24 jún 01, 19:56:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1143849 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3015 Dátum: 11 ápr 17, 20:45:12 »

Hát. Szerintem elég élet ellenes cselekedet ilyet tenni. Aki nem becsüli meg a javait, pláne a szeretteit az az élettel megy szembe.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3016 Dátum: 11 ápr 17, 21:30:25 »

Nem néztem meg a videót, korábban már ha jól emlékszem láttam, Lille beszámolója szerint...

De a feláldozáshoz tegyük hozzá, hogy senkinek nincs joga feláldozni más életét, csak a sajátját... A saját életét mindenki úgy éli ahogy akarja...

A videóban az apa a két rossz közül a kisebbik rosszt választotta... Amúgy rossz a példa... Akkora ellentmondás van a videóban mint egy ház.. A drogos csaj honnan a jó életből tudhatná, hogy a hídmester fiát bezúzta a gép? Csak látott egy őrjöngő embert...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3017 Dátum: 11 ápr 17, 22:11:23 »

Hát. Én nem érzem úgy, hogy jogom lenne feláldozni a sajátomat. A szüleim annyi energiát és szeretetet fektettek belém, hogy a minimum, hogy a legcsodálatosabb életet élem és ezáltal mindenki a környezetemben van. Nevet Ha valaki belegondol, hogy mennyi arra az esély, hogy pont ő szülessen meg. Ezzel nem érdemes szerintem úgy bánni mintha értéktelen lenne. Akinek meg bármi fontosabb a saját gyerekénél az... Hát nem akarom jellemezni. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3018 Dátum: 11 ápr 17, 22:25:06 »

Az ember értéke érdekes téma Nevet Filozófiába vele Nevet
Ám Kletta nem gumiszoba kéne neked hanem környezetváltozás. Mindig van olyan élethelyzet ami képes kimozdítani az embert a mélypontjairól. Keress célt, vagy nemtudom. Remélem jobbra fordulnak a dolgaid. Még nem vagy elveszve. CSak Terminatort tudok idézni Nincsen végzet csak ha bevégzed.  És Ne érezz mindent támadásnak ez a fórum összetartó közösség, sztem senki nem akar itt senkinek se rosszat.
Holnap holnapután vizsgák (3 darab) És vége a giminek... már csak érettségi... Remélem kitart a szerencsém és átmegyek.
Drukkoljatok Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3019 Dátum: 11 ápr 18, 15:51:48 »

Kletta nem rossz utat választott, csak simán egy utat, ami ugyanolyan, mint a többi, csak más irányba vezet.
Nincs jogotok bíráskodni felette, még ha ezt baráti jótanács formájában is teszitek meg.
Honnan tudjátok, hogy az a "jó" út, amin ti jártok?
Inkább szurkoljunk dRown-nak, akit, ha jól tudom, ma műtenek agydaganattal.
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #3020 Dátum: 11 ápr 18, 15:54:08 »

Ajánlom figyelmébe mindenkinek, aki pénteken budapesten van: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=5948.msg599727#msg599727
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #3021 Dátum: 11 ápr 18, 15:57:16 »

gman, neked meg nincs jogod megállapítani, hogy nekünk mit nincs jogunk megállapítani:D HTTP 401 - Unauthorized (RFC 2616)  Faceg
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #3022 Dátum: 11 ápr 18, 16:30:07 »

Hozzád hát... Ki más az aki elérhető a fórumon...

mivel csak néha olvasok vissza, mondhattad volna akár vki másnak is így utólag, csak tudod inkább megkérdezem, mert voltak szép kis pofára eséseim, amiket egy haverom leprintszkrínelt ikszdé megkérdem meg van-e még neki, csakmert nemigen emléxem már  smirksweat Pojén

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=tdAc6t_9-_0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=tdAc6t_9-_0</a>
már csak ez hiányzott Sír törin alig bírtam visszatartani a sírást amikor a Szabadság szerelmet néztük...basszus már a sírás szélén voltam, én nem bírom tovább és hálIstennek épp kicsüngettek...kirohantam a vécére, és lenyugtattam magam, majd hazafelé azon filóztam, hogy engem honnan lőhet engem szitává pár ÁVOs...naszép...elmentem mellettem egy kocsi és azt vártam hogy kész vége ennyi ikszdé aztán azzal nyugtattam magam, hogy az 1956-ban volt (nem is olyan rég Ohh My God szarrrr)
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 18, 16:45:52 írta ^^ » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3023 Dátum: 11 ápr 18, 16:42:58 »

Kletta nem rossz utat választott, csak simán egy utat, ami ugyanolyan, mint a többi, csak más irányba vezet.
Nincs jogotok bíráskodni felette, még ha ezt baráti jótanács formájában is teszitek meg.
Honnan tudjátok, hogy az a "jó" út, amin ti jártok?
Inkább szurkoljunk dRown-nak, akit, ha jól tudom, ma műtenek agydaganattal.

Jah igen őt agydaganattal műtik és nem az ő döntésén múlik, hogy mi lesz vele. Klettucnak viszhont megvan a hatalma, hogy döntsön a sorsáról mégis egyre inkább azon van, azok alapján amiket ide leír, hogy eldobja magától az összes pozitív kimenetelű lehetőséget az életben.  szerintem
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3024 Dátum: 11 ápr 18, 19:13:36 »

Kletta nem rossz utat választott, csak simán egy utat, ami ugyanolyan, mint a többi, csak más irányba vezet.
Nincs jogotok bíráskodni felette, még ha ezt baráti jótanács formájában is teszitek meg.
Honnan tudjátok, hogy az a "jó" út, amin ti jártok?
Inkább szurkoljunk dRown-nak, akit, ha jól tudom, ma műtenek agydaganattal.

Rosszul értelmezed a szavak definícióját. Bíráskodás és jó tanács. Te pedig úgy írtad, hogy nincs különbség a két szó között.
A más irányba vezető utat tévútnak hívják. Külső szemlélőként megkérdőjelezhetetlenül ezt az utat járja Kletta. Elesett embertársaimon pedig belülről úgy érzem - tehát nem az egóm vezérel -, hogy segítenem kell. Mindenkinek jár egy esély az ébredésre, mint említettem. Kizárólag akkor törődöm másokkal - legalábbis mindig próbálom magam ehhez tartani, hogy ne uralkodjon magamon az egóm -, ha őszinte együttérzést táplálok feléjük. Az "energiavámpírokkal" (ha szabad így nevezni őket) soha nem törődtem egy baráti kéz elutasítása után. Akkor már érvényesült az ,,aki hülye haljon meg" mondás. Mondjuk az utolsó mondatok nem tartoztak ide, mindegy.
Úgy tudom, hogy jó úton járok, hogy mindig a szívem próbálom követni. Ez az út a helyes, ezt nem kell szavakba önteni, ezt egyszerűen érzed.
Drown ha hisz magában - ezt tanácsoltam mindig is neki -, már pedig én nem kételkedem benne, akkor sikerülnie kell a műtétnek. Csak saját magáért tud tenni, szurkolás innen nem sokat segíthet rajta. Én így gondolom.
Naplózva



hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3025 Dátum: 11 ápr 18, 19:43:39 »

Nekem is ma valamikor eszembe jutott szegény dRown, remélem minden rendben megy. Szomorú Mosolyog
És honnan fogunk róla tudni, hogy mi van vele? Hát mondjuk, nyilván ha már többé nem jön föl..... Szomorú Szomorú
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #3026 Dátum: 11 ápr 18, 19:49:49 »

ilyet ne is mondj hanii  Neeem

remélem meggyógyul Pirul én szorítok!! hajrá Mosolyog Pontosan Vígasztal Yóóóó
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 18, 19:51:26 írta ^^ » Naplózva

Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3027 Dátum: 11 ápr 18, 20:03:39 »

Szerintem csak "szimplán" eléggé elfoglalt jelenleg. De szerintem rendben lesz a dolog. Nem vagyok jós, nem rendelkezek különleges képességekel, csak optimista vagyok. Ahogy dRown is hozzáállt, szerintem nem lesz akkora gubanc.
Én már több olyan ember vallomásait hallgattam, akik "elindultak az élet lejtőjén". De megálltak. Én Klettát sem ítélem el. Lehet, hogy én a helyében nem ezt tenném, de nem olyannak ismertem meg, aki alapjában véve nem aranyos, rendes, és jó ember. A környezet rengetegszer lehet hibás a dolgokban, és amennyit én tudok, neki sem túlságosan van rendben ez a dolog.
De a "problémákat" nem lehet eltusolni. Inkább kapok pár pofont az élettől, minthogy semmi ne történjen. Annál kevesebb khm..rossz érzés van, mikor magasról leszarnak, és akkor menekülsz oda, ahol legalább fontosnak érzed magad..
A jobb emberekben pedig megvan a segíteni vágyás, azért lennénk elvileg többen, hogy vállt vállnak vetve, ha kell egymást leordítva, de helyre rakjuk, segítsük egymást. Én is igyekszem nyitott szívvel, ésszel járni, és nem csak begyöpesedette gondolkodni. Mert az is elég utáálatos, mikor valaki osztja az észt, de fogalma sincs a probléma minőségéről.^^
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
cac11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 73


« Válasz #3028 Dátum: 11 ápr 18, 20:09:11 »

Szerintem is a mai napon vagyis már az estén "lelkiekben" mindenki támogassa dRown barátunkat, hogy sikeres legyen a műtétje és küldjük pozitív energiánkat is.(nem vagyok bolond csak sok mindenben hiszek)
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3029 Dátum: 11 ápr 18, 20:12:20 »

Na igen drukkoljunk neki,de ő túlélő típus.   Ám eszembe jutott ha valaki meghal akkor facebookja meg ilyen dolgai eltünnek? Úgy lenne oké ha az ismerősöknek jelezné az ismerős halálát...  De dRown túléli kletta meg ha nem is lesz jókislány de jobb kislány lesz mint most és nem kell intézetekkel meg elvonókkal szívnia...   a képeken olyan kedves ari lánynak tűnik.. hogy lehet ilyen vadXD  sose fogom megérteni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!