24 jún 01, 22:34:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 306 307 [308] 309 310 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1144368 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4605 Dátum: 11 jún 16, 13:47:49 »

Csak azt nem értem,hogy 12 évesen,hogy lehet szeretni? Még csak fellángolás,nem más.
A fellángolás is szerelem, csak gyenge és rövid.
A felnőttkori szerelem meg olyan, mint a napalm, tetőtől talpig beborít, nehezen alszik ki és kinyúvaszt.

Ez de szíp hasonlat vót. Nevet

Noe-chan: A Biblia náunk szerencsére nem volt a tételek között. Cart atya :D
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4606 Dátum: 11 jún 16, 13:52:11 »

Srácok valaki segítsen légyszi.  ikszdé
A magyar érettségin egyszerre húzom ki a nyelvtant az irodalommal? És ha igen, akkor is csak 30 percem van kidolgozni?

Gman: gratula, a legjobb tételt húztad. Szívóztak?

Amúgy meg jobb szappanoperát csináltok mint bármelyik latin  rendező.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4607 Dátum: 11 jún 16, 13:53:41 »

Mi egyszerre húztuk, bár nálunk így külhonban kissé más a rendszer sokmindenben

Ezt meg az RTL klubb műsorának örömére küldeném mindenkinek xD
http://www.youtube.com/watch?v=86dBZpJrNsg

meg ezt is bár nem olyan klasszikus mint a pokemon xD de multkor házibuliban eszünkbejutott és aaaaaaah
http://www.youtube.com/watch?v=g2KVYtFg_rY

aaaah segítség nembírok leálni xD
http://www.youtube.com/watch?v=606B3EtUpas

mekkora kár h ez meg csakfrancia volt :/
http://www.youtube.com/watch?v=1BdyowK5g60

hiányzik az ovi Szomorú ikszdé bár így hogy már éretségit is letudtam nemmennék vissza csak akkoriban olyan jó volt a TV műsor ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 14:00:38 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4608 Dátum: 11 jún 16, 13:57:32 »

Inkább menjünk, nézzük az RTL Klubon a Pokémon movie 5-öt Nevet

Erről én eddig miért nem tudtam? >.<# Hogy én minden izgalmas dologból kimaradok^^" Bár mondjuk neveket nem igazán tudok belőle mert annyira gyakran nem nézem az Animexen meg nem adják^^
ha jól tudom, még a Disney Channelen is szoktak adni, nézz utána a www.port.hu -n. ^-^
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 14:13:03 írta bogcsiika » Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4609 Dátum: 11 jún 16, 14:01:57 »

Nekem nincs sok bajom a ballagással/ballagtatással, szívesen csinálom, mert ezek a 8.-osok legalább a haverjaim (mármint többen is). És már várom, hogy láthassam őket meghatódni. Nyelvesít Mosolyog Aztán ölelkezések, búcsúzások, szép szavak, és az lesz a vége, hogy én is sírni fogok. >.<# Pirul Sőt én a saját ballagásomat is várom. Meghívom Pestről a rokonaimat, elég sokan leszünk, akkor bevonulunk az osztállyal, leülünk, végigbőgjük a műsort, smink elfolyik, akkor elengedjük a lufikat, majd ölelkezés, egymás vállán való sírás, majd hazamenni nagy ünnepi ebédet enni.^^ Majd másnap pedig ballagó buli. Huhúú, várom valamilyen szinten, másrészt viszont szomorú lesz, egy csomó emberrel nem fogok találkozni. Mondjuk ez még a jövő tárgya... Még 1 év. Kihúzom. Pirul Holnap meg már főpróba lesz. Igazgató előtt. o.O És nekem meg meg kellene tanulnom az új szövegemet. xD Ráér az este is... Hümm-hümm
Jah a vitatémához még annyit, hogy nekem is nagy családi gondjaim voltak/vannak (nem tudom, milyen időben kéne mondanom), és ilyen téren én is tudnék tanácsot adni, pedig én még nem is vagyok 14, még van pár hónap.. Viszont szerelmi téren abszolút tapasztalatlan vagyok, sose jöttem össze egy sráccal se, akik megkérdezték tőlem. (Najó, eggyel talán igen.) Valahogy egyik se jött be. Aki meg bejött/bejön, attól meg félek. xD Pirul Tehát ilyen téren meg nekem kéne tanács. Azt meg nem tudom, hogy szerelemmel kapcsolatban 14 éves tud e tanácsokat osztogatni. Elképzelhető. smirksweat Mosolyog
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4610 Dátum: 11 jún 16, 14:03:22 »

Köszönöm a választ. Így most már  tuti megbukok  Szomorú Szomorú
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4611 Dátum: 11 jún 16, 14:06:25 »

Dehogy buksz xD nálunk még az a szegény szerencsétlen srác se bukott aki a határontúli irodalmat húzta... pedig nemtom nektek van e olyan tételetek de rettenetes... fuj jó én szeretem Grendelt de akkor is fuj ez a tétel
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4612 Dátum: 11 jún 16, 14:16:51 »

Hát nálunk regionális tétel a Tisza, meg filmes adaptációt kaptunk Zeffirelitől, ezenkívül van még a krimi eszközei.  Olyan örülten nehéz tétel nincs igazából,  de hogy hogy fogok róluk beszélni negyed órát, az rejtély számomra.
A többi tárgy az könnyű, de a magyar, pff, sztem a legnehezebb  ikszdé  ikszdé
 
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4613 Dátum: 11 jún 16, 14:29:19 »

nerkem magyarból 40 pôercet kellett volna beszélnem de a nyelvtani feladatokra nem maradt már idő ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4614 Dátum: 11 jún 16, 14:30:37 »

Nyelvtant és irodalmat egyszerre húzunk és egyszerre dolgozzuk is ki. De felelni max 15 percig lehet, így én pl 2 egész percet beszéltem nyelvtanról...szerencse mert többet nem is tudtam volna Nevet

A sámánkirály...az iszonyat nagy volt...mikor egyszerre 10 ember kiabálta...életem első animéje Nevet:D

A szerelem...nem tudom ki találta ki de kitaposnám a belét...szerény véleményem szerint sokkal jobb lenne, ha ugyan úgy működne ez itt mint az állatvilág jó részén. Egy évben van egy hónap mikor ránk jön a párosodhatnék, a többibe meg hidegen hagyna minket és csak a kajával foglalkoznánk...de hát nem így van...

Egyik barátom vett nekem leszarom tablettát...annyira nagy... Nevet:D
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 14:31:19 írta Morita » Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4615 Dátum: 11 jún 16, 14:33:46 »

40 perc? ikszdé  Akkor te ennyire profi vagy?

Morita a nyelvtant szerintem én is hanyagolni fogom Nyelvesít
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4616 Dátum: 11 jún 16, 14:35:24 »

Hé én szteressem a shzerelmet jó és vicces dolog
nah léptem ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4617 Dátum: 11 jún 16, 14:36:07 »

Utáltam a nyelvtant...utálom ma napig... xD
Neki kéne kezdem fizikai kémiát tanulni, de oly annyira nincs kedvem, hogy hihetetlen...
Meg befejeztem az eddigi kedvenc lányos animém. Toradora...ájánlom mindenkinek... Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4618 Dátum: 11 jún 16, 15:38:13 »

Pokémon 5: Hát nem volt egy nagy durranás, bár ha abban az időszakomban nézem, mikor pokémon-mániás voltam, tuti tetszett vna. A végére elaludtam, és most keltem fel, de gondolom úgyis Ash-ék nyertek, és lepofozták azt a 2 idegesítő nőt.
Érettségi: Nekünk még csak kisérettségi volt, és 9en voltunk 9 tételre, és nem tették be a régieket... Én hátulról a 3. voltam névsorban, de legalább még volt miből választani. Szerencsére jót húztam. Am nem tom, hogy lenne a jobb élesben... Visszakeverik a égi tételeket, vagy sem. Mindkettőnek lennének előnyei és hátrányai, bár a húzáshoz ígyis-úgyis kell a szerencse.
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #4619 Dátum: 11 jún 16, 15:54:18 »

Vannak olyan emberek, akik ha 100 tételből 99-et tudnak, akkor kihúzzák azt az egyet, és vannak olyanok, akik ha csak egyet tudnak, kihúzzák azt az egyet. Te a szerencse sokat segít, meg az is, hogy a 4 év alatt menyit tanultál.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 306 307 [308] 309 310 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!