24 szep 21, 18:00:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1305314 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4590 Dátum: 11 jún 16, 12:49:50 »

De a gond megint a flegma stílusoddal van!

Jha 14 évesen nem hiszem,hogy olyan sok dolgon túl lennél. Ottvan a tojáshély a popódon.
Csávóról annyit,ha részeg volt és többen,akkor megis erőszakoltak volna.

Amugy meg nemhiszem,hogy 14 évesen annyira tudnád miaz a szerelem.Volt egy pasid szakított veled,összetört a szíved,jött egy uj azis ö9sszetörte. Ettől még nemleszel tanácsadó,hoyg egy +10 feletti gyerek gondolkozását hasonlítsd egy 30-40 éveséhez. Azok meg eléggé értelmesek,hogy hozzád fordulnak.

Az adminisztráció a szerver karbantartása.MMORPG-k adminisztrálása,miközben játszol is,nagy munka de m1.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4591 Dátum: 11 jún 16, 12:55:20 »

Szerintem azok a szerencsétlenek azt sem tudták, hogy kitől kérnek tanácsot. ikszdé
Masashi, neked annyi dolgod van ennyi idősen, hogy azt is csodálom, hogy van időd levegőt venni, nemhogy ide feljárni... Mosolyog
Nekem kb az otthoni besegítésen, az állataim renbetartásán és a tanuláson kívül semmi dolgom sem volt. ^^
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4592 Dátum: 11 jún 16, 13:01:06 »

Mondjuk ottvan még az ablakmosás, vagy süss sütit ikszdé, de am mind1 hadjuk a házímunkát, lehet csak nálam vesz túlsok időt ha rakodok... éretségi után 3 napom tel el csak a kb 8m2-s szobám kitakarításával xD

Mi károd lenne, ha nem nősz ki belőle, hát elég sok... tudod az élet arról szól, hogy mindig van valaki aki feletted áll és nemfogja kinyalni a segged a két szép szemedért... neked kell talpatnyalni neki csak azért mert ő már többet dolgozott azért hogy ott legyen ahol...

Igen menyj, azért ismerem annyira Debrecent, hogy ha akarnád megoldanád, hogy normális környéken légy... és mondom nem kell neked 7.esen északai életet élned... délutánonként meg a kocsmáknak azért nincs akkora nagy forgalmuk  és ha már akkor én is összetudok számolni kb 500m-es körzetben 4 kocsmát és sose smárolt le egy részeg csávó az utcán csakúgy

Jah 14 évesen tényleg sok és komoly szakításon eshettél túl.... és kérdem én kinek nincsenek családi gondjai, "tragédiái"... mondjuk mesélsz párról állok elébe és meglássuk mekkora tragédiák is voltak azok

Nah beírtatok elém ikszdé

de ezt még utólag küldöm dRownnak meg Szanisznak csak mert egyetértettek velem *-* és szeretem ha egyetértenek velem, szal üljetek mellém és akkor együtt:
http://lolpics.se/482-double-facepalm
üllj mellénk te is A-chan

Hmm tény és való ahogy dRown is írta a gond a flegmáskodás.


« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 13:01:48 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4593 Dátum: 11 jún 16, 13:10:39 »

Felesleges itt vitázni. Mindenki mást szeret csinálni, mást kell csinálnia, és máshogy értékeli azt, amit csinál. Bár, ha mindenki egyetértene a fórumon, nem is lenne olyan jó Nevet Anno én voltam a vitamániáa a másik topicban és élveztem, de most pártatlan szemszögből eléggé fárasztó ezt nézni, hogy itt ölitek egymást. Nyugi, vakáció van! (már akinek)
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4594 Dátum: 11 jún 16, 13:17:39 »

Szívesen társulok mellétek, de ne rúgjatok ki, ha néha kínomban kuncogni kezdenék. Jó? Pirul
Amúgy nem vagyok öreg! Aki ismer, mind azt mondja, hogy elég gyerek eszem van még, de én is látom,
hogy mennyit "feljődött" a mostani generáció... <--Ez, Masashi, nem rólad szól. A korod-beliek kb 90%-áról... És nem kell magadra venned, ha úgy gondolod, hogy nem illik rád. kacsint
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4595 Dátum: 11 jún 16, 13:18:26 »

Nahát, nahát, már megint Henike a téma?
Nem mintha meglepődtem volna. smirksweat

Megvolt a magyar szóbelim!
Az Ember Tragédiáját húztam, pont a kedvencemet.
Máer csak a töri van vissza, oszt szünet. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 13:20:37 írta gman » Naplózva
rencsacsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69



« Válasz #4596 Dátum: 11 jún 16, 13:20:24 »

Masashi
Szerintem senki nem kötekedni, vagy vitatkozni akart veled, csupán arra próbáltak meg rávilágítani, hogy talán mégiscsak a te hozzáállásoddal és/vagy gondolkodásmódoddal lehet a baj... (és ezt nem sértésnek szántam)
Naplózva

Valahol egyszer... nem aranyból, nem kőből... nem fegyverek által, nem a politika szülte világban... hanem a szívedben... egyszer majd új templom épül... hogy hiszek-e benne? ... a végtelenségig!
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4597 Dátum: 11 jún 16, 13:23:05 »

Noemimi-chan,lehet. Bár nekem nem tart olyan sokáig takarítani.

Teljesen egyet értek veled,ha lennének barátaid,megtudnátok oldani,de ezek szerint nincsenek...

És biztos teis kicsit bevoltál karmolva,mertha elkaptak és csak úgy lesmároltak,akkor az már testi bántalmazás! Az viszont rendőrségi pert visz maga után. Jogos,lehettek családi tragédiáid,pl nekem is voltak.De ezektől még nemleszel tanácsadó,főleg nem szerelmi/érzelmi.



*Talán Masashi azért veled kötekedünk,mert tevagy a flegma,te irtál olyanokat,és szinte mindig teirsz ide. Ha egy fórumon társasági lény vagy,akkor elkell fogadnod,hogy válaszolunk az írásaidra! Ha pozitív kommentel,ha nem.

+Paranoiás is vagy,az a mindenki körülbelül: 3 ember. De van jbb dolgunk is,csak reméljük,hátha megváltozol,és nem iíly módon állsz majd neki a dolgoknak.Grat gman!
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4598 Dátum: 11 jún 16, 13:25:10 »

Gman: Nálunk pont a törit utálja mindenki legjobban, de sok szerencsét! Az ember tragédiája pedig tényleg jó. Mármint tesóm azt mondta, h nem kellett sokat tanulni rá. Mondjuk magyarból vannak jóval fogósabbak is Nevet
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4599 Dátum: 11 jún 16, 13:28:15 »

oké, nem akarok beleavatkozni, de azért elmondanám, amit gondolok.
12 éves koromtól 14 éves koromig egy másik fórumon voltam, és akármit mondtam, oltottak. semmi jót nem tudtam tenni, mert én voltam a kis pisis. bár én nem tudtam kiállni magamért, és inkább eljöttem onnan, sajnos. pont ezért fogok kiállni Masashiért. igenis lehetnek 14 éves korban ilyen problémák, én például 12 éves koromban beleszerettem osztálytársamba, aki egy szemét dög volt, és folyton csak játszott velem, igenis összetörte a szívemet. 13 éves korom óta dolgozok, apámnak nem megy elég jól a vállalkozása, és délutánonként én vagyok itt azért, hogy valamennyivel több pénz legyen, és ne kelljen alkalmazottat fizetni. elveszi az egész délutánom... arról nem is beszélve, hogy ezáltal rohadt sok adósságot csinált apám, ez miatt a saját lakásunkba kellett költöztetni a vállalkozást, mi nekünk pedig el kell költözni a mamához. a mama kicsit be van csavarodva, meg van öregedve, nem tudtál neki semmi jót se csinálni. annyit veszekedtem vele, annyira a lelkembe tiport, hogy sírtam, lázas voltam, lebetegedtem, stb. kegyetlen ki voltam idegileg, nem egyszerű dolog ilyen fiatalon elviselni. arról nem is beszélve, hogy korán érő voltam, gondolom Masashi is az, és ezért próbálja így beállítani a helyzetet, ahogy. én is ilyen voltam, és tudom, hogy nem buta, nem hülye, nem gáz, csak tapasztalatlan még pár dologról. de attól még lehet okos. én pl kicsi korom óta jól kijövök az idősekkel, és szeretnek velem beszélgetni, mert azt mondják, hogy értelmes vagyok. engem is szülői szigor alá fogtak, csak úgy mehettem el valahova, ha valaki haza kísér és végig velem lesz, blablabla. még most is így van, pedig lassan 16 vagyok.
most ezt nem azért írtam, hogy velem is veszekedjetek, oltogassatok, hanem azért, hogy kérlek titeket, hogy ne bántsátok őt, semmibe nem hibás. engem meg végképp ne, én csak tisztázni szerettem volna a helyzetet.
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4600 Dátum: 11 jún 16, 13:33:55 »

De látod? Közted bogcsika és Masashi közt az a különbség,hogy te értelmesen irtad le mindazt,amit ő megpróbált flegmán.

Csak azt nem értem,hogy 12 évesen,hogy lehet szeretni? Még csak fellángolás,nem más
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4601 Dátum: 11 jún 16, 13:37:35 »

Ah  gman irigyellek én is azt akartam kihúzni, vagy Jókait vagy Mikszátot, Shakespearet, Bocacciot, vagy Petőfit, vagy Ady-t, még antik irodalmat is ehelyett már mire sorra kerültem semmi jó nem volt benn xD kihúztam a Bibliát.... oké, hogy tökéletessen feleltem, de akkor se tudtam magam annyira beleélni xD uncsi -.-" mondjuk nyelvtantételem egész jó volt kommunikáció *-*

Bár én mindenből olyanokat húztam hogyigaz nem volt olyan nehéz, de nemis volt olyan izgi xD pl. bioszból ökológia... kémiából... kémia története... mondjuk ottis szervesjóvolt sörgyártás folyamata, labor meg etilén reakciói és előállítása
hajj régvolt már

Kéne még csinálni egy töri meg egy matek éretségit, részben kár h nálunk nem kötelező, király tárgy mind2 xD inkább mint az egyetem... meg akkor már egy fizikát is xD

Bogcsi én is 15 voltam mikor itt elkezdtem fórumozni... és nálam időssebbekkel voltam jóba/vagyok a mai napig jóba meglehetett oldani sőtt voltak itt 12 évesek is nemelyek jóarcok mások olyanok akiket nemszabadeott volna net közelébe engedni de ez van 
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 13:49:25 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4602 Dátum: 11 jún 16, 13:41:11 »

akkor inkább lehet, hogy úgy fogalmaznék, hogy rajongója voltam a srácnak.
6. első napjától kezdve, 8. utolsó napjáig abba reménykedtem, hogy egyszer együtt leszünk, egyszer komolyan gondolja, amit mond és amit tesz, csak nem így lett.

egyébként, nem pártolok senkit, Masashinak is és nektek is igazatok van valamibe, valamibe pedig nincs. ebbe témába nem fogtok/fogunk tudni megegyezésre jutni, max kompromisszumra.
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4603 Dátum: 11 jún 16, 13:45:03 »

Megkérném UchihaMasashi-t hogy a továbbiakban ne provokálja a fórumozó közösséget!

És megkérnék mindenki mást, hogy ne üljön fel a provokációnak.

Lehet beszélgetni, lehet vitatkozni, és nem kell egyetérteni se mindenben, de azért ez mégis csak egy nyilvános fórum, bárki olvashatja, azért ezt vegyük figyelembe. És van akit zavar ilyesmit látni.

Természetesen akinek nem inge ne vegye magára, nem minden a vitában résztevő félre vonatkoznak a fentiek.

Köszönöm.

Moderátor


Gyk.: ez nem leb*szás, eddig semmi kirívóan szabályellenes nem történt. Csak igyekszem némi kontrollt gyakorolni.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #4604 Dátum: 11 jún 16, 13:46:13 »

Inkább menjünk, nézzük az RTL Klubon a Pokémon movie 5-öt Nevet
Naplózva



 
Oldalak: 1 ... 305 306 [307] 308 309 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!