24 szep 21, 21:12:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1305455 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4545 Dátum: 11 jún 15, 10:53:48 »

Én angol éretségire kizárólag sorozatnézéssel készültem... ah az volt a leglazább nap... bár magyar se volt gáz, de előtte szétparáztam az agyamat olyan jó dolog 16:30-kor éretségizni xD

Valaki nem tud olyan rendelhető kék hajfestéket amit nem kell leszőkíteni... nemakarom nagyon tönkrevágni a hajam xD Vagy segítsetek eldőnteni milyen szinű legyek xD eddig a kedvencem a kékesfekete + vörös volt, de most meg akarom hagyni alapnak a barnát Nevet

Boldog szülinapot így mellesleg!
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #4546 Dátum: 11 jún 15, 11:15:47 »

Kezdek az Értelem és érzelemmel.  Nevet

Nagyon jól teszed! *.* De imádom. *.* A múltkor a Büszkeség és balítélet új verziójába (Keira Knightley-s) volt "szerencsém" belepillantani, de szörnyű volt. Az ottani Mr. Darcy az eredetinek a meggyalázása.  Gyáááá És milyen gagyi volt a végén a nagyjelenet, amikor Dracy megkéri Lizzy kezét.  >.<# Semmi hangulata nem volt.
Az érettségire sok sikert!!

Stance BSZ!


Noe szerintem vörös melír + barna legyél. A vörös illene hozzád, mert elég bohókás. A kék szerintem annyira nem. De persze csak szerintem. ^^

Morita: Japán óra de jóóó *.* Tudsz már folyékonyan beszélni magadról meg ilyesmik? *.*
Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4547 Dátum: 11 jún 15, 11:18:58 »

Hát november óta tanulok, és eddig inkább írni meg olvasni tanultunk meg meg szavakat. De pár dolgot már el tudok magamról mondani.

Már mérlennék kis naiv? és ne offolj xD

Hát azért Noemim mert úgy gondolod ki fog derülni hogy gubanc van. Igazából nagy ívben tesznek rá...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 15, 11:39:12 írta Morita » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4548 Dátum: 11 jún 15, 11:41:20 »

Hát na rám még csak várnak az egyetemi lét viszonytagságai xD melyekkel itt már egyesek évek óta fenyegetnek...
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 15, 11:42:03 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4549 Dátum: 11 jún 15, 12:37:07 »

végre vége ! *-*
cső nyárcsi <3
jeges limonádét akarok inni *nyálcsorgatás*
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4550 Dátum: 11 jún 15, 12:39:27 »

Idézet

Hát csinálj:) Most hogy leírtad remek ötletett adtál nekem, szóval megyek is csinálom és beteszem a jéghűtőbe egy ideig  Nyelvesít
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #4551 Dátum: 11 jún 15, 12:40:06 »

Figyelmeztetés Én most jutottam el arra a pontra hogy meggyűlöltem még jobban a kollégium vezető tanárom aki mellesleg művtörit tanít amit azt jelenti hogy ért a: MŰVÉSZETEKHEZ!
Mivel egy fontos rajz versenyre kértem tőle tanácsot, adott is de nem kerültem a döntőjébe és amikor néztem azokat a rajzokat (mert témához kötött volt) rájöttem hogy én is hasonlót akartam csinálni csak a tanár mást tanácsolt ezért mást csináltam!
Ennek hatására vmiért elkezdtem szimpatizálni deidara senpai-al... most már én is kezdem úgy gondolni hogy a robbanás lenne az igazi művészet, ami egy pillanatig tartó csoda!
 Ördögi
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4552 Dátum: 11 jún 15, 12:41:39 »

Ha művészetről van szó, soha nem hallgass másra. A művészet attól művészet, hogy úgy fejezi ki a dolgokat, ahogy te gondolod.
Ha nem így lenne szakmának hívnák.
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4553 Dátum: 11 jún 15, 12:45:04 »

Idézet
Hát csinálj:) Most hogy leírtad remek ötletett adtál nekem, szóval megyek is csinálom és beteszem a jéghűtőbe egy ideig  Nyelvesít
sajnos nekem nincsen itthon citromléééé : (
de majd hozatok anyával, ha jön haza : D
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4554 Dátum: 11 jún 15, 12:54:05 »

Idézet
Talán nem tudsz lemenni a boltba egyedül?^^

Túl messze van vagy nem engednének el esetleg? Mosolyog

Minek menjen le ha tud hozatni mással? Ördögi
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4555 Dátum: 11 jún 15, 14:01:56 »

Ó. Köszönöm szépen mindenkinek Mosolyog Ma az évzáró és jómagam ünneplésére kotta részegre isszuk magunkat. Bár amióta tesóm ballagási "buliján" 4x hánytam whiskeytől, azóta sörön kívül nem igazán mertem inni mást... félek a másnaposságtól (is).
Emellett ma mindenképp lesmárolom a (leendő) barátnőm, délelőtt már volt némi forróbb hangulat.
Naplózva



Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4556 Dátum: 11 jún 15, 14:29:51 »

Hali emberek! Birkanyírás, Alias hajvágásom volt.^^ Nem lett rossz, és holnap mehetek bankettra, tele kell ennem magam.^^ Veletek mi a hézag?^^
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #4557 Dátum: 11 jún 15, 15:37:55 »

Aljas hajvágást olvastam először. Elképzelt, hogy gyanútlanul ülsz a székben a hátad mögé settenkedik egy csúnya, görbe hátú, horgas orrú fodrász aki sunyi módon dörzsölgeti a tenyerét és egy óvatlan pillanatodban levágja a hajad.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4558 Dátum: 11 jún 15, 17:10:23 »

Azon gondolkodik épp a család, hogy hova utazzunk a nyáron.
Még csak annyi biztos, hogy külföldre.
Én felvetettem, hogy Líbiába, de leszavazták. Szomorú
Ötletek?
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4559 Dátum: 11 jún 15, 17:14:34 »

Előző hszt nem idézünk!

Moderátor


Jól megy egyeseknek  Mosolyog Mi eddig csak kétszer mentünk el horvátországba, elsőnek kb. 10éve, másodjára kb. 4éve azóta nemvoltunk külföldön, de a horvátország szép volt, de ha megtehetitek szerintem dubai-ba érdemes elmenni Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 16, 12:41:46 írta Aes Sedai » Naplózva
Oldalak: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!