24 jún 01, 22:56:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1144433 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3705 Dátum: 11 máj 20, 11:07:43 »

Nem is felejtettem el. Azért tettem azokat a szavakat idézőjelbe. Mosolyog
A hormonos dolgot nem én mondtam, hanem a tanárnő. Én csak leírtam. Az meg nem azt jelenti, hogy egyet is értek vele. ^^
Amúgy az ilyen témáknál alapból előjön a pesszimizmusom, úgyhogy bocsi. smirksweat

De visszatérve arra a kérdésre, hogy "ha valakit „szépnek” mondanak, de mégsem talál magának párt, azzal mi van?". Létezik az, hogy senki szerint se legyen szép valaki?
Naplózva

Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3706 Dátum: 11 máj 20, 11:14:47 »

Lehet nem a  fizikai szépsége, hanem a lelki szépsége az, ami megragadja a másik nemben lévőt. Nem hiszem el, hogy ne lenne mindenkinek esélye a "szépségre", és a boldog párkapcsolatra. Ha nem is hisszük el, nem teszünk érte, ott kezdődnek a bajok. Aki pedig "szép" és nem talál párt? Néha az ilyen embereknek a legnehezebb, mert nincs a környezetében olyan mint ő. Vagy nem ismeri fel.
Ez a hormonális dolog... szeretem a bioszt, kémiát, de az életet soha nem tudnám ilyen felfogással szemlélni, örökkön folyvást csak le lennék hangolva. Nem akarom, hogy pár hormon döntsön az életemről, én magam, a lelkemmel stb. akarom eldönteni, hogy milyen vagyok, leszek. Lehet az ideák világában élek, de szerintem jobb érzelmekről beszélni, mint  hogy pár hormon hol, és milyen mennyiségben van jelen.
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3707 Dátum: 11 máj 20, 11:57:05 »

Mindegy, hogy tetszik, vagy nem tetszik, ezek tények.
Egyébiránt a "lélek" is csak pár agyi inger egyidőben való működéséből jön létre... de ebbe inkább ne menjünk bele.
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #3708 Dátum: 11 máj 20, 14:29:31 »

amúgy mekkora szívás már, infon vagyok, van net, de a facebook le van tiltva -.-"

Erre én azt mondanám, hogy Challange Accepted:D
Középsuliban beállították, hogy minden újraindításkor vesszen el minden adat.... egy osztálytárssal elintéztük... a rendszergazda törölte a PMAIL könyvtárunkat (egy mindenki által írható könyvtár mindenkinek a hálózati meghajtón, ezen küldözgettünk fileokat)  visszaállítottuk novel-ből ikszdé    valami sz*r url-szűréssel tiltják a FB-t?  kerüld meg:D

A rendszergazdák így készítenek fel a való életre:D

Egyébként ha eljutsz majd egyetemre, ott annnyit fészbúkozol amennyit akarszXXXD

SZERK:   Amúgy teljes mértékben egyetértek Gabesszal
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 20, 14:32:18 írta Dancsa » Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3709 Dátum: 11 máj 20, 14:45:10 »

Nálunk is egy két lány okost telefonnal ami azon kívül hogy drága és törékeny nem igazán hasznos, folyton FB-znek és látszik ki tanul... Na én akinek a régi- ún f*s- no?kia? mobléval rendelkezik simán 4-es vok.
Naplózva


Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #3710 Dátum: 11 máj 20, 15:01:48 »

Az én szakomon kb az emberek 80%-a (ha nem több) rendelkezik note/netbookkal  érdemes beüllni félév elején egy előadásraXD 

A poén az volt hogy diszkrét matematika GYAKORLATON ott gépezik a csoporttársam, gyakvez odamegy..  alt-tab alt-tab... nem sikerült neki...   néz nagy szemmel a gyakvez...
"Az ott egy egyszarvú volt?"  <kitőr a röhögés>  szivárványrobotunikornis fészen
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3711 Dátum: 11 máj 20, 15:13:31 »

Hát jah... De nálunk nem elég hogy doga alatt irogtják egymásnak a választ... Legalább jót írnának, vagy google-be utánanéznének... De 1-esre megírni a 100 pontos (tanár lusta százalékot számolni) dogát... Miközbe neteznek...
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3712 Dátum: 11 máj 20, 15:16:47 »

Azért ezért ne az okostelefont hibáztassuk nekem is azvan mégis kitűnő tanuló voltam xD és ezalatt nem azt értem, hogy 4es mmint náílatok 4es hanem nálunk 1es (ami azn 5ösnek felel meg és másjegyem nemisvolt évégi biziben az elmúlt években) Szal lelehet szálni az okos telefonokról
Ah már csak 1 tétel és felkészültem a biosz éretségire valyon 2nap alatt menni fog mewgtanulni a 60 masgyar tételt?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3713 Dátum: 11 máj 20, 15:33:13 »

noemimi-chan: nem azt hibáztatjuk, csak a rossz felhasználását. Magyar... talán smirksweat
Naplózva


Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #3714 Dátum: 11 máj 20, 15:36:02 »

okostelefonon FB-n cserélik a rossz válaszokat?!!  én feldobtam a tanár előadásait pdf-ként a telómraXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Manesz
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 892


Életművész


WWW
« Válasz #3715 Dátum: 11 máj 20, 15:38:26 »

Én meg a töriórát videózom hátulról... smirksweat
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3716 Dátum: 11 máj 20, 16:02:28 »

ikszdé Vicces hely akkor ez az ELTE IK ha ezt egy infoszakos halgatónál nem szúrják ki a tanárok kedves Dancsa xD mmint máshol megértem mert biztos infomációkból tudom h ez Óbudai Egyetemen is bevált szokás, telóal,  vagy ipoddal, de ott is mondjuk épületgépészeten nem olyan feltünő, mint infon xD
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 20, 16:17:50 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #3717 Dátum: 11 máj 20, 16:12:08 »

Ehhm.. szabad két kérdést? Melyik az? Mert nem mind egyforma és van pár...

jaaj aszittem írtam hogy a Sobri Jóska ^^" sry ikszdé nem figyelek miket írok smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 20, 16:13:01 írta ^^ » Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #3718 Dátum: 11 máj 20, 16:15:53 »

Noé, nem TTK-s vagyok... ELTE IK (informatikai karXD)  amúgy ez az óra, "Jog és Menedzsment" volt, ahol egy BME-s közgáz tanár tartja az órát:D
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3719 Dátum: 11 máj 20, 16:17:29 »

akkor ik nekem egyremmegy (olyan sok kara van az eltének xD) hát ott  mondjuk érthető.... bár poénabb lenne egy mittom én milyen nagyon info órán bejátszani ez  Hümm-hümm
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!