24 jún 01, 21:34:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1144158 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5760 Dátum: 11 júl 19, 13:11:52 »

Az igaz, hogy a tehén képes 2m-t is ugrani? Ma láttam a tvben Nevet

Ha a TV-ben láttad, akkor biztos igaz ikszdé.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5761 Dátum: 11 júl 19, 13:39:26 »

A rejtélyes városi legendákban volt, szal igaznak kell lennie Nevet
Naplózva
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5762 Dátum: 11 júl 19, 13:41:49 »

Hát akkor biztos h igaz , de egy tehéntől elég furcsa h ugrik Nevet én csak azt nézem ki belöle h sétál.. ikszdé
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #5763 Dátum: 11 júl 19, 13:56:27 »

Tegnap este itt 2szer is volt vihar. Egy 8 felé, pont lent voltunk haverokkal játszótéren, jól elkapott minket. ^^' Utána meg éjfélkor volt egy, szegény szerelmem meg pont akkor ment haza tőlünk, azt mondta, hogy megint bőrig ázott. xDD

A bénaság témához lenne egy friss történetem: Ma nagyba mosogatok, egyszer csak mellé öntöm a vizet, és az egész rám borult. Természetesen úgy, hogy csak a gatyámra, és pont úgy nézett ki, mintha bepisiltem volna. Ráadásul itt volt nálunk egy vendég. :"DDD

Amúgy nem tudom, hogy egyszer ki mondta, hogy valószínűleg azért érzem úgy, hogy nincsenek barátaim, mert azokkal foglalkozok, akik nem foglalkoznak velem, és nem azokkal, akik foglalkoznának... Hát igaza volt. Teljesen hülye vagyok. Ma szimplán 2 barátnőmmel, és az ő barátnőjükkel fogok találkozni. ^^
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5764 Dátum: 11 júl 19, 13:59:24 »

A tehénnek négy gyomra van, ez egy szuperhős az állatok között. ikszdé
2 métert akkor ugrik, ha fáj a  lába. Faceg
http://www.youtube.com/watch?v=0FKEJ7o-Po0&feature=related
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 19, 14:02:38 írta gman » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5765 Dátum: 11 júl 19, 14:40:02 »

bogcsiika ez vicces kis jelenet lehetett. Meséljetek még ilyeneket, mert épp nagyon rossz kedvemben vagyok.  Szomorú Főnököm nagyon kiszúrt velem.  Szomorú Basszus tiszta emos leszek még a végén.  :"D Végre Apa kikerül a kórházból erre most meg jön ez a munkahelyi dolog, ami kb minden nyári tervemet elcseszi...  Technikai KO

Tehén ugrásról már hallottam én is.  Nevet Nem tudom elképzelni, hogy igaz legyen.  smirksweat
Naplózva


CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5766 Dátum: 11 júl 19, 14:43:34 »

Mesélj mi történt!
Csak szólok a haveroknak és elintézzük a főnököt. Ördögi
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #5767 Dátum: 11 júl 19, 14:45:40 »

Am gman most veszem észre, hogy te vagy az Nevet Szal ilyen érzés, ha vki más avát cserél ikszdé
Sevanna: kááááár. de nézd a jó oldalát!... ööö... hát ne mindent én találjak ki...
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 19, 14:46:11 írta Zer0 » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5768 Dátum: 11 júl 19, 14:52:55 »

Munkatársamnak is ezt mesélem FB chaten. Mármint a másik melóhelyemen lévő munkatársnak, aki barátom is egyben.  Nevet Megyek sírni mindenkinek mint egy szappanoperában.  smirksweat Mondjuk ő felvidított egy kicsit, úgyhogy igyekszem túllépni a dolgon, bár nehezen megy, mert igazságtalanság volt, meg tényleg ez elcseszett mindent.  Technikai KO
De köszi a biztatást nektek is. :3 Csak utálom az ilyet, mert ilyenkor semmihez nincs kedvem.  >.<#
Naplózva


Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5769 Dátum: 11 júl 19, 14:54:27 »

Jó oldala ennek a napnak: legalább apukád ki jött a korházból:)
Hmm jó oldala annak h lehet el cseszi a nyarad a főnököd...igazából nincs ,de mondjuk az h nem kell tervezgetned..de sztem ennek nincs jó oldala :/ :S  smirksweat
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5770 Dátum: 11 júl 19, 14:55:51 »

Legalább hozzám legyen kedved, és akkor minden probléma meg is van oldva. ikszdé
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5771 Dátum: 11 júl 19, 14:57:01 »

Mi megdöbbentő van egy úszó elefántban? ikszdé

A tehén igenis tud ugrani... ikszdé
Amúgy ha jól emlékszem, akkor versenyt is rendeznek nekik, de nem vagyok biztos benne. Gondolkozik

Szegény Seva. Szomorú Nem úgy volt, hogy apud tegnap jön ki?

Én is mindig tiszta víz vagyok mosogatás után, de nyáron legalább lehűt egy kicsit. Nevet

Majdnem belénkcsókolt hátulról egy rohadt nagy kamion... Nem-e kapaszkodtam... >.<# ikszdé
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5772 Dátum: 11 júl 19, 15:01:06 »

Lucy-chan aranyos vagy. :3 Amúgy igen, Apa kijövetele az tényleg jó dolog és ebbe próbálok kapaszkodni.

igazából nincs ,de mondjuk az h nem kell tervezgetned..de sztem ennek nincs jó oldala :/ :S  smirksweat

Ez jó volt.  ikszdé Ilyen igazi Lucy-s beszólás.  Nevet Nem bántásból mondom. <3


Amúgy még így is örülhetek, ahhoz képest, hogy munkatársam most mondja, hogy tegnap majdnem öngyilkos lett egy csaj miatt.  Technikai KO És még beszéltem is vele tegnap este, mert felhívott, hogy bevallotta az érzelmeit... Nem is gondoltam, hogy ennyire ki volt bukva...  Szomorú

Dani. megpróbálom összeszedni magam. ^^

A-chan :3 De tegnap jött ki, de ma is örülök neki.  ikszdé Hogyhogy majdnem belétek jött?  Ohh My God
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5773 Dátum: 11 júl 19, 15:24:13 »

Akkor már minden oké apuddal? :3

Ugye tegnap örültem itt, hogy átadták a plusz 2 sávot az autópályán... Van pár hely, ahol még építkeznek (parkolót vagy plusz sávot), és a kamionok, amik szállítják az anyagot az autópályán állnak meg, és úgy kanyarodnak le az építkezésekhez. (felettébb biztonságos megoldás -.-) Én meg pont anyu egyik kolléganőjével utaztam. Szegénynek nem igazán van érzéke a kocsikhoz, és amikor megálltak előtte az anyagszállítók, akkor ő is megállt. Amazok nem fordultak be, úgyhogy úgy gondolta, hogy kikerüli őket, csak épp nem nézett a visszapillantóba. A kb 15 tonnás kamion 30 centire, dudálva ment ez mellettünk... Még mindig bennem van a kürt hangja. >.<# De ééélek! Nevet
Naplózva

Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5774 Dátum: 11 júl 19, 15:27:52 »

hehe köszi Nevet ez inkább jól esett mintsem bántásnak  Nevet
az viszont kemény h öngyi akart lenni :Saz már elég kemény viszont :/ remélem én nem leszek sose ilyen helyzetbe ..mert sztem az már téll sz*r...:/

A-chan még szerencse h nem ment belétek  bow én szívrohamot kaptam volna  ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 383 384 [385] 386 387 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!