24 szep 21, 08:22:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1304947 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4965 Dátum: 11 jún 26, 10:28:06 »

Pont ezért választottam ezt a szöveget. Nevet Nem csak a történetben jó (mondjuk hatalmasat üt ott), de tényleg lehet átvitten is értelmezni Mosolyog

Jon barátnője? Hát most megfogtál. A 3. könyvben biztos lesz, de lehet már a másodikban elkezdődik. Amikor elmennek a Falon túlra a vademberek közé, ott szedi össze, közéjük tartozik. Mosolyog Én amúgy nem igazán kedveltem azt a lányt, szerintem nem illettek össze. Nevet De annak azért örültem, hogy Jonnak is lett ilyen ügye.  (El kell újra olvasnom a könyveket. ikszdé Már egy csomó mindenre nem emlékszem. De erre most csak a nővérem hulláján keresztül lenne lehetőségem. xD)

Amúgy Jont én azért bírom, mert minden meg van benne ami Nedben meg volt, és Nedet is nagyon szerettem Szomorú ugyanakkor Jon azért sokkal intelligensebb, életrevalóbb, mint az apja volt. Szegény Ned derék ember volt az tény, de ebben a világban igazából sose volt esélye. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 26, 10:29:40 írta Aes Sedai » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4966 Dátum: 11 jún 26, 10:45:15 »

Akkor azzal a hippi nevű csajjal szűri össze a levet xD vágom xD aki a felesége akart lenni, ha elviszi az apjától *-*
Már féltem kicsit mert olyan fanartokat láttam ahol Melissandreval volt elég sejtelmesen Durci és azt nem akarom, undorító egy nő az xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4967 Dátum: 11 jún 26, 10:48:48 »

Jah, már nem emlékszem a csaj nevére. ikszdé Csak arra, hogy nem kedveltem. Melissandreval meg csak nem. Talán egyszer ha találkoztak eddig. És remélem többször nem is nagyon fognak, én se bírom azt a nőszemélyt.

Áhh most One Piece annyira felidegesített. -.- Vagy 15 részen át mentek abba a Yuba nevű városba, annyira vártam már hogy odaérjenek a lázadókhoz, közben egy csomó oda nem vágó rész ment el a marhaságra, err most odaérnek, és kiderűl, hogy a lázadók nem is ott vannak, hanem ott ahonnan Luffyék indultak... agyf*sz.  Ördögi
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4968 Dátum: 11 jún 26, 11:10:40 »

Csak mostanában kezdted mézni az One Piece című alapművet?
Hát ejnye.
Miket veszítenek azok, akik megijednek az egyedi rajzolástól, és abbahagyják két rész után...

Off kikapcs. Mosolyog
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4969 Dátum: 11 jún 26, 11:36:07 »

A-chan, csak szólok, hogy Gabeszt is megfertőztem már. Nevet CSak rajta még nem látszik. Nevet
Már igen...  Nyelvesít

Csak ugye az idő, és az alkalom... Tudjátok! Közeleg a tél!  Ördögi
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #4970 Dátum: 11 jún 26, 11:47:22 »

Eddig volt ilyen opció rajtad? WTF? Na ne mondd, sose gondoltam volna... Pojén
Hát nekem is nagyon sokat kell keresgélnem mire megtalálom... Nyelvesít
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4971 Dátum: 11 jún 26, 12:03:16 »

Gabesz látom te is csatlakoztál most már hivatalosan is a Trónok harca-függőkhöz. Nevet
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #4972 Dátum: 11 jún 26, 13:59:04 »

Kikérem magamnak, azt én írtam! Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4973 Dátum: 11 jún 26, 14:45:41 »

Összekevertél egem egy furcsa Dél-amerikai párosujjú patással?
Ejj-ejj. Neeem
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4974 Dátum: 11 jún 27, 00:09:52 »

Hűha, cirka 2 napot nem voltam fönt és megközelítőleg 10 oldalt írtatok. : D

Mostanában valami nagyon megváltozott... Nem tudom, hogy ki az aki ismeri és hogy ki az aki hisz is benne, de nekem mostanság nagyon megy a bevonzás törvénye. Csak ilyen egyszerűbb, random dolgok. Pl egyik este azon gondolkoztam, hogy milyen fail lenne, ha lerobbanna a busz, amivel épp utazok, erre másnap megtörtént. 1-2 napja nézegettem egyik ismerősömnek a facebookját és láttam, hogy jóba van egy régi barátnőmmel, akivel összevesztem, és arra gondoltam, hogy milyen jó lenne, ha én is jóba lehetnék vele. Péntek este összefutottam vele 1 partiban, s csodák csodájára ő jött oda hozzám. ^^ Aztán elég régóta vágyom már bizonyos emberek társaságára, de álmomban nem mertem volna gondolni, hogy ők valaha még köszönni is fognak nekem, vagy valami, erre ugyanabban a partiban táncoltam velük, kaptam ölelést, puszit, áá mondom, ennél szebb nem is lehetne. ^-^ Szóval minden erőfeszítésemet és reményemet beleadva bízok benne, hogy ez csak még magasabb szintre jut, és megfogadom, hogy ezentúl csak pozitívan fogok gondolkozni. : )
Ja, és eddig azért sírt a szám, mert hogy velem senki nem foglalkozik, jelentéktelen vagyok, most pedig megőrülök, annyian keresnek meg mindenféle dologgal, annyira hihetetlenül boldog vagyok. *.*
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4975 Dátum: 11 jún 27, 06:35:21 »

Hát bogcsika,ez csak a 14-16 éves lányok óriási problémájaként tekinthető fel: Nem foglalkozik vellem senki,nincs barátom. Pedig elvben rengeteg van,csak te pont arra az egy ember barátságára vágysz,aki miatt úgy érzed,senkid nincs.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4976 Dátum: 11 jún 27, 07:59:26 »

Én is boldog vagyok, mert elérkezett ez a nap is, hogy ma délután 5 körül elindulunk Görögországba, és 1 hétig ott leszünk. Nevet Szóval 10 nap fórum nélkül, hiányozni fogtok. Byebög Aztán nehogy ezen a héten legyen valami trollbarlang, mert akkor kikészülök! ikszdé >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4977 Dátum: 11 jún 27, 09:18:54 »

dRown, ezzel az az egy baj, hogy legjobb barátnőm vagy csak nagyon nagyon jó barátnőm sose volt, akivel tényleg mindent együtt csinálunk, fogalmam sincs, hogy miért. ezer bandába bekerültem már és kiutáltak onnan, ok nélkül. ergo, nem tartom lehetetlennek, hogy velem van a hiba .. csak senki nem mondja el, hogy micsoda, hiába kérdezem őket.
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #4978 Dátum: 11 jún 27, 09:37:22 »

Bulikban úgy szokott leni... Feloldódnak a gátlások, és mindenki tesó, barát, jóismerős...
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4979 Dátum: 11 jún 27, 10:02:38 »

Kivéve, amikor nem... ^^ Ha épp azért válsz még depisebbé, mert látod, hogy a legselejtebb embernek is van bandája és jól érzi magát, te meg nem. Ha a haverjaid mind buliznak, te viszont pont a gátlásaid miatt nem tudsz úgy viselkedni, mint ők.  Ezáltal még tehernek is érezheted magad, és rosszabb ott lenni, mintha el sem mentél volna. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!