24 jún 26, 14:38:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1207870 alkalommal)
0 Felhasználó és 30 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5730 Dátum: 11 júl 18, 18:21:01 »

Én bevallom, hogy hülye vagyok mert ez igaz ikszdé. De persze bátor is, ezt sem tagadhatom  Pirul. És leginkább szerény! Mondjuk én se hánytam ki, csak fájt tőle a hasam.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5731 Dátum: 11 júl 18, 18:27:46 »

ehh Nevet te am az előző avádon ki is volt? Oo tudod az a bociszemű cukorfalat *-*
Naplózva

CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5732 Dátum: 11 júl 18, 18:48:35 »

Helyzetjelentés: idért egy hatalmas zuhé, holnap lehetséges, hogy mérsékeltebb és elviselhetőbb lesz a hőmérséklet, de nekem nincs semmi programom, hogy ebből profitáljak.

Reméljük Zsófika nem ázik meg. Pirul
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5733 Dátum: 11 júl 18, 19:06:37 »

Hát hogy én mennyi dolgot ettem és ittam össze...

Kamillateába sok bors, sok cukor, és meginni ezt, hozzá kenyeret nyammogva... de azt kell mondjam, hogy levesíze volt, semmi bajom nem lett tőle.  Hmm?
A másik, emlékezetesebb az áfonyalekváros pirítósra valami különlegesen sózott/fűszerezett sonka, de valami iszonyat jó volt Nevet osztálytársam nővérével ettem, nagyon elvoltunk.

Ezek maradtak meg benne, de tudom, hogy csináltam egyéb hülyeséget is Nevet Hiába rövid az élet, ki kell használni.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5734 Dátum: 11 júl 18, 19:25:53 »

ehh Nevet te am az előző avádon ki is volt? Oo tudod az a bociszemű cukorfalat *-*

KissxSis anime és manga főszereplő férfiúja, Keita Suminoe volt.

Amúgy én az öcsémmel ettem ezeket a felkavaró étkeket, meg ami még jó volt a vegetás víz Nevet. Ja és a felejthetetlen májvacukor borsos szalámival is nagyon finom hatást kelt ikszdé. És végre dörög az ég villámlik, ebből remélem már eső lesz *-*
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5735 Dátum: 11 júl 18, 19:27:10 »

Én meg már el is áztam. Szomorú
Mire hazaértem, persze el is állt.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5736 Dátum: 11 júl 18, 19:29:54 »

Itt még derűs az ég, de lehet hogy ide is elér az a fránya zivatar. Mondjuk lehet, hogy nem ártana, ettől a kánikulától már kivagyok. >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5737 Dátum: 11 júl 18, 19:35:14 »

Az udvaron van egy fedett nyugágy, ott szoktan üldögélni, amikor esik.
Olyanor vicces a hazafelé rohanó emberkék arcába nézni, mikor meglátnak. ikszdé
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5738 Dátum: 11 júl 18, 19:42:12 »

Mit láttam, Tapion kétszer van bejelentkezve:

 Nevet
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5739 Dátum: 11 júl 18, 19:58:07 »

Ejjej nem csalás ez egy kicsit?  ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5740 Dátum: 11 júl 18, 20:25:24 »

Helyzetjelentés: Itt ülök a 10-en b.nőmmel és sörözök, b.nőm a fénykép albumomat keresi én meg kockulok.  ikszdé K*va meleg van itt fent már elnézést.  >.<#

Dani: Ne legyél féltékeny, hanem gyere te is lezúzni gman házát.  Nevet Amúgy eláztam egy kicsit, mert pont akkor öntöztem amikor esett.


De otthonról nagyon durva szerkóban indultam el: esőcsizma, nagy rózsaszín masnis buggyos gatya, rózsaszín ujjatlan és hátizsák. Plusz rózsaszín esernyő. Ja és a gatyát én varrtam.  Kúl

A-chan: ez a hollószelidítő haázibuli nagy ötlet. *.* gman a hollód tuti hazamenne ha mi ott lennénk. Majd én megbűvölöm. :3

A múltkor Cart volt kétszer bejelentkezve.  ikszdé És a fél csapat le printscreenelte és betette.  ikszdé Ráadásul egyszerre.  ikszdé

Naplózva


Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #5741 Dátum: 11 júl 18, 20:31:54 »

ráérnek... itt most kezdett el szakadni... hányós kombó: (6évesen) Paradicsma leves, 3 májkrémkonzerv, 1 zacsi hagymás chiyo, 8 deci kóla, 2 csomag győri keksz, 2 snickers meg 4 csomag haribo.
Naplózva


CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5742 Dátum: 11 júl 18, 20:36:31 »

Dani: Ne legyél féltékeny, hanem gyere te is lezúzni gman házát.  Nevet Amúgy eláztam egy kicsit, mert pont akkor öntöztem amikor esett.
Veled bármit, még a munka is üdítő lenne társaságodban. Amúgy milyen tipikus, pont akkor öntözöl mielőtt esik. ikszdé
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5743 Dátum: 11 júl 18, 21:04:10 »

Részt akartam venni egy ilyen nyereményjátékon, ahol Ipad2-őt lehet nyerni..mondom, egy próbát megér...74 ilyen hülye dologra válaszolni kellett, szépen kitöltöm, a végén meg kiderül, hogy havi 3000ft-ért vehetek részt ebben a "fantasztikus' nyereményjátékban. Itt kiléptem...pedig olyan jól indult...se sms, se semmi...
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5744 Dátum: 11 júl 18, 21:17:46 »

Hát elkezdtem öntözni, de a végén abbahagytam, mert csurom víz lettem. Basszus itt fent olyan fülledt a levegő és teljesen a fejembe szállt a sör.  >.<# Hogy megyek haza?  smirksweat
Naplózva


Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!