24 szep 22, 12:25:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1306315 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
Esztii
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 872



« Válasz #4110 Dátum: 11 jún 03, 18:35:10 »

Aes akkor itt sincsenek mert én se tudtam miaz ikszdé de nem akartam megkérdezni, mondom hülyének néznek, hogy ilyent nem ismerek. De ezek szerint nem csak én nem hallottam még Nevet Pedig élőben nem is használtatok ilyen szavakat  Gondolkozik

Kletta énmég emlékszem rád :* és nemvagy a fórum szégyene  Neeem
Naplózva

Nővérkéim: Nikkie és Sabaku no Temari  Kúl
Édes szüleim: Aemy és G-sama  Szeretet
Sógoraim: Szanisz és Dani
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4111 Dátum: 11 jún 03, 19:32:35 »

Könyi holnap ne ess kicsi esőcske *-*
kérlek!! akarok egy jó napot lécci Pirul
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4112 Dátum: 11 jún 03, 20:06:25 »

Alföldikén a penészes kolbászból nekem se jött le elsőre semmi.
A miskolci ismerőseim meg pl a toroskáposzta és a székelykáposzta közötti különbséget nem tudják.

Masashi, pedig nincs is jobb, mint zuhogó esőben lefutni a csonkatorony-pláza távolságot.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #4113 Dátum: 11 jún 03, 20:47:27 »

Húúú de ideges vagyok... Tudom,tudom a CS az egy játék,de akkor is. Felmegyek,lövök 27-1 et,beszólogatnak a 14 éves hangú gyerekek,hogy csiter. Rendben tűröm,de annyira felhúztak,hogy a legbénább gyerek KIÉGETETT!!!! Úgy laggolt,hogy ellőni nemtudtam,azmeg kispityuval lelőtt. De kb ezt 4x...

Inkább szép idő,mint esős.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4114 Dátum: 11 jún 03, 21:05:58 »

Az szép munka dRown, de azért vannak olyan emberek is, akik nem hisznek csalónak.(Tapasztalatból mondom, igaz az nem CS, hanem CoD.Nevet) Itt jelenleg nyugodtság van, de tényleg, amúgy dRown, nincs valami Fragmovie-d? Bár nem akarok eltérni a témától, szóval egyszerű kérdés: Kinek hogy tellik az estéje? Lám új hsz, hát igen, ezt el kell fogadni, mert az ilyen taknyokkal(15 évesen nem mintha én nem lennék az, de én legalább nem csalózok le valakit ha belő Codon, Quaken, vagy bárhol.) Metinnel is ez van, mindennel, de ha te vagy az admin... Ördögi
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4115 Dátum: 11 jún 03, 21:10:55 »

Nincs bizony, de ez a legtöbb játékkal így van. Amúgy, olyan ismerős vagy nekem egy oldalról, ahol Metines P szerók vannak, a Metin topicba majd leírhatnád, melyiken tolod, mert kellene nekem valami jó(Bocsi modik a kis offért. bow) Meg hát persze  nem csak az a baj hogy gyerek, sőt nem is  az, hanem az, hogy az alpári szöveg megy. Meg a tiszteletlenség! Ha ez megszünne. Hümm-hümm
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4116 Dátum: 11 jún 03, 22:03:30 »

Látszik, hogy alföldi  vagy
Az "északiak" sem ismerik a "déli" dolgokat. kacsint
Ha tévednék, akkor mond meg, hogy mi az a kulen meg a szárma! Faceg
Naplózva

Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4117 Dátum: 11 jún 04, 10:34:56 »

Látszik, hogy alföldi  vagy
Az "északiak" sem ismerik a "déli" dolgokat. kacsint
Ha tévednék, akkor mond meg, hogy mi az a kulen meg a szárma! Faceg

Ehh... apámék mikor mentek a finnekhez Helsinkii-be, biztos ami biztos vittek magukkal csípős paprikát... Apám ott magába eszegette a paprikát, az egyik idegenvezetőt megkérdezte kér-e... Az beleharapott és ordítva rohant vízért... smirksweat Északiak + "csípős ételek (amit én is nyersen megeszek önmagába) = ordítás...

Én am orosz lánykákkal tapasztaltam ugyan ezt... meg a csemegekolbászomba (házi) beleharaptak... épp hogy letudták nyelni, úgy csípte a torkukat.... egyszerűen nem bírják az erőset...
Naplózva


USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #4118 Dátum: 11 jún 04, 12:30:25 »

hát milyen puhány emberkék az ilyenek :PP
Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4119 Dátum: 11 jún 04, 19:03:29 »

ismét pörgős hétvégém van Nevet
tegnap voltunk kirándulni, bikalon a reneszánsz parkba. hogy őszinte legyek, azt gondoltam, hogy nagyon uncsi lesz, de szerintem rohadt jó volt. volt hangulat, mondjuk ilyen hülye osztálytársakkal nem csoda, a bemutatók pedig nagyon tetszettek : D az oda meg vissza útról ne is beszéljünk, jött még 1 osztály velünk, és pont 2 gyökér elé ültünk be, hát mi szét visítottuk a fejünket, olyan hülyeségekről beszélgettek, meg szivattuk őket össze-vissza ikszdé
ma meg barátnőmékkel meg a barátomékkal voltunk skate versenyen, nagyon nagyon tetszett *-* így, hogy ennyit láttam, kicsit hiányzik a deszka, még megfontolandó =) ja és pecsenyepirosra sült a kezem, az orrom és nyakam xd igazán szexi és kellemes xD este pedig elvileg afterpartiiii (yn)!
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #4120 Dátum: 11 jún 04, 20:57:33 »

No... egy hét múlva találkozunk... Kellemes hetet emberek...

HORVÁTORSZÁGBA MEGYEK
 Byebög Byebög

(ANTIKOMINTERN vadászatra mentem... 1 hét múlva jövök!

UchihaMasashi.: Az nem puhány... erősebbnek hiszi magát nálam (engem meg mindenki a leggyengébbnek az osztályból, azt nagyobbat dobok a 3 kg-s medicinnel mint egy kettő "sportoló" a 2kilóssal... ennyit erről)
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 04, 20:59:28 írta Manesz » Naplózva


Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4121 Dátum: 11 jún 04, 21:40:37 »

Nem tervezek, most szünetbe bátyáméknál voltam 2 napot, nem akarok én külföldre menni, kockulás lesz itthol azthiszem. \m/ Faceg Durci
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4122 Dátum: 11 jún 04, 21:53:24 »

Dawe ez az avatar zseniális Dwayne Johnson-ról.  Nyelvesít
Az erő legyen veled Manesz ^^

Én most tervezem hogy leugrom a Balatonszemesre ahova még kiskoromba jártam, tavaly vettek ott egy új nyaralót a nagyszüleim így megyek kiélvezni Nevet meg persze segíteni nekik rendbe tenni a helyet ott ahol kell.

UchihaMasashi: Bocsáss meg a dumatopicot nem olvastam vissza így nem tudom hogy erről lehetett e szó, de te tényleg minden nap új és új avatart teszel be?
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 04, 21:55:14 írta Minagi » Naplózva


Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4123 Dátum: 11 jún 04, 22:01:34 »

Hát igen, The Rock a kedvenc pankrátorom, és most, hogy visszatért... Hümm-hümm Csak telne már le ez a hét, lenne ballagás, és kapnám az új Pécét....Nevet
Naplózva

Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #4124 Dátum: 11 jún 04, 22:24:35 »

Ha valaki a Balatonhoz akar utazni, az keresse meg a nagymamámat Keszthelyen és kérjen tőle szállást Nevet Én már úgysem voltam ott évek óta, a nagymamám időnként meg szokott látogatni itt Sopronban, de én nem vagyok hajlandó oda menni. Elnézést kérek a következő kijelentésemért, de nekem már herótom van a Balatontól ikszdé Régen amikor azért nyöszörögtünk hogy menjünk el nyaralni, akkor persze mindig a nagyihoz mentünk, de mióta kijelentettem hogy az elkövetkezendő pár évben nem vagyok hajlandó odamenni, a szüleim kénytelenek mindig egy új utazási célt találni, hehehe Nevet Jól van na, én is világot akarok látni ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Oldalak: 1 ... 273 274 [275] 276 277 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!