24 szep 22, 06:28:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 264 265 [266] 267 268 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1305891 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3975 Dátum: 11 máj 30, 21:15:29 »

Én egyszer láttam kazét, de mivel életemben nem beszéltem vele és nem is terveztem, így továbbálltam. Nevet
Naplózva
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3976 Dátum: 11 máj 30, 21:17:35 »

Névlopás: Én sajnos ugyan ezeket tapasztalom csak más játékokban... Ezekkel sajnos nem tudsz mit kezdeni... >.<#

Anno WolfET-n volt ez... egy szemét dél koreai csávó feljött mindenkinek lemásolta a nevét... Bannolni meg nem lehetett szerverről mert név alapján 2 játékost dobnának ki, aztán elkezdett TK-zni ami felcseszte az adminokat, szervergazda megnézte az IP-jét aztán az alapján örök bannt kapott (ill PC-jét is blokkolta egy hecker csávó hogy ne tudja elindítani a játékot sose) ill (mivel egyik legjobb klán) az összes szerverről kibannolták IP alapján a biztonság kedvéért.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3977 Dátum: 11 máj 30, 21:21:24 »

Te béna vagy Noemi...ez van...am mikor Csibét láttam én is, a nagy köszönési hévemben, majdnem legurultam a metró mozgólépcsőjén...
Fórumosokkal összefutni balesetveszélyes...

Amúgy, azoktól kérdezem, akiket nem ismerek, hogy szoktak-e esetleg összefutni egymással valamikor?

Nemis vagyok béna ikszdé de még veled is alig talolok ikszdé pedig úgyvolt hogy vmikor jössz, meg, hogy majd megdumállunk egy korrepet is ikszdé de egyikv se jött össze, bár a kémiát megcsináltam valahog, vicces volt de meglett és ha vége a  vizsgaidősuckodnak szívesen látlak hajlékomban Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3978 Dátum: 11 máj 30, 21:22:55 »

Édes vagy Noemi, de hát mindig olyankor volt neked jó, amikor nekem nem. Meg ha Pesten voltál, valamelyest érthető okokból nem én voltam a legizgalmasabb programod.

Megjött imádott hugocskám...most már nem táncolhatok a szobában fel s alá
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 30, 21:24:50 írta Morita » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3979 Dátum: 11 máj 30, 21:25:54 »

Amikor Pesten voltaam alig voltál Pesten xD de am is majd jövőre muhahahaha, már szinte biztos a Corvinusra menetlem xD már ha még lesz egy darabig Corvinus, nemakarok BME-n kis csicskacsíra lenni xD
Tényleg  vki nem tudja ha most feltöltöttem minden bizonyítványt stb. felvire mikor kapom meg a pontszámítás eredményét kb?
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 30, 21:26:50 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3980 Dátum: 11 máj 30, 21:26:29 »

...
Fórumosokkal összefutni balesetveszélyes...

...
Ezt aláírom! ikszdé 1 hétig virított egy pukli a homlokomon a balatoni tali után! ikszdé
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3981 Dátum: 11 máj 30, 21:28:10 »

Nah ugye, én megmondtam!!

Éhes vagyok lettem, de lemenni már nem akarok, ennek fő oka, hogy nincs lent senki, így a villanyok se égnek, és bár ugye így sötét van, én meg félek a sötétben. Éhen fogok halni...  Behalt

Hát Noemim, ez a hozzáállásod a tovább tanulásodhoz már tetszik...nem úgy mint mikor végigsírtál, hogy ÚR ISTEN! MEG FOGOK BUKNI! ÉN SEMMIT SE TUDOM!
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 30, 21:29:25 írta Morita » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3982 Dátum: 11 máj 30, 21:29:54 »

Hát Gabesz nekem az egyel azelőtti balatoni nyaraláson a fényképezőm életét is vesztette xD, de szerencsére egy utóddal azért meghajándékozott a haldokló fényképezőgépem mielőtt végleg kimúlt ikszdé

Ahá ezekszerint Böszbe tanulsz ikszdé én is éhes vagyok és most csukták rám az ajtómat mert hangosan pötyögök ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3983 Dátum: 11 máj 30, 21:31:33 »

Ezt aláírom! ikszdé 1 hétig virított egy pukli a homlokomon a balatoni tali után! ikszdé

Okozatot ismertetnéd velünk? Érdekel a sztori... Unatkozok mert nem hozza be a napisz*rt de a netsz*rt igen...

SZERK.: Már azt se...
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 30, 21:32:12 írta Manesz » Naplózva


Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3984 Dátum: 11 máj 30, 21:32:08 »

Noemi túl jól ismeri már az életkörülményeim...DE ÉN ETTŐL NEM LAKOK JÓL!!!

Az én húgomnak nincs választása. Elviseli a pötyögésem. Ha tetszik neki, ha nem.

A fent olvasható Minagi név tetszik...kifejezetten gratulálok neki a felhasználónév-választáshoz.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 30, 21:38:15 írta Morita » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3985 Dátum: 11 máj 30, 21:38:07 »

Mert csaknem Dávid is otthon van, hogy nemlehet befoglalni a szobáját?
Meg milyen gonosz vagy már szegénnyel Durci kitudja lehet holnap frissnek kell lennie az oskolában xD Erről jut eszembe holnap megint kelhetek 7kor elszoktam már tőle T_T
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 30, 21:39:42 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #3986 Dátum: 11 máj 30, 21:40:20 »

Dávid nincs itthon, de mivel háromhetente 2 éjszakát jövök haza, azt szeretem a saját ágyamban eltölteni.

Dávid, a bátyám...és hogy egye meg őt a fene.... épp Norvégiában van... -.- Olyan igazságtalanság. Tolmácsnak vitték őt magukkal pedig én 1000x jobban megakartam már nézni az északi országokat....
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3987 Dátum: 11 máj 30, 21:42:47 »

Hogykerült oda? Én is akarok -.-
Am kimonta h te menyj menyjen ő, ha zavarja ikszdé, mellesleg meg mind hármótoknak egyformaaz ágya xD (tapasztalatból tudom xD mondjuk Dávidé annyiból nyerő, hogy azt csakegyedül élveztem xD)
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 30, 21:44:18 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3988 Dátum: 11 máj 30, 21:44:22 »

A napisz*rt én is épp most akartam megnézni.. :/

Manesz: Volt bennem egy kis tinta, és nekisétáltam egy villanyoszlopnak...  Röviden ennyi, inkább nem részletezném! smirksweat
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3989 Dátum: 11 máj 30, 21:45:33 »

Jöttem emberek! (feltételezem, nem hiányoztam Pojén)
Jéé egy régi/új arc! Szia. ^^

Na, jó dolog a tartományi fővárosban sulizni... Nevet
Leszálltam a buszról, mentem 100 métert és belefutottam egy hadseregnyi félig-meddig piás tizen/huszon évesbe meg egy rakás felpárcélozott rohamrendőrbe... -.- Nagyon jó volt közéjük keveredni. Pojén
Dugót csináltak az egyik legforgalmasabb kereszteződésben, a rendőrautók meg motorok szirénázva rohangáltak, mint a mérgezett egerek, a "gyerekek" sörrel a kezükben kandikáltak ki a kocsiablakokon, kiabáltak, le sem sz*rták, hogy ott áll a rendőr tőlük 50 méterre. Nevet Újvidék, én így szeretlek!
Naplózva

Oldalak: 1 ... 264 265 [266] 267 268 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!