24 jún 17, 00:42:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 248 249 [250] 251 252 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1181601 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #3735 Dátum: 11 máj 20, 22:46:06 »

Az én szakomon kb az emberek 80%-a (ha nem több) rendelkezik note/netbookkal ... szivárványrobotunikornis

Hogy mi?? Az életben nem hallottam ilyen jószágról. ikszdé

Szerintem a Robot Unicorn Attackre gondolt: http://games.adultswim.com/robot-unicorn-attack-twitchy-online-game.html Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 20, 22:47:34 írta Soul » Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #3736 Dátum: 11 máj 20, 22:57:00 »

CsiziDani megijedt, én viszont szivesen találkoznék az itt "megismert" emberekkel. ^^
Drown ne félj mondatára muszáj volt rákontráznom. Nevet
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #3737 Dátum: 11 máj 21, 05:20:02 »

Manesz: az internet az, ahol a nők férfiak, a férfiak férfiak, és a gyerekek FBI ügynökök
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3738 Dátum: 11 máj 21, 06:58:00 »

Ez majdnem olyan,mint néhány képbe és betűbe beleesni a neten. Nevet

Én is CS-ben elég sok lánynevű embert látok. Beleszól mikrofonba és hoppá fiúhang :ASD És aki addig nyalt neki,az  ikszdé

Am CsiziDani az biztos,hogy szeptemberig véletlenül se futhatunk ott össze,mert az életbe nemfogok lemenni oda Nevet

Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3739 Dátum: 11 máj 21, 18:32:07 »

Ezt még kitalálni is külön művészet volt... ikszdé (legalább a ló felépítése és a mozgása jól van megcsinálva Nevet)

Nem is gondoltam, hogy komolyan mondod. Nyelvesít
________________

Áh olyan szép idő van. Hét ágra süt a nap meg zuhog az eső. Ennél nincs is jobb. Nevet (csak ne kellene még mindig rajzolnom >.<#)
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3740 Dátum: 11 máj 21, 18:54:49 »

Én a meleget csak az ésszerű kereteken belül szeretem. Hümm-hümm Már nem süt a nap. Fúj a szél, de nincs elborulva. Gyanús ez nekem. Túl nagy a csend... Gondolkozik

Majd' elfelejtettem! Debreceniek! Go az Unplugge-ba! MOST!  Ha nem, velem gyűlik meg a bajotok! ikszdé
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3741 Dátum: 11 máj 21, 19:01:53 »

Dejóóó,sz@rrá áztam Nevet Kinvoltunk focizni,jövök haza,erre bezárva minden...Hogy menjek be? xD Sehova se tudtam beállni ezért megáztam.

Egy kis segítséget kérek. Van egy nagyonjó barátnőm aki nekem önti ki mindig a lelkét.Van a barátom,akivel már majdnem járási kapcsolatban vannak. De felmerült a gond,hogy szeretem a lányt. Bekavarjak? Vagy legyen elég nekem az ő boldogsága? Én viszont szenvedjek?
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3742 Dátum: 11 máj 21, 19:09:06 »

Miért? Ki még? ikszdé
Én csak közönséget toborzok a rokonoknak... Nyelvesít

A Madarás haj meg jó. Nevet (hacsak nem Tobi Madarás smirksweat)
Az én hajam most kb semmire sem hasonlít... Max egy tál szénás spagettire. ikszdé
______

Ú dRown ez sz*r helyzet... Én biztos nem kavarnék be, mert vagyok olyan hülye, hogy mások öröme fontosabb, mint a sajátom. Az a kérdés, hogy a csaj mit lépne, ha megmondanád neki. Ha ismered eléggé, akkor szerintem ki tudod következtetni, és az alapján dönthetnél. + ott a pasi is. Ő mennyire barát? Barát barát, vagy csak haver? :/
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3743 Dátum: 11 máj 21, 19:14:09 »

Igen,tudom mitlépne a csaj: mindkettőnkre nemet mondana. De ezzel az ő boldogságát/barátságunkat is kockára tenném. A fiú pedig 8 éve barátom...Szóval...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #3744 Dátum: 11 máj 21, 19:20:31 »

Sziasztok! Kedves dRown én saját tapasztalatomból adok most tanácsot Neked, remélem hasznodra válik.
Nekem a legjobb barátnőm belezúgott a barátomba és az akkori fiúm Őt választotta. Ha megfogadsz egy tanácsot: bármilyen rossz is most Neked, nem szabad lépned. Magadban kell ezt rendezned, mert ha bevallod az érzelmeidet, mindketten elfordulnak majd tőled. Úgyhogy ismerem a helyzetedet a másik szemszögéből és én azóta sem beszéltem azzal a lánnyal Ő sem kíváncsi rám és én sem rá. Szóval szerintem próbálj kiszeretni belőle, bármilyen nehéz is.  kacsint
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3745 Dátum: 11 máj 21, 19:24:18 »

Hát igen,köszönöm! Épp ezért nem akarnám neki elmondani,de igy meg megint én leszek az,aki legközelebb nagyon sokáááááááára lessz szerelmes. Mert lehet engem választana,de legbelül meg mégse :SVelem lenne,de őt szeretné. Mertha elvileg szeretsz valakit,akkor nemnagyon hanyagolod el.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #3746 Dátum: 11 máj 21, 19:37:11 »

Meg ha téged választana...akkor mit érezne a barátod? Még ha beszélnétek is, nem úgy, mint mi akkor is ott lenne Benne is meg Benned is hogy mi történt...tudod hogy mondják:
"A Barátság egy vékony aranyfonál, mely könnyen elszakad,
Össze lehet ugyan kötni, de a csomó megmarad!"

Én is nehezen lettem szerelmes utána, de hidd el te is megtalálod majd az Igazit! *.* Nevet
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3747 Dátum: 11 máj 21, 19:41:34 »

Igen, én is ezt tenném... Biztos nem merném megmondani a másiknak, hogy mit érzek, nehogy elveszítsem mindkettőt.
El kell nyelni a békát, és úgy tenni, mintha mi sem történt volna...
(Azért, ha igazi barát a barátod, akkor nem kellene, hogy elforguljon tőled azért, mert beleszerettél a barátnőtökbe, hisz nem tehetsz róla. :/ De így is úgy is ott lesz ez a dolog, és azt még nehezebb kitörölni, mint újra szerelmesnek lenni. Szerintem.)
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3748 Dátum: 11 máj 21, 19:43:10 »

Igen,köszönöm. Hagyom a csudába. De mivel ez egy boldog fórum,legyünk boldogok Nevet Ki ázott ma meg? Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3749 Dátum: 11 máj 21, 19:50:34 »

Hát TE! ikszdé Én ma ki sem dugtam az orrom a házból, úgyhogy esélyem sem volt megázni. ^^

(szóval, akkor te is ilyen "ha mással foglalkozok, akkor nem olyan rossz" vagy "nem nyomkodok másokat a problémáimmal" ember vagy, mint én? Gondolkozik)
________
Szép lehet a hajad Masashi! *-*
Naplózva

Oldalak: 1 ... 248 249 [250] 251 252 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!