24 szep 21, 04:11:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1304655 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4905 Dátum: 11 jún 23, 20:47:05 »

Aki nem tiszteli a mát, annak nem lesz holnap. Egy nap majd arra ébred, hogy nem ér semmit és ő is csak egy a sok közül. Ez szerintem elég motiváció arra, hogy az ember csináljon valami értelmeset, hasznosat. De ne attól érezze magát fontosnak, mert tartozik valahova (pl stílus, szekták)... vagy mert küldött egy sms-t a Való Világ villájába. Hanem azt csinálja, amit szeret, ne azt, amit megtehet. Így szabadnak érzi magát. Legalábbis az én példámból ezt állítom.
Naplózva



Morause
Vendég
« Válasz #4906 Dátum: 11 jún 24, 10:03:31 »

Ez a nap is jól indul, felkelek szórakoznak a telefonnal, majd rohangálni kellet segély csomagért (nem baj kaptunk 6 nagy doboz pilótát Nyelvesít nyami-nyami) kiváncsi vagyok hogy mi lesz még...
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4907 Dátum: 11 jún 24, 10:23:58 »

Henike: http://www.youtube.com/watch?v=rX7wtNOkuHo
Én már elballagtam, így nem kell mennem tanévzáróra. Nyelvesít

Morause: szegény pilóták, kiszedik őket a gépükből, most be vannak dobozolva, és várják a mgváltó halált. Faceg
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4908 Dátum: 11 jún 24, 10:41:20 »

Csoki! Dejó a fórum kinézetén kívül minden megváltozott Nevet. Am csak azért ide irok mert nem emlékszem az msn jelszavamra öhm csak annyit akarok h augusztustol pestmegyében leszek Police manus szaaaal ha esetleg még van aki emlékszik rájam akkor majd dobjon már 1 püt onnan valami sárgabusszal is feltok járni pestre ikszdé szal majd lehet megint talizni meg ugynézki időm is több lesz, Gabesz va vki ha olvassátok majd mindenképp dobjatok már püt tudom izé grci vok h  kb 1 év alatt 10 percet voltam elérhető de kemny volt a suli net nemvolt időm nem volt mit basszak Nevet. Helyesírás továbbra se megy Ne moderáljatok meg, Chakra föleg ne me még az rémlik te hol laksz xD. Na puszi!
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4909 Dátum: 11 jún 24, 10:56:01 »

Szia Kroni!!! Azért...te vagy a hét meglepetése szerintem itt...

Nah szóval...
Jó reggelt mindenkinek! Tegnap volt az utolsó japán óránk így a három tanítvány úgy döntött megünnepli és hát jól bepiáltunk. Elmet az utolsó metrónk és az egyiks rác kitalálta, hogy akkor az örstől sétáljunk át az Astoriáig...hát mondom jólvan...nos ebből hála a jó égnek csak a stadionok lettek, mert ott találtunk egy éjszakait. Vicces volt.
A kocsmában meg szétröhögtük a fejünket az egyik csaj másnaposan írt történetén, ami két mell szemszögéből volt leírva. Poén volt.

Mi ilyen nagycsaládos izébe, mikor benne voltunk vagy lisztet vagy tésztát kaptunk, de édességet soha. Mondjuk ezeket az adományokat s elhoztuk el mindig, mert mi annyira nem szorultunk rá, így úgy döntöttek anyumék, hogy inkább vigyék azok, akiknek tényleg kell.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 24, 11:04:46 írta Morita » Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4910 Dátum: 11 jún 24, 11:09:35 »

Rita mint alcohorita? Nevet Én már nem piálok te meg aki addig nem naon ittál rákapsz Nevet. Jeah Nevet. Am a kocsmárol jut eszembe ma este én is megyek kocsmába csak nem inni hanem igazoltatni xD..
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4911 Dátum: 11 jún 24, 11:12:54 »

Hát Kroni az egyetem megrontja az embert...ez van... Nevet
Igazoltatás terén a westendet az kerüljétek, jó? Mosolyog
Amúgy meddig leszel Pesten?
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4912 Dátum: 11 jún 24, 11:18:31 »

Pestmegyébe leszek még most itthon vagyok, augusztus 1töl leszek közrendvédelmi osztályon Dabason oan 10km pesttöl va mennyi. Szal annak van gatya aki itthon van. Am engem nem rontott meg a suli inkább megerősített legalább már van önvédelmi tudásom meg kiderült h jól tudok lőni Nevet kitünő lettem lőkiképzésböl Nyelvesít. P9RC (L) Kb szerintem soha nem lesz rá szükség de legalább van, ha kéne ^^. Ja és a válasz eddig 1 évet tuti ott leszek de Szandi oda akar költözni szal lehet, h maradok is. Még nemtom 1 év az tuti.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4913 Dátum: 11 jún 24, 11:38:54 »

Uram atyám... mivel nemrég keltem ki az ágyból (nah jó hazudok mert még mindig ágyban vok) jó alapossan kikellett törölnöm a csipát a szememből, hogy rájöjjek nem halucinálok  Hmm?
Csak ennyit akartam így kora reggelre... meg hogy a mézeskalács cuccomtól mér fáj ennyire a fogam -.-" mintha nem lenne elég, hogy 2 napja ráment a mandulámra a fogfájásom... kajak kezdem azt hinni, hogy jön egy 5. bölcsességfogam... Vajon van már ember akinek 33fogból áll a fogképlete? Mondjuk igaz az enyém mindenképp max 31-ből fog -.-" szemét dolog a fogszabájzás Szomorú

És még valami eszembe jutott Ritus mikortól leledzel majd szül­őföldeden?
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 24, 11:44:45 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #4914 Dátum: 11 jún 24, 11:45:21 »

Na joéjt mindenki mentem aludni Nevet. Fogfájásra ajánlom a kataflámot de am semmi nem ér kb semmmit baratnöm is sokat szívott vele, tudna mesélni. Na mind1 megpróbálok aludni. Pás!
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4915 Dátum: 11 jún 24, 11:51:45 »

Hát akkor néked jóéjt nékem meg jóreggelt ikszdé
Am a fájdalom csillapítókra szerintem immmunis vagyok -.-" ez igencsak egy kellemetlen dolog... lehet mégis jövőre újrafelvételizek gyógyszerésznek xD lehet abban nagyobbat tudnék alkotni mint az élelmiszer iparban... Párom szerint úgyis már tökéletesen értek a gyógyszerekhez az alapján, hogy mennyit kéne szednem de én nem szedem, mert fuj nemjók, meg egyik álmosít, másiktól rosszul vagyok, most meg mineki szedjem mikor végre nem vagyok olyan akár a mosott kaki?

és hamár így minden kíínoról beszámoltam valaki segítsen rajtam xD éhes vagyok -.-" a konyha meg átépítés alatt áll (aggyatok ennem) <- riadó elhárítva *-* van kajám *-*

Hogy én milyen jó topic gyilkos vagyok *mentem is a sarokba emozni... persze a leveském társaságába* xD
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 24, 12:05:28 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4916 Dátum: 11 jún 24, 12:21:04 »

*Leveske!!* xD

Na aggódj Noe, én is mindig ilyen topicgyilkosnak érzem magam...Hát erre kárhoztattunk már.
Tegnap ettem egy nem túl jó gyrost és még mindig hányinegerem van tőle...

Noemi amúgy tök jó, hogy ilyen határozott vagy. Nemrég még régész akartál lenni, aztán valami múzeumos izé, után biosz szak jött, aztán élelmiszermérnök, és ez egész sokáig kitartott, most meg gyógyszerész...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4917 Dátum: 11 jún 24, 13:22:46 »

Akartam közbe fogász is lenni... de ah én mindenhez akarok érteni Durci ha már az óvodás kori álmom nem valósulhat meg és katona sose lesz belőlem ikszdé
am az élelmiszer mérnök vágyam még mindig kitart csak félek tőle... gyógyszerésznek meg azt hittem nem lesz meg a pontom szal be se adtam... de mondom kitudja mileszek ha nagyleszek... legjobb lenne a XXI. század 1. polihisztorjának lenni xD (erről írtam szlovákon az éretségi elmélkedésem is ikszdé - csak kár h aki mindenhez ért, valójában semmihez sem ért -.-)

Am nem válaszoltál a kérdésemre:
Mikor térsz haza?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4918 Dátum: 11 jún 24, 13:53:24 »

El sem hiszem, hogy ez velem történt... Életemben először kaptam jutalomkönyvet az éves közösségi munkámért és példás lett a magatartásom. Ilyen sem volt még. Nevet
Jó kedvemre tekintettel, hihetetlen sok energiám felszabadult, és újra megtanultam egy táncot, amit 2 éve tudtam:
http://www.youtube.com/watch?v=hj3OqMzNin4 *.*
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4919 Dátum: 11 jún 24, 16:30:26 »

kronosz, ha Dabason leszel rendőr, akkor szerintem a munkahelyed tudom hol lesz, és az egy olyan épület mögött van, ahol van egy fagyizó és az apa fagyizója, tehát ha majd a nagy nyári melegben kívánsz egy kis fagyit vagy jégkását, nyugodtan átugorhatsz, szívesen várunk. kacsint Pojén Pirul
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 326 327 [328] 329 330 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!