24 jún 17, 07:44:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1182016 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #3210 Dátum: 11 ápr 28, 05:43:47 »

hhaaaaajh *sóhaj*
Be kéne menni az egyetemre, rég voltam márXD  Tegnap a teszkóba jutottam az egyetem helyettXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3211 Dátum: 11 ápr 28, 11:48:12 »

Lille nem mesélj egy kicsit mi az ördög van ott. Mert az ember már annyi mindent hallott meg olvasott hogy nem tudja melyik az igaz.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #3212 Dátum: 11 ápr 28, 12:17:11 »

én konkrétan azt sem tudom miről van szó Hmm? egy videó linket vki please Szomorú
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3213 Dátum: 11 ápr 28, 12:45:49 »

Holnap lesz az utolsó napom a gimiben.
Örüljek, vagy szomorkodjak? Mosolyog Szomorú
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #3214 Dátum: 11 ápr 28, 12:57:43 »

attól függ milyen volt a közösség: ha szeretted akkor igen Szomorú ha nem akkor meg egyértelmű... No comment
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #3215 Dátum: 11 ápr 28, 13:00:34 »

Én a helyedben szomorkodnék. A középsulinál nincs jobb (bár, a felsőfokú intézményekről nincs sok fogalmam). Akkor jó főleg, ha van egy normális osztályfőnököd, aki sok mindent meg tesz az osztályáért és az iskoládnak van egy normális tanári kara, akiknek egyforma követelményei vannak szakmai szempontból. Meg természetes van egy normális osztályod, akik középiskolai diákként IS tudnak viselkedni 5-6-7x45 percig  Pojén
[ebből lehet szűrni, hogy nekem milyen "élményeim voltak/vannak/lesznek a 4 év alatt]

Gyöngyöspatához hozzászólva: Lille, lehet te is jobban jársz, ha egy időre elköltözöl. Hallottam a helyzetről és ott nem csak fasizmus, fajgyűlölet van, a politika is nyakig benne van. De aszem itt van a határ a fórumon, úgyhogy ennyit erről.
Naplózva

....................................................................................................................
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3216 Dátum: 11 ápr 28, 13:34:10 »

Egy magyar embernek sosem a fasizmustól kell félnie, bár ez a jelző elég helytelen itt... Hanem ami ellen a "fasizmus" küzd.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3217 Dátum: 11 ápr 28, 13:38:22 »

Jah, Gdat, én se érzem úgy, hogy Olaszországban élnék. ikszdé Fasizmus eddig csak ott volt.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3218 Dátum: 11 ápr 28, 16:25:07 »

Asszem inkább hagyjuk ezt a témát...  smirksweat Mert elkanyarodik a végén a duma a politika, és a faji témák felé, és azt nem kéne... smirksweat
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3219 Dátum: 11 ápr 28, 17:14:21 »

1 hét múlva földrajz szóbeli :S Holnaptól el kéne kezdeni kidolgozni a tételeket, mert 19 van. Szerencsére így megint lesz 1 hét szabad Nevet

__________


Gyöngyöspata csak ki lett emelve a többi hasonló település közül, de ez nem egyedi probléma. Tudom, mert itt is elég nagy a gond Szomorú  Bár egyetértek az intézkedésekkel, amit a polgárŐRök csináltak, de tényleg itt zárjuk le Nevet akit érdekel, neten sok mindent talál.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3220 Dátum: 11 ápr 28, 17:26:27 »

Ah nekem még 23.áig van időm, csak akkor folytatódik az éretségi Nevet Ballagásnak viszont szép a dátuma péntek 13
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #3221 Dátum: 11 ápr 28, 17:27:45 »

Nálunk nincsen érettségi szünet O.O -.-" Úgyhogy jövőhéten szüntelenül koptathatjuk a padokat hurrá Nevet és elkezdhetek készülni a német vizsgámra :S és esélyes h péntek 13.-án vizsgázok azmii xD remélem inkább az utánna következő héten Mosolyog

Mi sulinkban holnap lesz a ballagás...
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3222 Dátum: 11 ápr 28, 17:34:23 »


 Gondolkozik Kétszer végighallgattam egymás után. ^^ Vagy immunis vagyok rá, vagy az első 3 másodpercben agyvérzést kaptam, mert elkapott az ok nélküli kuncogás tőle. Kb végig vihorásztam az egészet és nem tudtam abba hagyni. smirksweat

Szegény Lille. Szomorú Nálunk is volt pár éve hasonló, csak az egy majdnem csődbe ment gyár munkásai között zajlott. Meg akarták lincselni a fejeseket (meg a ketté szakadt tömeg egymást is :/). Az egész országból küldtek rendőröket is meg minden. Az volt a szerencse, hogy a gyár kint van a város szélén és nem sínylettük meg a dolgot. Egyáltalán nem volt olyan durva mint ami nálatok van. Szomorú

--------------

Én visszasírom a gimis éveimet. Nagyon hiányzik az a pár ember akikkel ott "összenőttem". Sír

--------------

Amúgy rég nem voltam már itt. :/

Szombaton voltam koncerten. Bent ültem a back stage-ben, és a magaménak tudhatom a banda dedikált CD-jét, ami a második aláírt példány a világon. *széthasad a feje meg a mája a büszkeségtől*
Ebből fogok meggazdagodni! Greedy Néhány éven belül az emberek napokig fognak sorban állni és vagyonokat fognak fizetni csak azért, hogy megpillanthassák, nemhogy azért, hogy meg is érinthessék eme szent ereklyét!! HÁÁHÁÁHÁÁ!!

---------------

Szombaton kellett volna tojást festenem, de nem jött össze… smirksweat Építettem az összedőlt csobogómat meg vadásztam azokat a retkes békákat…
No comment
Valaki esetleg tudja, hogyan lehetne távozásra bírni egy varangy kolóniát, gyilkolás nélkül?

Vasárnap délután végre nekiálltam a tojásfestésnek. Tiszta viasz is lett minden + 3 tojást összetörtem. smirksweat
Csináltam kb éjfélig. A maradékot másnap reggel fejeztem be. Sajna a rokonokat nem lehet kicsukni, szóval a fejem is bűzlött rendesen. A családban én voltam az egyetlen, aki nem rendezett nagy zabálást, hiába az az ünnep értelme. ikszdé

Húsvétkor, ugye ki szoktak menni a temetőbe… Ott jöttem rá, hogy a sír készítő cég, akikkel csináltattuk a tatám sírját megtartotta a vázlataimat, és másnak is csinált ugyan olyat… Gondolom, a jogdíjakat ilyenkor már hiába emlegetem…
No comment

---------------

Tegnap voltunk haverommal a városban és láttunk egy összevert  Murcielago-t.  Johhny Depi
A gazdáját nem sajnálom, majd lesz neki másik, de szegény kocsi… Le is akartuk fényképezni, csak sok volt a rendőr és nem mertük. smirksweat

----------------

Na, aki ezt elolvasta annak gratulálok, kitartó volt! bow smirksweat
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3223 Dátum: 11 ápr 28, 17:41:51 »

Bocs, nem olvastam végig. smirksweat
A békákat gyilkolás nélkül elűzn valószínüleg nem lehet, de a békák többsége védett.

Az érettségi hétfőn kezdődik, lehet, hogy el kellene kezdenem tanulni? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 28, 17:44:56 írta gman » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3224 Dátum: 11 ápr 28, 17:45:03 »

gman: Mi a válaszott tárgyad?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 213 214 [215] 216 217 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!