24 jún 01, 22:04:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1144276 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5565 Dátum: 11 júl 13, 12:09:26 »

Én is bicigli párti vagyok, de csak akkor bicózom mikor olyan helyre kell menni vagy kedvem támad el bicózni a Tescóba xd
A robogóket kinem álhatom vagy is csak azokat amelyiknek nagy a hangja..mert mikor nyitva az ablak megy a tv-be valami fontos és pont akkor megy el a ház elött mikor mondják azt a fontos dolgot..és perzse h nem halottam... smirksweat
De am a séta a kedvenc.Amikor sétálok jól el tudok beszélgetni azzal akivel épp megyek ha meg egyedül az is jó mert nézelödhetek, olyan tempóba megyek amilyenbe akarok >.<#
Sztem tök nolmáris az h aki animézik és japánt akar tanulni  Nevet Szerintem elég jó dolog ha valaki meg akar tanulni japánul én is meg szeretnék majd minden féleképen Nevet
Jójó hanii majd mindent mesélj el ha kapsz valamit infót Nevet én is kiváncsi vagyok milyen lehet egy magyar-japán esküvő Gondolkozik Hümm-hümm Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5566 Dátum: 11 júl 13, 12:10:38 »

Remélem is, hogy lesz, legalább megtudhatom, milyen egy japcsi esküvő.^^
Olvasni is az újságban, hogy sok "celeb" biciklivel mászkál. Tényleg ennyire divatba jött? Én mindig biciklipárti voltam, sose tetszett, hogy apa az egy utcával arrébb lévő kávézóba minden reggel autóval megy. Jó, azt megértem, ha utána dolgozni indul, de van úgy, hogy kávézik, beszélget a haverokkal, aztán jön haza. Minek van akkor biciklije, ha nem is használja? Nevet Inkább sígépezik, azt is akkor, ha az ideje megengedi. Tiszta munkamániás. T.T Ránk már nincs is ideje. ikszdé
(Hopp, Lucy már beírt.^^)
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5567 Dátum: 11 júl 13, 12:12:29 »

Olyan fura számomra hogy ha valaki nem tud biciklizni, hisz olyan ösztönös már az egész, csak mész és tekersz. Nevet Én nagyon szeretek, főleg mert hegyen lakom, és le száguldok a szerpentinen... a legjobb Pirul
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5568 Dátum: 11 júl 13, 12:13:36 »

Én nem szoktam biciklizni mert meghalok tőle (kivéve lejtőn lefelé) ikszdé Nem bírom a megerőltető dolgokat Nevet

Japán tanulás... én egyszer elkezdtem Nevet És valószínűleg majd folytatom Mosolyog Elvégre itt van vagy 25 japó lecke a szekrényben Mosolyog És lesz még több is.

Seva te még mindig nem tudsz? Tanulj már meg ne legyél béna Nevet Aztán tekerj fel Kaposvárra Nevet
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5569 Dátum: 11 júl 13, 12:19:23 »

A leejtön a legjobb:D:Dén még nagyon kis koromba tanultam meg bicózni de csak azért hogy anyum büszke legyen rám Pirul mert ö is mindig dolgozott és nem tudott meg tanítani rendesen ezért tesom tanított meg Nevet huu de nehéz volt..xdDe örülök h meg tanultam Nevet nagyon szeressek szálguldozni Ördögi
Seva én is azt tanácsolom ha van egy kis időd tanulj meg bicózni  Nevet
Én semmi olyané nem biciglizek h pl követem a divatot hanem csak mert jól esik Nevet

Jaa én is kivi vagyok egy japán esküvőre milyen szép lehet ott a diszítés meg a kaja mi lehet Gondolkozik  Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5570 Dátum: 11 júl 13, 12:19:55 »

Sztem tök nolmáris az h aki animézik és japánt akar tanulni  Nevet

Szerintem tök normális, ha valaki szereti Bruce Lee-t, az megtanul kantoniul.

A japánokban nagyon erős a nemzettudat (nem úgy mint a magyarokban  Szomorú ).

A japánokban nem a nemzettudat erős, hanem a robotos megfelelési vágy. Az meg azonosságtudatot szül.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5571 Dátum: 11 júl 13, 12:24:00 »

Saphira, nem kell kiforgatni Lucy-chan szavait. Egyszerűen magából meg pár mondatból amit itt írtak következtetett arra hogy akik nézik az animéket, hajaznak rá hogy megtanulják a japán nyelvet is.
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5572 Dátum: 11 júl 13, 12:28:08 »

Én is tanulok japánul...én élvezem...
Legfőbb hajtóerőm a tanulásban a "szeretett" gimis némettanárom, aki azt mondta egyetem alatt nem lehet nyelvet tanulni és alig várom, hogy ha látom japánul hadováljam el neki, hogy "Igen is meg lehet tanulni egyidegen nyelvet egyetem alatt"
Hihetetlen, hogy a bosszúvágy mire képes xD
Meg hát szeretem az animéket és poén lenne felirat nélkül érteni, meg szeretnék ösztöndíjjal Tokióban végezni az MSc-m...

Biciklizni szeretek, de tesóm most szétszedte az enyémet, így nem tudok.

A japánok érdekesek. Amúgy van nemzeti öntudatuk. Nem is kicsi. Próbálnál meggyőzni egy japán arról, hogy lehet, hogy nem is olyan hű de régiek, hanem egy kevert nép. Lehet örömmel nyakazna le egy katanával.

Van egy japán levelezőtársam és egyszer volt Budapesten és együtt töltöttünke gy napot. Vicces volt. Egy csomó olyan dolgot mesélt a japán kultúráról, amit könyvekben nem találsz meg. Mint pl, hogy a karácsony náluk a párokról, vagyis magyarán a szexről szól és karácsony előtt sok női ismerőse keresi föl őt, hogy töltse vele a karácsonyestét. Meg, hogy a kávét inkább cofféként kérjem, ha kint vagyok mint kouhii, mert ennek is van valami olyan másodlagos tartalma, ami komoly perverzitással rendelkezik. Meg hasonló...vicces volt...

Amúgy üdv mindenkinek!!!
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5573 Dátum: 11 júl 13, 12:31:21 »

Japánok perverzek....
Üdv Morita ^^
Nekem az egyik bátyám levelezett sok-sok japán lánnyal, állandóan küldözgettek neki képet, aztán szépen lassan kezdtek kiszóródni és végül maradt olyan 1 vagy 2 lány akivel még levelezik. Azt hiszem csak mostanában a  katasztrófa óta nem nagyon írnak neki.
Naplózva


Lucy-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 117


« Válasz #5574 Dátum: 11 júl 13, 12:32:32 »

köszönöm Minagi.És igen Saphira ha nem érted mire írtam akkor ne írj ilyet ,mert nem olyat írtam amit te írtál példát...

Morita: de jó neked találkotál már japánal:O én még nem Szomorú hát ja azt mondják h elég perverzek a japánok h ebből mi igaz..:/
És am üdv neked is ^^
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5575 Dátum: 11 júl 13, 12:38:24 »

Öhm vigyázz a dupla poszt miatt ^^ ilyenkor vagy várj hogy valaki ír, vagy katt a "szerkesztésre" és ott folytasd...
Attól még hogy valaki fejlett, nem tud egy ilyenből sity-suty kilábalni, de sokan segítenek gondolom, mert ez a sok-sok segély segít nekik. Nem is figyeltem most hogy állnak, de mintha hallottam volna hogy megint volt egy durva földrengés... vagy az máshol volt? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 13, 12:40:11 írta Minagi » Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5576 Dátum: 11 júl 13, 12:38:38 »

Lucy, ne írj kétszer te egymás után, inkább módosítsd a hozzászólásod, mert amit tettél az szabályellenes.

Én is sajnálom őket, de félteni nem kell. Amúgy szegények nagyon féltek. Tök nyugodtnak látszódtak kívülről, meg minden, de rettegtek a radiokativitástól, de az ő életfilozófiájukban a pániknak és rendetlenségnek nincs helye...
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5577 Dátum: 11 júl 13, 12:39:40 »

Én is azért kezdtem el japánul tanulni anno, mert sok animét néztem és eléggé megtetszett a nyelv. Meg persze már úgy is elég sok kifejezést megtanul az ember Mosolyog

Saphirával meg nem nagyon kell törődni, ahogy mostanság nézem egy jó nagy zabszem szorult neki valahová és muszáj kötekedni emiatt. Hmm?

És most irány mosogatni. Nem akar valaki helyettem?

Ahoy Morita.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #5578 Dátum: 11 júl 13, 12:41:51 »

hanii: Igen, mostanában gyakorlatilag szubkultúra számba megy a bringázás, főleg Pesten. Ez a része mondjuk annyira nem tetszik, mert libsi dolgokkal párosul, de ez már politika úgyhogy inkább hagyjuk.  Nevet
Apudnak mondd meg, hogy ne akarjon úgy járni mint az én apukám az ülő életmódnak köszönhetően...  Neeem Tényleg hihetetlenül káros.

Lucy-chan: Szerintem is megjelenik minden animésben ez a vágy. Én nem szántam el magam konkrétan a tanulásra, de minél több szót próbálok megjegyezni és érdekel minden, ami a japán nyelvvel kapcsolatos.  Nevet

Minagi: Ez van. ^^ Én könyvmolynak születtem, nem sportembernek. ^^

Nem bírom a megerőltető dolgokat Nevet


És akkor hogy bírod Hiei-t?  Ohh My God :3
Jaj Kaposvár *.* úgy érzem 1000 km-re van tőlem...  Neeem


Saphi: a nemz. tudat és a robotos megfelelési vágy nem üti ki egymást. Az, hogy őrzik a hagyományaikat, büszkék a származásukra stb... nem a megfelelési vágyból ered.


Morita üdv itt!  Mosolyog
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #5579 Dátum: 11 júl 13, 12:42:22 »

Utálok mosogatni. Most picsásan fog hangozni, de azért, mert elgyengülnek a körmeim és letörnek xD
Még jó, hogy nagyon ritkán kell, mert van mosogatógépünk. Ha van választási lehetőség, akkor én a vegyszer mentes munkákat vállalom szívesebben itthon.

Mennem kéne fodrászhoz és ilyesmi hajat szeretnék: http://shattered-tranquility.net/wp-content/uploads/heath.jpg
Csak úgy érzem, anyum nem enged majd be vele a házba... xD

Amúgy fent Heath látható az X japan basszerosa. A kedvenc tagom, mert a világ legszebb hangú hangszerén játszik és iszonyat jó stílusa van...
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 13, 12:43:52 írta Morita » Naplózva
Oldalak: 1 ... 370 371 [372] 373 374 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!