24 szep 27, 20:42:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1311413 alkalommal)
0 Felhasználó és 55 vendég van a témában
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5715 Dátum: 11 júl 17, 20:34:37 »

Én a buszmegállóba tapasztaltam ilyet Nevet. Amúgy feltolhatnád, engem érdekel Nevet.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5716 Dátum: 11 júl 17, 20:41:16 »

Hát, buszmegállóba még érdekesebb lehetett  Nevet Legalább buszra szállt, vagy csak áthaladt a megállón? A kép pedig itt van

Ui.: Kijavítanám magam, ez nem hinném, hogy sólyom, inkább valami ölyv  Nevet Nem vagyok jó madárismerő, nézzétek el nekem ikszdé
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5717 Dátum: 11 júl 17, 20:43:32 »

Úristen milye cukorfalat *-* minnyámegeszem ikszdé
nem, nem a fétis :/ sajnos gyötörni fog ez enngem még xd
Naplózva

bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #5718 Dátum: 11 júl 17, 23:17:57 »

Gödör téma: Először én is paráztam, aztán végül nem lett semmi. Nagyon jó volt a víz, meg a társaság, igazából eszembe se jutott, szóval minden rendben volt. : ) De azért eléggé para...

Lift téma: Én is rettentően félek liftben, 2 dologtól: Megakad a lift vagy csak nem nyílik ki az ajtó, és megfulladok, vagy pedig leszakad, és szintén végem. Magyarul halálfélelmem van. Egyébként szoktam liftezni, adrenalin foreva. Kúl

Béna téma: Nincs még egy olyan valaki, mint én. Merni nem tudok úgy, hogy ne menjen mellé, enni nem tudok úgy, hogy ne essen ki valami a kezemből vagy a számból, menni nem tudok úgy az utcán, hogy ne botoljak meg, ha csinálok valamit, valahol úgyis elcseszem. Eltöröm, kiborul, le/elszakad...

Jaj, amúgy olyan boldog vagyok. *.* Hihetetlenül jó hétvégém volt, meg kezdem úgy érezni, hogy mégse szavaznak le az égiek. : ))))
Ja, és saját magamtól, ismétlem saját magamtól kezdek rájönni a hibáimra, szóval kezdem magam "érettebbnek" érezni.
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5719 Dátum: 11 júl 18, 05:12:52 »

Én is kedvet kaptam egy új avához. Mosolyog

Am sikerült kimenteni magam a gyógykezelés alól és a szüleimet küldtem magam helyett. (Ők képesek pihenésnek felfogni azt a sz@rt.)
Hugi a nagyszülőknél, szal 10 teljes napig egyedül vagyok, csak az állatokat kell megetetni.
Mit csináljak előszőr?
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5720 Dátum: 11 júl 18, 06:47:24 »

gman: egyél össze olyan cuccokat amitől tuti hánysz Nevet pl tejszínhabos hotdog meg ilyenek ikszdé
és tarts egy kisebb házibulit... és mindent amit nem engednének de viszonylag biztonságos Hmm?
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5721 Dátum: 11 júl 18, 07:39:53 »

Ohio minna! ^^

Szép napunk van. Apát kiengedik végre a kórházból. Főnököm is nemsokára érkezik, na ez már kevésbé jó.  smirksweat De a gyerekei aranyosak, szóval őket már várom.  Nevet Majd megint felássuk a kertet mint a múltkor. oO"


A fóbia szót rengetegen használják rosszul.  Nevet


A hollót mindenképpen tartsd meg. *.* Tök király, Trónok harca feeling. Három szeme van?  ikszdé Amúgy a Sasu2 ötleten jót röhögtem.  Nevet

CrazyCat: szerintem sólyom volt az a madár. Én egyszer voltam Balatonon Magyarok hetén és ott is volt vkinek sólyma.  *.* Annyira szép volt.

Tegnap hosszas kutatás után végre megtaláltam a mosózsákomat.  Kúl 100 éve keresem már.

gman: hívj meg magadhoz és meg van oldva a program. Nem fogsz unatkozni ezt garantálom. Az, hogy a házból mi marad már más kérdés. Majd a biztosító elintézi. xDDD
Naplózva


^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5722 Dátum: 11 júl 18, 09:50:17 »

szup...azóta sem jöttem rá mit akartam xd

beteges kényszert érzek. muszáj elolvasnom a folytatást >.<#
csak ez úgy megy hogy 3an vagyunk barátok és mindenki mást gyűjt mangába és adja oda a többieknek, én a Narutot, Kitsune sama az Árnybírót és a Death Note-ot, a harmadik...nos ő azt gyűjti amit Kitsune 9_9" először mindent leszaroz aztán elkezdi gyűjteni...idegesít néha, lehet csak azt élvezi hogy ő előbb veheti meg mint Kitsune >_>"
pazar mert Kitsune miatta hagyta abba a Death Note gyűjtését és kezdte el az Árnybírót. erre ő is abbahagyta és elkezdte az árnybírót. jó mindenkinek a maga dolga hogy mit aakar de ez egy csöppet már zavaró... ehh mind1

mondjuk énis beteges kényszert érzek megvenni, de én a Narutot vállaltam. majd talán akkor szedem össze ha Kitsunénak mind meglesz
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 18, 09:51:41 írta ^^ » Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5723 Dátum: 11 júl 18, 14:12:48 »

Hazajöttem a nyaralásból, jól kiáztattam magam.  Nevet
Uhh, a liftben én is félek, meg az ilyen csőcsúszdákban is vagy hogy hívják őket, mert klausztrofóbiám van vagymim. Technikai KO

Én hallottam olyat, hogy egy öreg bácsi tartott egy hollót, mindig etette és vele volt, kb. 2-3 évig, aztán a bácsi meghalt, és amikor temették, akkor a holló odarepült a sírjára és a temetés végéig ott ült. A papám mesélte, az egyik ismerőse volt. Aztán nem tudom, mi történt a madárral. Remélem a család tovább gondozta. ikszdé

Úúú, olyan boldog vagyok, mint kiderült, az a japán hölgyike a papám egyik haverjának a menye, és talán el tudja intézni, hogy talizzak vele és még talán tanítgatni is tud majd egy kicsit engem. Úúú, remélem beleegyezik, legalább a találkába.*.* Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #5724 Dátum: 11 júl 18, 14:42:16 »

gman: hívj meg magadhoz és meg van oldva a program. Nem fogsz unatkozni ezt garantálom. Az, hogy a házból mi marad már más kérdés. Majd a biztosító elintézi. xDDD
Ne írj ilyeneket, mert féltékeny leszek. Hümm-hümm ikszdé
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5725 Dátum: 11 júl 18, 16:25:57 »

Seva ne írj ilyeneket, mert Dani féltékeny lesz... ikszdé

Amúgy gman! Hívd össze a fél fórumot és tarts hollószelídítő házibulit! Nevet

Az a madár a Trónok harcában tiszta ijesztő volt... >.<# Szép, de nem szívesen futnék vele össze... ikszdé

Tegnap megismerkedtem egyik barátnőm legújabb kismacskájával... Az az állat nem is macska, hanem törpeördög! >.<# Egy négyzetcentinyi ép bőr sincs a jobb alkaromon. ikszdé

Végre átadták a kibővített autópályát! *-*         ~~Legális 120~~ Ámor
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5726 Dátum: 11 júl 18, 16:52:12 »

Az a retkes madár ma nem jött el, pedig kiraktam a kapura egy kis szalonnát.
Am még nem hívtam át senkit, előtte még előrelátásból elpakolom a törékeny dolgokat. Nevet
Megelőzöm a felfordulást, körmönfont vagyok ,mi?
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5727 Dátum: 11 júl 18, 16:56:02 »

egyél össze olyan cuccokat amitől tuti hánysz Nevet

Váá fúj ezt egyszer kipróbáltam  ikszdé. Sajtos-hagymás chips májvacukorral, azóta nem eszek májvacukrot ööööö.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5728 Dátum: 11 júl 18, 17:19:36 »

今日は。
Nekem még nem sikerült úgy összeennem dolgokat, hogy hányjak.
Max összeinnom...
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5729 Dátum: 11 júl 18, 18:13:08 »

énse ettem össze semmit csak gondoltam most kiderül volt-e olyan hülye aki igen X""D
Najó Rikan nem hülye...csak bátor Pirul ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 380 381 [382] 383 384 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!