokat, így is szokott lenni, azután megálltak, és nem kezdtek el sok-sok kicsit lőni egymásután, ahogy mindig, hanem lőttek 3-at, és kész. 

Mondjuk az igaz, itt sem ártana néhány új dolgot csinálni, nevezetesen Kiskeszthely kátyús utcáinak kijavítására gondolok, a kórház még úgy-ahogy rendben van.  >.<#

Ez némi hiányérzetet keltett bennem, viszont 15 percig tartott! Mosolyog Mintha a 2011-es év olyan különleges lenne, hogy 5 perccel tovább nyomták.  Apu szerint ezt nekem szánták, ugyanis kedden lesz a szülinapom...  Pirul ( és akkor milyen bulit fognak csinálni, mikor 18 leszek? ikszdé )


Amúgy nagyon béna egy hely a Városi Strand... este 9 után 300 Ft-ért esti jegyet kell venni! Ezért nekem is a főbejárathoz kellett menjek, a csajszikhoz, persze anyu kirángatott engem, ezért nekem is kellett jegyet vennem, de addig őket betuszkolták a strandra, én meg egyedül kellett végigbaktassak az egészen, tekintve, hogy a ők mindig a legmesszebbi dizsiben buliznak...


Végül is, odaértem, épségben. ikszdé Eddig még nem jártam ilyen helyen. Nevetségesnek tűnhet, de nem vagyok oda a diszkózásért, évi pár alkalom bőven elég. Ez a hely meg nagyon felkapott, ezért kajakra egymás lábán táncoltunk abban a pillanatban, mikor úgy döntöttük, kimegyünk. Ezt megismételtük 3-szor, legalábbis amíg én ott voltam, ugyanis 12-ig maradhattam.
Valamiért bántam is és nem is. Egyrészt nem akartam, hogy vége legyen, másrészt viszont nem volt kedvem eg csomó tahó tapintatlan sráccal tölteni az estét.

Az egyik közülük, képes volt egyszerre ötünknek csapni a szelet, az egyik csajt az ölébe is ültette ( aki előzőleg egy másikkal smárolt )
Erre az én barátnőm, aki már 1 éve kedveli, szomorú lett, és (addig amíg én ott voltam biztos) azt mondta az egész estéje ellett ......
Meg is értem érte, csak annyit mondhattam, ne is foglalkozzon vele, és hogy nyomjunk be egy Avril féle Smile-t. Mosolyog
Nem lett volna szép tőlem, ha kerek perec megmondom, az a csávó egy lúzer, semmi sincs benne, amiért érdemes lenne törődni vele.


Szép, hogy ilyet mondok, mikor semmit se tudok róla, de ha egyszer mindenkinek " tálcán kínálja" magát, akkor ki bízna benne?  >.<#
Engem úgy méregetett, mintha valami UFO lennék, és miután kijelentettem, milyen "szexi" az általa csininek vélt csillag,
mellém huppant, mondván ismerkedni akar. Nem kerteltem egy percig sem, elutasítottam, és lazán a képébe vágtam:
" Próbálkozz máshol "- ezzel el is lett intézve a dolog.
Egyrészt ha szóba állok vele, még szomorúbb lett volna a barátnőm,  másrészt amúgy sem jött be, már az első benyomásra sem, ezért szerintem jobb, ha meg se próbál megismerni.
Na ennyi.

De úgy összességében jó buli volt, örültem, hogy lent lehettem. Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #6838 Dátum: 11 aug 21, 12:46:10 »

Már vártam valaki mikor süti el e hatalmas bölcsességet.

Biztos szép volt, de szerintem kicsit hasznosabb lett volna azt a rahedli pénzt iskolafelújításra vagy kórházi műszerekre költeni.

Én inkább örülök, hogy a magyar társadalomnak van még egy olyan hagyománya, amely tényleg várakozással tölti el az embereket, és nem süllyed március 15-e szintjére, ahol az alul művelt plázacicák és a bunkó diákok csak háborognak, hogy végig kell nézni az ünnepséget, amely elvesz drága facebook-ra szánt idejükből.

Biztos sokat gazdagodtak volna a kórházak és az iskolák abból a pár millió forintból. Ezer kézen ment volna át a pénz és el sem jut a célállomásig. Ha mégis, arra sem lenne elég, hogy egy normális mikroszkópot vegyél belőle...

igazad van az hasznosabb Nevet bár szép volt a tüzijáték mégis szép lenne azt látni meg hallani hogy egy műszer amit megvettek meggyógyított egy embert Nevet sajnos ilyenekre ALIG ha költenek.

Jó úgy élni, hogy nincs saját véleményed?

Egyébként a műszer nem gyógyít embert.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6839 Dátum: 11 aug 21, 13:00:34 »

Az ünnepről beszéltem volna? Hmm?
Érdekes, én azt hittem, hogy a tüzijátékról van szó, amire évről évre feleslegesen költjük a nemlétező pénzünket.
Egy szép kis szívbőljövő csendes megemlékezés többet ér, mint egy giccses, képmutató cirkusz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 454 455 [456] 457 458 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!